szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - sprzedaz wysylkowa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
aska
2007-03-22
Email
zamówilam sobie po raz pierwszy telefonicznie sukienke z katalogu quelle. Czy któras z Was ma juz doswiadczenia z ta firma? tzn jak szybko przysylaja towar, czy bylyscie zadowolone itd itp
Basia.26
2007-03-29
15:47:21
Email
haha, Sylwia, a ja własnie pisałam do ciebie, zebys jakies fotki dała ;)
Kamila
2007-03-30
11:37:12
Email
Oj kamień spadł mi z serca... już myślałam, że moja swacia się pogniewała nie na żarty :) Sylwia, ja też nie cierpię grzebania w ziemi... ale czego nie robi się dla dzieci! hmmm jutro mam zamiar pojechać i sprzątnąć sad. Ostatnio jak byłam zauważyłam, że leży tam sporo pogniłych jabłek... w nich meszki i takie tam gady :( muszę to koniecznie zebrać i spalić. Lecę do tematu o naszych domkach :) A namiot Kini zamówiłam i czekam :)
Kamila
2007-04-12
13:20:46
Email
We wtorek przyszedł zamawiany w QUELLE namiot dla Kini. Ogólnie jest oki. Mąż coś narzeka, że mocowania do igloo i wigwamu dosyć słabe, bo plastikowe, no ale to w końcu kosztowało 89zł... Kinia zachwycona :) Asia, kiecka doszła? Zadowolona jesteś?
aska
2007-04-16
13:02:32
Email
no niestety dostalam informacje, ze nie moga zrealizowac mojego zamówienia gdyz brak towaru w magazynie.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum