szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - sprzedaz wysylkowa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
aska
2007-03-22
Email
zamówilam sobie po raz pierwszy telefonicznie sukienke z katalogu quelle. Czy któras z Was ma juz doswiadczenia z ta firma? tzn jak szybko przysylaja towar, czy bylyscie zadowolone itd itp
Kamila
2007-03-22
16:24:15
Email
Zamawiam dosyć często. Głównie bieliznę. Dostawa do 3. tygodni. Towar dobrej jakości :) Teraz właśnie zamówiłam Kini namiot 3. częściowy - igloo, tunel i wigwam :) napewno widziałaś :) a jaką sukienkę kupiłaś?
sylwia
2007-03-22
16:34:36
Email
Ja od kilku lat kupuję z quelle i tez jestem bardzo zadowolona, a jak pomyle się w rozmiarówce, to odsyłam i bez problemu zwracaja pieniądze lub wymieniają na inny rozmiar. Mam tylko wrażenie, że rozmiarówka jet jakby trochę większa niz nasza polska, czyli jakby 38 niemieckie jest większe niż polskie. Pozdrawiam i mam nadzieję, że bedziesz zadowolona, daj znać jak dostaniesz.
sylwia
2007-03-22
16:35:40
Email
Kamila napisz o tym namiocie, jak go dostaniesz, bo ja chcę go kupić Kubie z okazji dnia dziecka.
Kamila
2007-03-22
16:36:01
Email
Tak Sylwia, masz rację z tą rozmiarówką! Trzeba się dobrze pomierzyć przed kupnem :)
Kamila
2007-03-22
16:36:40
Email
Nie ma sprawy Sylwia, napewno napiszę :)
ciekawa
2007-03-22
19:06:13
Email
No patrzcie a moja kolezanka zamówiła chodniki do łazienki-czekła 8 tygodni i dostała owszem ale takie szmaty ze szok. A moja mama zamówiła jakies bluzeczki i sweterki i były bardzo słabe jakosciowo. ja skolei strój kompielowy i jest boski-trudno radzic:)
sylwia
2007-03-22
20:37:20
Email
Ciekawa, ja ostatnio tez zamówiłam chodniczek do łazienki, bo w naszym mieście oczywiście nic nie ma i musze przyznać, że jestem bardzo zadowolona. To tez nalezy patrzec na cenę, jak cos kosztuje 30 złotych, to i jakość jest na ta cene, a droższe rzeczy są w dobrym gatunku. Ja lubie quelle, dlatego że mozna tam znaleźć ciuszki oryginalne, nie takie w których chodzi ulica. Zauwazyłaś, że w naszym miasteczku to nie trudno na ulicy zauwazyć H&M lub Reserved albo Hurtownię Gracja? :)))))Taka to wiocha:))))
ciekawa
2007-03-22
21:01:05
Email
ha ha:) Masz racje choc chodniczki koleżanki były chyba za ok 90 zł:) Do hurtowni gracja nie chodze-no teraz obok do sklepu dla maluszków;)Ale z tym H&M masz racje:) Ja zwykle nie zwracam uwagi na firme-jak mi sie coś podba to kupuje i już-pewnie jakiś znawca ocenił by mój styl na brak stylu:)
aska
2007-03-23
10:39:26
Email
wklejam link do sukienki, która zamówilam:
http://www.quelle-international.com/pl/q3r/damen/kleider//p-1/m-56838/o-0/index.html
Kurcze ale wobec tego co piszecie nie zdazy mi przyjsc ta sukienka a chcialam ja na 8 kwietnia. Wiem, ze -towar przysylaja w przeciagu 7 - 21 dni ale ludzilam sie,z e ja dostane moze po tych 7 dniach. Potzrebuje Waszwj babskiej rady. Chcialam te sukienke na wesele tak jak pisalam na 8 kwietnia. Czekac do ostatniego tygodnia czy raczej rozgladnac sie za czyms innym? no i tym rozmiarem mnie zmartwilyscie, moze sie okazac, ze przyjdzie ale nie ten rozmiar tzn ten, ale nie bedzie pasowal, Ja w slepo zamowilam 36.
ciekawa
2007-03-23
11:37:05
Email
No bardzo fajna w moim guscie;) Jeśli tylko materiał tak efektowny jak na zdjęciu to czemu nie;)
Kamila
2007-03-23
15:40:50
Email
Wiesz co Sylwia, nie obraź się, ale nie wszytkich stać na zakupy w Quelle, bo bądźmy szczere, nie są to tanie ubrania. Uważam też, że HM czy Reserved to dobre ciuchy, oryginalne i niezłe gatunkowo... a w hurtowni Gracja można kupić ciekawe ciuchy dla maluchów. Może źle odebrałam to co napisałaś, może dziwnie to sformułowałaś, ale przykro mi się zrobiło jak to napisałaś.... wiesz, wielu ludzi z mniejszych miast, takich jak moje jeździ do Was na zakupy... właśnie do HM czy Reserveda.. a przyznam też, że pare razy jak byłam przejazdem zajechałam do Gracji obkupiłam Kinię w ubrania... teraz takie czasy, że ludzie kupują tam gdzie jest taniej.
sylwia
2007-03-23
15:50:50
Email
Oj Kamila chyba jestes przewrażliwiona. Nie chciałam nikogo urazić, miałam tylko na myśli, że jak pójdziesz do H&M czy innego sklepu, które wymieniłam i obejrzysz kolekcje, to potem wiesz, widząc kobiety, dziewczyny na ulicy, że to kolekcja z Reserved czy H&M. Miałam na mysli raczej to, że w Olsztynie jest mały wybór sklepów, niż to że kogos stać, czy nie stać. To mi nawet przez myśl nie przeszło. Sama tez tam robię zakupy, a najbardziej własnie w hurtowni Gracja, bo nie ukrywam, że tam nie doliczaja mi 20%. Chcialam tylko podkreślic, że w Ouelle można znaleźć cos oryginalnego, niespotykanego. Zdziwił mnie Kamila twój post, bo to raczej ty zawsze uważałaś, że trzeba kupować oryginalne rzeczy, bo są lepsze i zabawki drogich firm. A jakość ubrań w H&m jest raczej przeciętna(zależy jaka firma szyje dlaHM). Jak cię uraziłam, to najmocniej przepraszam, nic złego nie miałam na mysli. Jeszcze raz podkreslam, że chcialam jedynie zaznaczyć, że lubie cos czasami oryginalnego, a nie takiego co jest w sklepie za rogiem. Pozdrawiam
Kamila
2007-03-23
16:25:46
Email
Masz rację, lubię oryginalne rzeczy, typu buty (dla Kini kupuję Bartka, bo są dobre), ale np. nie kupuję jej adidasów firmy Adidas czy Nike, bo uważam, że się to nie opłaca, gdyż nóżka malucha rośnie tak szybko, że nie zadążyłabym jej co chwila kupywać nowych. Co do zabawek, to lubię Fisher Price, może faktycznie jestem przewrażliwiona, są to drogie zabawki, ale oryginalne w sensie, że mało która firma podrobi taki Garnuszek... są to zabawki bardzo trwałe.. i wolę kupić jedną porządną niż kilka tańszych, które niczego nie nauczą dziecka. A co do HM czy Reserveda, każdy ma swój gust.. osobiście jestem zadowolna z tych ciuchów, udało mi się kupić takie, które były dobre gatunkowo (bardzo ciekawe są ubrania dla dzieci). Dla mnie osobiście Quelle czy Bon Prix to żadna porządna marka, dodam, że ciuchy są tam przesadnie drogie, bo zwykły pulower jest tam w cenie od 150zł (lekka przesada nie uważasz?) ale przyznam Ci rację, że mają ubrania oryginalne pod tym względem, że w innym sklepie raczej nie znajdziesz podobniej bluzki czy sukienki. Zdziwiłam się na przykład, że ów namiot o którym ostatnio rozmawiałyśmy, na allegro jest w cenie 99zł a tutaj 89. Sylwia, może faktycznie źle Cię zrozumiałam, przepraszam, rozpędziłam się. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że nie gniewasz się na mnie... nie zniosłabym tego :(
Kamila
2007-03-27
22:12:52
Email
Sylwia.. gniewasz się? :-(
sylwia
2007-03-29
15:12:44
Email
Kamila kochana! Nie gniewam sie, jakże bym mogła. Zastosowalam skróty myslowe w mojej wypowiedzi i moglas to własnie tak odebrać, jak odebralas. Nie pisałam, bo mialam w szkole rekolekcje, a co za tym idzie duzo wolnego czasu, który wykorzystałam na pracę i relaks na mojej działce. Dzisiaj rano przyjechałam i jutro po południu już tam jadę. Poprostu mój prywatny raj:))), tylko podłączenie do internetu mam jeszcze za pomocą telefonu komórkowego - dlatego nie piszę. W weekend zrobię fotki, to tez się pochwalę, tak ja ty i Basia26. Jak tylko moge to podziwiam wasze domki i czytam o super prezentach. Wczoraj posadziłam Kubusiowi poziomki:))). Nienawidziłam całe zycie grzebania w ziemi, a tu proszę chyba się starzeję, bo to wczoraj to była super frajda! TYm wiosennym akcentem kończę i całuję was mocno!!
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum