szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - BANDAZE???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
Natalka86
2006-07-10
Email
Kobitki czy to prawda ze po porodzie dobrze jest obwiazywac sie bandazami wokol pasa???
magi
2006-10-07
23:00:18
Email
Czy ten pas mam nosic całą dobe czy zakaladac raz na jakis czas ???
MoNiSiA
2006-10-08
08:11:52
Email
Magi, ja nosiłam przez całą noc - desperacja. Ale powinno się nosić dziennie TYLKO przez kilka godzin, tak aby nie doszło do krwotoku.
dodinga6
2006-10-09
21:57:31
Email
Ja nosiłam pas Pani Teresa jakieś 4 dni po porodzie przez kilka godz. dziennie.Były straszne upały (lipiec), więc nie było to przyjemne.Ale uważam, że warto- brzuszek mam płaski.Powodzenia!
Basia.26
2006-10-10
09:15:13
Email
ja po cc włożyłam pas po7 dniach. tez uwazam, ze warto!! na zdjęciu 5 miesięcy po porodzie

Basia.26
2006-10-10
09:17:13
Email
aha, ja zakładałam pas na noc i też przez parę godzin w czasie dnia, no ale to była zima, więc nie miałam problemów z "przegrzaniem" ;)
Goga66
2006-10-10
12:36:24
Email
No ciekawa jestem, czy ten pas pomaga czy natura? Ja bez pasa jestem płaska jak decha :)) Lepiej to chyba konsultować z lekarzem, bo nagrzewanie brzucha w okresie połogu wydaje mi się niezbyt bezpieczne. Ale nie używałam pasa więc może czysto teoretyzuję :)
Basia.26
2006-10-10
15:41:19
Email
Goga z tym przegrzaniem to po prostu miałam na myśli to, iż tep pas jest po prostu dość gruby i w lecie jego noszenie może wiązac się z dyskomfortem z tego wzgledu, że jest upał, a tu trzeba w takim "opakowaniu" chodzic. no i ubrania nosi sie lżejsze, wiec może byc go widać pod odzieżą. ale ogólnie on wcale nie działa jakos rozgrzewajaco:) on jest z takiego samego materiału jak opaski uciskowe na stawy (kolanowy, kostkę czy nadgarstek)
Magdalenka
2006-10-10
23:02:21
Email
moja kolezanka zachwalala pas, a wlasciwie gorset. ja tez kupilam, ale mnie wkurzal straszliwie wiec zdjelam. moze trezba bylo nosic, bo tak jak basia 26 nie wygladam, niestety... ;-) pozdrawiam,
MoNiSiA
2006-10-12
22:15:22
Email
Basia, super masz ten brzuszek. :-) Szkoda, że mój jest cały w rozstępach, bo poza nimi - przypomina Twój... Szykuję się psychicznie i fizycznie na zabieg laserowy, może coś pomoże? Nadzieja, matka głupich - ktoś powiedział. ;-) Buźki :-*
Basia.26
2006-10-13
08:05:43
Email
dziewczyny wiecie jak to jest. wdech, poza, pstryk-zdjecie;) nie zawstydzajcie mnie, bo aż mam wyrzuty sumienia, ze pokazałam to zdjecie. w sumie to mam dwa boczki po bokach, które mnie czasem dobijaja i nie umiem sobie z nimi poradzić. moża jak sie wkurze, to skwarki na jajecznice z nich zrobie;) co do rozstępów to po prostu mi sie udało, nie mam ich. a pas pomógł brzusiowi sie wciągnąć, ale sadełka nie zlikwidował niestety;) dlaczego dopiero po ciąży człowiek uwielnbia swoje ciało w postaci, jakie było przed ciążą??
MoNiSiA
2006-10-13
09:25:20
Email
O Basia! Masz medal za to co napisałaś. Wcześniej narzekałam, ale czułam się dobrze w swoim ciele... Teraz? Cienko na jeża... Chciałabym chociaż nie mieć rozstępów. Hormony miały na to ogromny wpływ. Czasu już nie cofnę - pewnie wtedy smarowałabym się od pierwszego tygodnia ciąży różnymi specyfikami i chodziłabym na jogę dla ciężarnych, na pewno też więcej bym się ruszała i tyle nie przytyła. Gdybym tylko wcześniej to wiedziała. :-( Bez względu, czy wciągałaś brzuszek do fotki, wyglądasz naprawdę super! Ach... Pozdrówka dziewczyny!
dorotka
2006-10-13
15:26:59
Email
Takie myślenie...no ale cóż można oczekiwać... jak dziecko rodzi dziecko.Wydać tyle pieniedzy na bezskuteczny zabieg laserowy i to pięniędzy rodziców ,bo Ty Moniko chyba nie zarabiasz,to paranoja!!!!Masz 18 lat i zamiast mysleć o przyszłości finansowej dla siebie i swojej córeczki to Ty myślisz o rozstępach na brzuchu! Szokuje mnie takie myślenie- myślenie matki!!!!!Domyślam się po co Ci ten zabieg, chcesz zainwestować w siebie, naprawić to co zniszczyłaś fastfódowym jedzeniem podczas ciąży,masz nadzieję,że poderwiesz którejś nocy faceta, który ożeni się z Tobą i zapewni byt materialny Twojej córce, bo na Ciebie to ona raczej nie ma co liczyć.....To,że jesteś młoda nie usprawiedliwia takiego dziecinnego myślenia. Zachowujesz się jak niedojrała nastolatka.Zapominasz kochanie,że stałas się matka i to dziecko powienno byś dla Ciebie najistotniejsze, no chyba,że ty masz zamiar żerowac na garnuszku rodziców tak długo aż złapiesz męża.Swoją drogą rodzice także powinni sprowadzić Cię na ziemię,bo jak narazie bujasz w obłokach. Mówienie o tym jaka to Ty jesteś odpowiedzialna i dojrzała to tylko tcza paplanina...niestety!!I nie przyjmujmojej wypowiedzi jako atak na Twoją osobę.Jeszcze jedno, wypowiadasz się sloganowo na temat zasiłków dla matek , pomyśl jak to się ma do Twojego marnotrawienia pieniędzy z tegoco sobie przypominam to już kiedyś wydałaś sporo kasy na jakąś durnotę, która miała Ci na ten brzuch pomóc...przypomnij co to było????
MoNiSiA
2006-10-13
17:57:25
Email
Dorotko, a ty wyprzedzasz wszystkie moje myśli, jak zawsze zresztą. :-) Pozdrawiam cię mocno. Hehehehehehehe.
MoNiSiA
2006-10-13
17:59:55
Email
Acha dorotko. Jak będziesz chciała uzyskać odpowiedzi na w/w pytania, to podpisz się swoim nickiem. Chętnie porozmawiam. :-) I raz jeszcze mocno cię pozdrawiam. Miłego weekendu kochana. :-))))))
Basia.26
2006-10-16
09:04:03
Email
a co to znaczy "tcza paplanina" ?? a może konkretniej, co oznacza TCZA??
Magdalenka
2006-10-17
02:43:55
Email
pewnie z Tczewa, skoro tcza. nie?!
Basia.26
2006-10-18
17:18:27
Email
to nawet brzmi logicznie, popieram;))
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum