szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - BANDAZE???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
Natalka86
2006-07-10
Email
Kobitki czy to prawda ze po porodzie dobrze jest obwiazywac sie bandazami wokol pasa???
21Aneta
2006-07-10
08:46:42
Email
Natalko są takie pasy poporodowe zakładane na brzuch, takie obciskające. Podobne są świetne i brzuch się kształtuje (wciaga się z powrotem). Ja osobiście jednak go sobie nie kupiłam a teraz gorzko żałuję :(
21Aneta
2006-07-10
08:47:20
Email
a jeśli nie masz kasiorki na ten pas to bandaże chyba też mogą być, tyle że pewnie mniej wygodne.
Gosia
2006-07-10
14:00:58
Email
Wiecie co jak p[o porodzie pojechałam z małym do mamy to przyleciały 2 sasiadki i obie mówiły mi o tych bandażach, że one sie obwijały i ze po tym miały ekstra tali. A ja jak to ja po porodzie totalny upał i mówie sobie ze to głupie i ze za gorąco no i teraz bardzo tego załuje!!!
weridiana
2006-07-10
16:00:00
Email
Co do bandaży to nie wiem ale podejżewam że skoro się masz ściskać to wszystko jedno czym tylko że pas jest wygodniejszy w użyciu i nie jest aż taki drogi ja kupiłam za 40 zł wkłada się go przez nogi i już pasuje (bo się dobiera rozmiar do swoich wymiarów)_ polecam
andzia
2006-07-10
17:17:59
Email
Ja uzywalam bandazy po porodzie ale z powodu strasznych upalpw szybko zrezygnowalam zaluje teraz strasznie bo bylo widac rezultaty.Pozdrawiam i naprawde polecam, pasy nie sa tak skuteczne (tak sadze) jak bandaz.
Eryka
2006-07-10
18:28:08
Email
Ja miałam cesarkę i teściowa poradziła mi, abym nosiła pas. Kupiłam w aptece. Nie pamietam juz ile kosztował, ale u mnie się dobrze sprawdził. Szybko weszłam w spodnie sprzed ciąży i brzuch się skurczył, nie był już taki rozniesiony. Początkowo czułam jakby ten pas mnie uciskał, a potem to był już luźny. Zaczęłam go nosić jak tylko rana sie zagoiła i w sumie tak po miesiącu (o ile dobrze pamietam) przestałam go nosić. Na brzuchu zostały mi flaczki. Nie chce mi się ćwiczyć, żeby wzmocnić mieśnie:(
ciekawa
2006-07-10
22:17:21
Email
J mam gdzieś taki pas z lnu jeszcze mojej mamy:) Szprota była to chyba działał:) Zreszta to logiczne jak cos opina brzuch to zeby nie uwierało człowiek sie bezwiednie napina(brzuszek) i cały czas robi ćwiczonka:):) poza tym napewno podtrzymanie skóry pomaga wiazaniom kolagenowym sie wstapić-chyba im łatwiej sie ujędrnić.
natalka86
2006-07-11
13:40:00
Email
dzieki dziewczyny,na pewno sobie zakupie taki pas tymbardziej ze rodze w pazdzierniku i bede go uzywala kiedy bedzie zimno :) tylko mam nadzieje ze nie jest to bardzo duzy wydatek bo teraz pieniazki wole odkladac dla maludy.buziaki
pela
2006-07-13
21:11:16
Email
A ja korzystając z dobrych rad moich sióstr wciskałam się w ciasne spodnie. I też poskutkowało.
weridiana
2006-07-14
08:54:43
Email
Wiecie co ja noszę pas poporodowy a jestem miesiąc po cesarce i trochę mnie pobolewa szew po cięciu, czy to tak ma być czy za szybko założyłam pas?
natalka86
2006-07-14
09:12:43
Email
oj chyba lepiej iść do lekarza żeby zobaczył to cięcie czy z nim wszystko jest ok.moim zdaniem nie powinno juz boleć,albo poczekaj jeszcze z pasem z 2 tyg i potem spróbuj ponownie pozdrowionka
MoNiSiA
2006-07-14
12:36:43
Email
Ja nosiłam także taki pas. Zakupiłam 2 rozmiary. Zakładałam je na całą noc i mnie również pobolewał brzuszek, ale mimo wszystko nie zrezygnowałam z nich. Wydaje mi się, że ma być taki efekt, ale lepiej robić to ostrożnie, żeby nie doszło do krwotoku. Ja bagatelizowałam sprawę, bo poprostu byłam zdesperowana moją oponką. ;-) Teraz, kiedy oglądam fotki z zeszłego roku, jest naprawdę lepiej! Trochę ćwiczeń i miałabym śliczny brzuszek (poza rozstępami).
agusiaaa
2006-07-14
14:18:31
Email
Chyba kupie sobie taki pas, pewnie będę się chwytała wszelkich mozliwych sposobów zeby straciż brzuszek:-).A od kiedy można taki pas zakładać???Jaki czas od porodu musi minąć?
Dominika
2006-07-14
17:27:34
Email
z tego co mi wiadomo pierwszy raz mozna zalozyc taki pas po 6 tygodniach od porodu...tyle mniej wiecej trwa u kobiety okres pologu, gdzie macica sama w naturalny sposob powraca do swojej wielkosci sprzed ciazy...ja po porodzie mialam brzuch tak wielki ,ze jak mnie przyszli odwiedzic w szpitalu przyjaciele to mysleli,ze jeszcze nie urodzilam :-))...ale faktycznie posluchalam rady lekarki i po 6 tygodniach moj brzuszek wrocil do swoich dawnych wymiarow...tez kupilam sobie taki pas ale nie zdazylam go zalozyc :-))...wiem tylko jedno, ze nie powinno sie go zakladac wczesniej niz po 6 tygodniach bo mozna za bardzo ucisnac macice i efektem tego moze byc silny krwotok...
MoNiSiA
2006-07-14
22:59:43
Email
No, ja wkładałam już po tygodniu. Hmmmm...desperacja!
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum