szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Meizitang


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
ilaaa
2006-07-05
Email
Hej, czy któras z was brała meizitang? ja zaczęłam pare dni temu, ale żle sie po nich czuje..i chyba zrezygnuję :( fakt, nie chce sie jesć, ale to tak bardzo, ze nie moge patrzeć na jedzenie, nie moge nic wziąść do ust..mam odruch wymiotny.. nic nie jem, kręci mi sie w głowie, jestem senna itd.. po zażyciu tabletki robię sie blada i mam cienie pod nosem.. czy wy tez tak sie czułyście..bo na necie..czytałam raczej robre opinie o tym specyfiku.. ale napiszcie jak to u was.. długo tak nie wytrzymam i chyba to przerwe bo sie wykończę..
Goga66
2006-07-08
22:52:31
Email
Belu, ja wtedy naprawdę mało jadłam. Śniadanie to był jogurt naturalny z otrębami, bo zapychają.. Obiad - ziemniaczki bez tłuszczu tylko z surówką, czasem owoc. Albo tylko plasterek żółtego sera z warzywami i bez pieczywa. Kilka jabłek. Żadnych słodzonych napojów! Żadnych słodyczy. Zero tłuszczu na kanapkach. Żadnych kalorycznych owoców typu winogrona. Zero alkoholu. I od 40 min do 3 godzin dziennie ćwiczeń. Warto było, bo wywalczyłąm super figurę. Tylko biust mi zjechał z dużego B na duże A :)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum