szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Meizitang


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
ilaaa
2006-07-05
Email
Hej, czy któras z was brała meizitang? ja zaczęłam pare dni temu, ale żle sie po nich czuje..i chyba zrezygnuję :( fakt, nie chce sie jesć, ale to tak bardzo, ze nie moge patrzeć na jedzenie, nie moge nic wziąść do ust..mam odruch wymiotny.. nic nie jem, kręci mi sie w głowie, jestem senna itd.. po zażyciu tabletki robię sie blada i mam cienie pod nosem.. czy wy tez tak sie czułyście..bo na necie..czytałam raczej robre opinie o tym specyfiku.. ale napiszcie jak to u was.. długo tak nie wytrzymam i chyba to przerwe bo sie wykończę..
Goga66
2006-07-06
00:15:04
Email
Cytat:
Meizitang nie jest dopuszczony w Polsce do obrotu i sprzedaż tego czegoś jest zwykłym przestępstwem.
Czy są niebezpieczne? WHO twierdzi, że zanotowano 34 zgony związane z niekontrolowanym zażywaniem sibutraminy. I trudno się dziwić. Znam osobiście kobietę, która mając świadomość, że ma nadciśnienie, brała M. Od wczoraj chyba nie bierze, bo zdaje się, że jej kończyny drętwiały...
21Aneta
2006-07-06
09:08:51
Email
a na co to wogóle jest???
Goga66
2006-07-06
09:12:20
Email
na odchudzanie
Goga66
2006-07-06
10:34:02
Email
już raz ktoś reklamował na forum podobny lek http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=1&id_tem=500&str_nr=1
Goga66
2006-07-06
10:38:25
Email
Ilaaa jak porządnie poczytasz w necie, to przeczytasz, że większość osób fatalnie się czuje. I nic dziwnego - jeżeli szkodzisz sobie na organizm, to organizm się broni złym samopoczuciem. Siostra mojego męża faktycznie się tym preparatem odchudziła dość mocno. Nie powiem jednak, żeby efekt był ładny - cienie pod oczami, dodatkowe zmarszczki, odwodniona skóra. Po półtora roku wróciła do dawnej wagi i już nic nie mówi o dchudzaniu tym chińskim świństwem
Goga66
2006-07-06
10:51:49
Email
w necie większość dobrych opinii pochodzi od dystrybutorów
ilaaa
2006-07-06
16:29:16
Email
Hej, dzieki za odpowiedzi..poszperałam troche i poczytałam, ze bardzo dużo firm podrabia M. tzn, ze należy bardzo uważać przy zakupie gdyż oryginalny jest nie szkodliwy, zaś podróby jak najbardziej.. choć trudno mi uwierzyć w idealny lek na odchudzanie :| gdyby tak było, nie byłoby otyłych ludzi.. dzisiaj juz nie wzięłam tabletki i czuje sie dużo lepiej ;) moja mama natomiast brała.. schudła.. i mówi, ze całkiem dobze sie po tym czuła.. pewnie różnorako działa na każdy organizm.. ja w każdym bądz razie zrezygnowałam..:)
Goga66
2006-07-06
17:09:58
Email
Ilaa. myślę, że to nie kwestia podróby - jeżeli faktycznie jest w tym sibutramina, to jest bardzo groźny dla organizmu. Są takie leki i przez lekarzy przepisywane. Kiedyś pytałam moją lekarkę. Powiedziała, że przepisuje się je tylko bardzo otyłym osobom, bo wtedy szkodliwość tuszy przekracza szkodliwość leku. Te wszystkie leki mają koszmarne skutki uboczne! Oby nie wyszły ludziom po latach.
ciekawa
2006-07-07
16:14:12
Email
O matko dziewczyny-co to za pomysły z tymi lekami.Moge powtarzac do znudzenia: NIE MA LEKU NA OTYłOśC!!!!!!!!!!! Sa rózne żeczy które puchna w żoładku lub chamuja łaknienie ale o ile te pierwsze sa takie sobie i raczej mało skuteczne to drugie mogą zaszkozić.Nic nie spali tłuszczu moze jedynie pomóc w wypróznianiu czy lepszym trawieniu. nie ma innego sposobu jak racjonalne żywienie i ruch. Poprostu nie ma. A jak ktoś stosuje drakonskie diety i głodówki proponuje zrobic badanie krwi przed i po diecie-zobaczy jak sobie zaszkodził.
Goga66
2006-07-07
22:02:15
Email
Cóż M i podobne leki hamują znacząco łaknienie i nie tylko - działają trochę podobnie jak amfa. Wiele osób nie może spać, ma podniesiony nastrój, potem czędto robi się agresywne. To potworne świństwo. Kobiety łapią się na to bo faktycznie sporo osób chudnie i to szybko. Pytanie, jakim kosztem?!!! I czy warto ten koszt ponosić. Prześledziłam forum biorących ten specyfik. Jedna z dziewczym odstawiła go w momencie, kiedy jak sama pisała jej własne dziecko zaczęo ją wku...ć już samym swoim widokiem. Dla wątroby to raczej zabójstwo. Tak naprawdę jest jeden sposób, żeby ładnie zeszczupleć. wybróbowałam go na sobie. Dieta m.ż. lub inaczej ż.p. i dużo ćwiczeń. Już 15 lat jestem chudsza ponad 13-14 kg. Ale już nigdy nie wróciłam do dawnego żywienia i na zawsze polubiłam ruch. Z czasem zniknęła też tendencja do tycia. W najgorszym momencie ważyłam 63, normalnie 58-59 a od tamtego czasu waga waha mi się od 47 do 50 kg, w gorszych momentach spada do 45. 160-161 cm, drobna budowa ciała i sporo mięśni
kyja
2006-07-07
22:25:20
Email
Goga, to mamy podobne gabaryty-tylko ja jakoś nie moge znaleźć czasu na ćwiczenia i rower...tez mam 160-161 cm wzrostu i ważę obecnie ok.47 kg-tyle ważyłam w 2 klasie liceum;-))), mam drobna budowę ciała, np. rozmiar obrączki:8, rozmiar buta:36;-))mój max wagowy to końcówka ciązy-61-62 kg na liczniku-mały mastodont;-))))
bela
2006-07-08
07:57:02
Email
GOGA to co Ty jadasz??Co to za dieta m.ż??
Goga66
2006-07-08
09:06:28
Email
Bela - m.ż. hehe to znaczy mniej żreć :) Teraz jadam normalnie, tyle, że małe ilości. Do ciąży nie przepadałam też za słodyczmi. Także nie jadam nigdy dwudaniowych obiadów poza wizytami u mamy - tam jeszcze deser. Ale przez 3 lata po odchudzeniu pilnowałam bardzo żeby nie przytyć. W tym czasie zasuszają się komórki tłuszczowe, których się dorabiamy, kiedy tyjemy.
Goga66
2006-07-08
09:08:59
Email
Kyja, w ciąży osiągnęłam 60-61 kg. Po tygodniu spadła mi waga do 50 kg czyli do dokładnej wagi sprzed ciąży
bela
2006-07-08
22:43:52
Email
GOGA ja to mam w genach chyba bo obiady jem tak jak Ty jednodaniowe a kolacji od paru lat wcale.A teraz po ciazy ciezko wracam do starej wagi :-((( a na cwiczenia nie mam juz sil.Wyrywam sie chetnie z domu na zakupy i mam nadzieje ze jak wroce do pracy to wga szybciej drgnie.Tesknie tez za czerwona herbata.Nie wiedzialam ze lisciasta ma lepsze wlsciwosci.Zawsze stosowalam w torebkach.Pozdrawiam
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum