szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Rewelka na brzuch i pośladki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
sylwetka
2006-06-18
Email
Cześć Dziewczyny! Muszę się z Wami podzielić specyfikiem na idealną sylwetkę. Jest to serum firmy Eveline w fioletowym opakowaniu za ok.16zl aktywnie modelujące brzuch i pośladki. Rewelka jak dla mnie! Używam 4 dni i widzę poprawę wyglądu...skóry he he - na razie mam nadzieję.Do tego trochę ćwiczeń. Aha nie nakładajcie za dużo specyfiku, bo zamarzniecie. Daje onbowiem efekt chłodzący i mówię Wam ja wskakiwałam pod kołdrę za pierwszym razem, bo ząb na ząb mi nie trafiał.Szczerze polecam. Sylwetka marząca o dawnej figurze.
Kati
2006-06-20
09:29:14
Email
też uważam, iż takie kosmetyki nie zaszkodzą matce karmiącej. skoro kawa, czy herbata nie szkodzą, to kosmetyk tym bardziej. monisia może to był zbieg okoliczności, ze akurat w dniu, kiedy się posmarowałaś twoja córka dostała kolki.
Goga66
2006-06-20
09:51:09
Email
Basieńka, nie wiesz, czy nie pobudza zbytnio pulsu u małej, czy nie podnosi jej ciśnienia. Poza tym nie kofeina tu najgorsza tylko chemiczne dodatki - ich się boję najbardziej - jest jakaś fabryczna nazwa i nie wiadomo, co się wciera. I można tak truć dziecko na raty. Może mam zbyt przesadne podejście, sama czasem jakimś balsamem się posmaruję. Ciekawa bym była jak do tego lekarze podchodzą. Może skóra jest wystarczającą barierą. Inna sprawa, że te odchudzające teoret. powinny penetrować i głębiej
Goga66
2006-06-20
09:52:39
Email
Kati - kawa i kofeina jest zalecana wyłącznie ostrożnie i z dużym umiarem.
Migotka
2006-06-20
10:21:14
Email
po urodzeniu Alka rozmawiałam o kosmetykach z jego pediatrą i ten powiedział mi,że nie ma obaw przed stosowaniem kremów i balsamów ,trzeba tylko uważac na okolice brodawek sutkowych ,by dziecko nie zlizało niczego podszas ssania.Więc chyba spokojnie możesz się sparować tym chłodzascym specyfikiem.Tylko przygotuj sobie jakis cieplutki szlafrok,bo te balsamy potrafią nieźle zamrozić:)
MoNiSiA
2006-06-20
11:31:43
Email
Dziewczyny, pamiętam jak pytałam pewnego pana farmaceutę o żel na rozstępy galenica. Byłam wtedy w ciąży. Polecił mi inny, równie dobry z łagodniejszymi składnikami kremik. Na temat tamtego żelu napisał, że lepiej się wstrzymać, gdyż składniki są zbyt mocne, a zwłaszcza kofeina, która pobudza. Ja miałam zakaz picia kawy przez położną, a zaznaczę, że miałam z ciśnieniem wszystko wporządku. Piłam wtedy kawę zbożową, którą uwielbiałam. Choć nie twierdzę, że przez cały okres karmienia nie wypiłam szklanki kawy. Tak, czy siak różnie dzieci reagują na składnik kofeiny. Moja córka miała kolki, ale Wasze maleństwa mogą czuć się świetnie.
sylwetka
2006-06-20
16:15:37
Email
Hej Bela słyszałam. Ponoć kiepski w porównaniu z tym, mówiła mi koleżanka(biolożka), która wypróbowała oba specyfiki. Wiecie,że ona nie myje twarzy wodą, tylko mleczkiem kosmetycznym już od paru lat, a jedyny krem jaki używa to Nivea i ma cerę rewelacyjną! Pozdrówki Mamusie i Brzuchatki
bela
2006-06-20
16:55:48
Email
to serum to wyszczupla czy tylko ujedrnia??/
kyja
2006-06-26
17:25:52
Email
Bela, wg opisu na opakowaniu to i to-jeśli nadal jest mowa o serum antycellulitowym firmy Eveline;-)) wczoraj kupiłam-super chłodny;-))zobaczymy za 2 tygodnie jaki będzie efekt;-)))
agnieszka74
2006-06-29
20:13:52
Email
Dziewczyny czy uzywacie tylko serum, czy tez stosujecie wczesniej jakis peeling ????
sylwetka
2006-07-01
16:11:05
Email
Agniecha, przyznam się szczerze,że z lenistwa nic nie stosuję. Dziewczyny a możecie jakiś dobry peeling do ciała polecić?
agnieszka74
2006-07-01
19:04:13
Email
no własnie podobno jest i peeling tej firmy..
agnieszka74
2006-07-02
18:19:43
Email
eveline
weridiana
2006-07-05
15:57:27
Email
A co myślicie o kosmetykach z firmy ATW seria XXL? w czasie karmienia ?
weridiana
2006-07-06
10:39:52
Email
Dodam że w składzie maję: l-karnitynę, algi, bluszcz,lecytynę sojową, i wyciąg z mitochondriów komórek roślinnych oraz wyciąg z kasztanowca
Basia.26
2006-07-06
14:11:26
Email
weridiana nie znam tych specyfików, kupiłam za to ten specyfik eweline. od dziś zaczynam kurację:)
Basia.26
2006-07-07
07:09:17
Email
dziewczyny, a wiecie, ze kiedyś dosłownie taki sam specyfik miał AVON?? w takiej łososiowej tubie był:) oj jak ja tęskniłam za tym żelem. miał dosłownie taki sam zapach i tak samo działał-chłodząco. pamiętam, że jak się nim wysmarowałam, to potem moja mama jak weszła do łazienki to zachwycała się tym zapachem, hihi. no ale potem zmienili ten żel na balsam antycellulitowy i on mnie wcale nie zachwycił. a tu proszę,znalazł się zamiennik i to w dużo tańszej wersji:) chociaż chyba ten Eveline ma mniejszą pojemność...
bela
2006-07-07
09:04:39
Email
ja zaczelam stosowac to serum ale malemu wyskoczylo jakies uczulenie wiec go odstawilam.Uczuleniejeszcz troszke bylo wiec nie jestem pewna czy to od tego serum czy nie.A le chyba znow zaczne kuracje i sprawdze czy to wina jakiegos skladnika w kremie czy mojej diety
agnieszka74
2006-07-07
23:27:16
Email
jezeli chodzi o peeling to moja siostra dodaje fusy z kawy do żelu do mycia ciała i wyglada całkiem całkiem jak na 30 letnią mamusię 9 letniej dziewczynki;))))
emcia
2006-07-23
22:58:20
Email
Ja znam super przepis na domowy piling....cukier zmieszany z oliwą z oliwek.... rewelacja!!!!Polecam
bela
2006-09-05
17:11:31
Email
dziewczyny jak postepy w kuracji??DZiala na Was to swerum czy nie???Ja stosuje i widze ze skora stala sie bardziej napieta no i schudly mi uda , pupa i brzuszek.Tylko nie wiem teraz czy to zasluga serum czy zmiana trybu zycia i wiecej ruchu.A jak u Was???Pozdrawiam :-)
mayasun
2006-09-05
18:59:34
Email
no właśnie jak tak efekty smarowania? Bo chciałam nabyć ten cudowny specyfik, ale napiszcie jak tam z perspektywy czasu. Wróciłam do swojej wagi sprzed ciąży bez problemu, ale ... ten brzuszek nie chce zejść :/ już miesiąc ćwiczę i nic, moze dopalacz w postaci tego kosmetyku da lepsze efekty.
gagutka24
2006-09-07
15:22:36
Email
czesc dziewczyny!!! proszę Was o rade jakie kosmetyki najlepiej używać podczas ciąży ja mam dopiero trzeci miesiąc i narazie smaruje sie oliwką w żelu ale boje się tych obrzydliwych rozstępów:(:(:(Czy ten krem Evelin można używać podczas ciąży???Proszę o radę:):):)
ciekawa
2006-09-07
16:58:30
Email
generalnie to są rózne teorie. Ta do której sie przychylam to ta ze w ciązy mozna używać wszytskiego-bo skóra stanowi dostateczną ochrone i dziecku sie nic nie stanie. No...po3 mieisącu najbezpieczniej. Same kosmetyki to te które nawilżaja i zabezpieczją przed rozstepami-w żadnym wypadku nic co by ujędrniało bo tu akurat skóra ma sie rozciągać do woli;) W aptekach są preparaty które są specjalnie przeznaczone dla kobiet w ciaży-zapytaj. Rozpietosc cenowa duża;) zreszta i tak wydaje mi się ze w ogromnej mierze rostępy zalezą od warunków genetycznych i sklłonnosci skóry. co nie znaczy, ze jak tylko sie uda nie zaczne sie smarowac czyms odpowiednim żeby sie ubezpieczyć;)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum