szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Rewelka na brzuch i pośladki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
sylwetka
2006-06-18
Email
Cześć Dziewczyny! Muszę się z Wami podzielić specyfikiem na idealną sylwetkę. Jest to serum firmy Eveline w fioletowym opakowaniu za ok.16zl aktywnie modelujące brzuch i pośladki. Rewelka jak dla mnie! Używam 4 dni i widzę poprawę wyglądu...skóry he he - na razie mam nadzieję.Do tego trochę ćwiczeń. Aha nie nakładajcie za dużo specyfiku, bo zamarzniecie. Daje onbowiem efekt chłodzący i mówię Wam ja wskakiwałam pod kołdrę za pierwszym razem, bo ząb na ząb mi nie trafiał.Szczerze polecam. Sylwetka marząca o dawnej figurze.
agata83
2006-06-18
21:05:39
Email
Hej tez używam kosmetyków z tej serii:) Jak na razie jestem także zadowolona:) Pozdrawiam
andzia
2006-06-18
21:08:46
Email
Hej Kobietki a fdzie mozna zakupic ten specyfik?Pozdrawiam
sylwetka
2006-06-18
21:14:37
Email
Hmm ja kupiłam w drogerii, ale widziałam w zwykłych sklepikach i supermarketach. Wcześniej używałam balsamu brązująceo, też se chwalę. W sumie niedrogie a dobre kosmetyki. Smarujmy sięi piękniejmy.
MoNiSiA
2006-06-18
23:18:07
Email
Heeej! No, ja też używam tego specyfiku, tylko niesystematycznie ;-))) Ale zgadzam się sylwetka z Tobą, że to rewelacja! Ja mam na biust, ujędrniająco-napinający(?). Może dam radę systematycznie się smarować. Kto ze mną zaczyna kurację biustową? :-D
sylwetka
2006-06-18
23:25:56
Email
Oj oj właśnie się nasmarowałam i umieram z zimna, to ponoć oznaka działania serum. Muszę dodać, że szybko się wchłania, przyjemnie pachnie, tak odświeżająco. Uff trochę skłonów itp i może za jakiś miesiąc (do tego czasu zużyję pewnie ze sto tubek seruma he he)doczekam się szczupłych ud i mniejszego tyłeczka. Szczerze na razie naprawdę wystarcza mi ten tymczasowy efekt. Buźka
MoNiSiA
2006-06-19
12:55:33
Email
Sylwetka, ile razy smarujesz się dziennie tym serum?
Dorota
2006-06-19
14:52:14
Email
hehehe, i na upały się przyda!!
pinkie
2006-06-19
14:54:40
Email
Czytałam,ze EVELINE dostała za to serum nagrodę "kosmetyk roku", czy coś w tym rodzaju. Dlatego zamierzam po ciąży sobie zakupić. Ale mają też bardzo dobre serie kremów do twarzy. Ja mam dla kobiet po 25-tym rż. Świetnie pachnie i jest bardzo przyjemny w użyciu.
dorotka
2006-06-19
16:12:40
Email
Pinkie no przyda się na upały jaki kamuflarz:)
MoNiSiA
2006-06-19
17:05:52
Email
Tak, to jest seria, która zdobyła Oskara wśród kosmetyków. :-) Dzisiaj już się smarowałam, na upały w sam raz. :-D Pozdrawiam cieplusio.
Goga66
2006-06-19
19:17:18
Email
A można je stosować, kiedy się karmi? Jestem szczupła ale brzuch bym ujędrniła nieco. Mięśnie niby mocne ale jak dotykam to tak jakoś miękko tam :)
sylwetka
2006-06-19
22:03:00
Email
Smaruję się dwa razy dziennie a Oskarka rzeczywiście dostało. Co do tego czy karmiące mogą stosować tego nie wiem, ale podam skład(wyciąg z bluszczu i skrzypu oraz kofeina i specyfik ukryty pod zaszyfrowaną nazwą firmową...complex). Wydaje mi się,że niestety nie bardzo, bo ma kofeinę,ale cóż expert ze mnie żaden.
bela
2006-06-19
22:56:23
Email
dziewczyny a slyszalyscie cos o serum intensywnie wyszczuplajacym z tej samej firmy????????no wlasnei mozna to stosowac jak sie karmi??dalyscie mi nadzieje na "zgrabna" figure o ile to w kazdym przypadku mozliwe ;-)
MoNiSiA
2006-06-20
07:22:43
Email
Raczej nie można stosować w czasie karmienia, bo zawiera kofeinę - składnik pobudzający. Choć przyznam, że na początku okresu karmienia posmarowałam się pewnym żelem na rozstępy (miał składnik kofeiny) i skończyło się to...kolkami u Julci...strasznymi kolkami, tak więc się wstrzymałam. Pozdrawiam.
basienka25
2006-06-20
08:22:59
Email
A ja mysle ze skoro mozna pic kawe w czasie karmienia to i kosmetyki zawierajace kofeine mozna uzywac.Ja sie smaruje balsamem na cellulit( z kofeina oczywiscie) i mojej Oli to nie szkodzi.
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum