szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - jaki rozmiar nosimy ?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
Ziuta
2006-03-20
Email
Ech wiem,że temt wagi jest już podjęty,ale jest to waga bezpośredio po porodzie,a ja chciałabym dowiedzieć się jak to wygląda póżniej,kilka miesęcy po urodzeniu dziecka.Ja przed ciążą nosiłam 40,w ciąży to już lepeij nie mówić.....po porodzie 44,a teraz noszę rozmiar 42.Tylko ze mam kłopot,bo skńczyłam karmienie i widze ze znów tylę ,bo nie moge już dopiąc spodni,kurcze jak by tu schudnąć?
MoNiSiA
2006-04-09
22:30:39
Email
no wiem dorotka :) LoL
Kamila
2006-04-10
12:20:42
Email
Masz rację Monika z tymi super zabiegami.. znam to.. sama chodziłam na "elektrostymulacje".. efekt znikomy hihi ale człowiek to chyba musi spróbować, żeby się przekonać :) oglądacie program "Chcę być piękna" na POLSAT? Tam to dopiero zmieniają kobietki.. no ale wiadomo.. to już intewencja chirurgiczna a nie jakieś tam prądy :)
Kamila
2006-04-10
12:33:05
Email
A co do rozmiaru.. przed ciążą ważyłam 70kg (wzrost 172), nosiłam rozmiar 40. W ciąży przytyłam 18kg, a teraz ważę 64 kg.. udało mi się jakoś zrzucić.. szczerze mówiąc nigdy tyle nie ważyłam co teraz, rozmiar dżinów teraz to 31. a ogólnie ubrań 38-40 (zależy od producenta).. a na aerobic też miałam ostatnio chodzić, ale niestety instruktorka złamała nogę :((( szkoda...
MoNiSiA
2006-04-10
13:33:49
Email
No właśnie musiałam się sparzyć, żeby zrozumieć, że poza siłowymi ćwiczeniami nie ma wyjścia. No chyba że operacja, ale z tym to i kasa za duża i mogą być komplikacje. Ale jakby ktoś za darmo miał mi zrobić to bardzo chętnie ;) A co do programu na polsacie, to rzeczywiście robią fajnie, ale w przeciwieństwie do angielskiej wersji my mamy dużo ładniejsze babki i mniej im trzeba zmieniać, bo Polki same w sobie są atrakcyjnymi kobitkami :) No to tyle, pozdrawiam :) P.S. Kamila no i ładnie teraz ważysz, tak trzymać :)
Goga66
2006-04-10
13:47:26
Email
Niestety, do programu wybierano tyko łatwe przypadki, gdzie szybko można było coś zrobić. Te naprawdę nieszczęśliwe, pokrzywdzone przez los, osoby oraz otyłe zostały odrzucone, bo za dużo z nimi roboty i za długo by to trwało a program wymaga szybkich i spektakularnych efektów
MoNiSiA
2006-04-10
20:28:52
Email
Zgadzam się Gosiu, to prawda :(
aga
2006-04-17
09:01:40
Email
ja przed ciążą ważyłam 56,5kg,przytyłam w ciąży 13kg,na szczęście szybko po porodzie zgubiłam,teraz ważę 52kg, a to już prawie rok po:)..
pela
2006-04-20
00:13:26
Email
Ja rodziłam 2 razy. Przed pierwszym porodem waga ok. 60 kg. W ciązy przytyłam 12 kg. Karmiłam Kalinę tylko 3 miesiące. Waga zatrzymała się na 64-65 kg. POdczas drugiej ciąży przytyłam znów dokładnie 12 kg. Maję karmię już pół roku. I ważę teraz 55 kg. Tylko boję się, że jak przestanę karmić, to znów przytyję. Ale pocieszam się, że mam przy córciach tyle pracy, że może jakoś się uda utrzymać wagę;-)
Goga66
2006-04-20
10:39:52
Email
W ciąży przytyłam 10 kg i je zgubiłam. W biodrach mam tyle, ile miałam czyli ok. 87 cm za to w tali pozostałam szersza z 63 na 66-67 urosłam. Muszę też poćwiczyć brzuch. Nadal mam silne mięśnie a jednak brzuch jest dużo miększy. Reszta jak przed ciążą. Ominęły mnie rozstępy, no tylko piersi mam większe (chwilowo). Ciekawe jakie będą jak skończę karmić - chyba jak u murzynki ;), bo Zuza ostatnio podchodzi i ciągnie mnie mocno za cycek do dołu, żeby sobie włożyć do pyszczka :)?
pela
2006-04-21
23:12:30
Email
Goga, ja karmię już drugie dziecko i niestety masz rację, piersi jak u murzynki. Ale kupiłam już sobie preparat do modelowania piersi w avonie, może pomoże. Narazie czeka w łazience, aż Majusia przestanie chcieć cyci, bo tak to nie ma sensu.
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum