szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - jaki rozmiar nosimy ?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
Ziuta
2006-03-20
Email
Ech wiem,że temt wagi jest już podjęty,ale jest to waga bezpośredio po porodzie,a ja chciałabym dowiedzieć się jak to wygląda póżniej,kilka miesęcy po urodzeniu dziecka.Ja przed ciążą nosiłam 40,w ciąży to już lepeij nie mówić.....po porodzie 44,a teraz noszę rozmiar 42.Tylko ze mam kłopot,bo skńczyłam karmienie i widze ze znów tylę ,bo nie moge już dopiąc spodni,kurcze jak by tu schudnąć?
21Aneta
2006-03-20
11:09:58
Email
Wstyd się przyznać... ja przed ciążą nosiłam rozmiar dzinsów 31, a rozmiar materiałowych spodni tak koło 42. A teraz... Dzinsy rozmiar 35 a materiałowe 46. Jestem załamana, nie wchodzę w żadne stare ciuchy... Jestem naprawde potwornie gruba... NO ale znów zaczełam sie odchudzać. Może tym razem uda mi się zgubić te kilogramy??? A Tobie zazdroszczę rozmiaru 42 :)
21Aneta
2006-03-20
11:11:37
Email
Ja jestem 6 i pół miesiąca po porodzie, w ciąży przytyłam 20 kg. jak szłam do porodu to miałam 88 a teraz tyle czasu po... 80.
setka
2006-03-20
11:18:16
Email
Ja nigdy nie nalezalam do szczypiorkow:(( Odkąd pamietam to zawsze sie odchudzalam. jak bylam w ciazy to bardzo sie pilnowalam bo mam b.duze tendencje do tycia. 5 dni po porodzie wazylam tyle co przed ciaza-to moj sukces. teraz karmie piersia i jestem zadowolona tylko ze maluch ma skaze bialkowa i dieta mnie wyniszcza. Marze o ciastach, ciasteczkach, tortach, kebabach, pierogach itd. Za tydzien definitywnie odstawiam malego od piersi i to oznacza tylko jedno ze moja waga bedzie niemolosiernie rosnac - bo az tak silnej woli nie mam:(
Doti
2006-03-20
11:33:20
Email
przed ciążą rozmiar ubrań 40, dżinsów 32, tydzień po porodzie wskoczyłam w swoje ciuszki. Za to teraz 8 po....katastrofa rozmiar więcej. Jestem na siebie strasznie zła!!!
Migotka
2006-03-20
11:57:18
Email
Ja przed porodem nosiłam rozmiar 38 i nosze go nadal,choc nie długo będę musiała go zmienić na mniejszy,bo nie wiem czemu strasznie chudnę:(
21Aneta
2006-03-20
13:18:33
Email
Boże... jak ja wam zazdroszczę!!! Wychodzi na to, że jestem najpulchniejszą mamusią na tym forum!!! Ryczeć mi się chce...
Migotka
2006-03-20
13:31:51
Email
Anetko no coś Ty!!!???Teraz idzie wiosna,bedziesz z maleństwem więcej wychodzić na spacery,a to da Ci więcej ruchu na świerzym powietrzu.Owoce i warzywa także staną się bardziej dostępne,jedz ich jak najwięcej.I nie wmawiaj sobie ze jesteś pulchna...bo to bzdura!!!Postaraj sie nie jeść kolacji a na przekąski serwuj sobie jakieś owocowe musiki.Ja to zjadam z Alusiem te jego skarby z ogrodu i deserki...łakomczuch ze mnie-objadam dziecko:)he he...
Mała
2006-03-20
15:58:10
Email
Ja przed ciążą nosiłam rozmiar 36 (w ciąży przytyłam 25 kg).Na szczęscie dużo udało mis ie zrzucic.Niestety o rozmiarze 36 mogę pomarzyć...Teraz mam 38...Zmieniając troszkę temat: Natalka ma już 19 mies a ja ciągle nie mogę sie pozbyć workowatego brzucha(pozostałości ciąży):(.Nie jest duży, ale do dawnego sprzed ciąży mu daleko.Ostatnio mój lekarz powiedział że mi już chyba całkowicie zanikły mięśnie brzucha.Oczywiście mówił to pół żartem.No ale trochę prawdy pewnie w tym jest:(
Mała
2006-03-20
16:00:25
Email
Wiecie co...ostatnio mam straszną ochotę pójśc na basen.Ale stwierdziłam że najpierw musze kupić strój płetwonurka, żeby nei było widac rozstępów i brzucha:(
Basia
2006-03-20
16:50:31
Email
Przed ciążą rozmiar 38, w ciąży przytyłam 20 kg. Na szczęście szybko schudłam i znów noszę 38, a nawet ważę chyba mniej niż przed ciążą.
agnieszka74
2006-03-20
17:50:35
Email
NO NIE !!! :((((( Po co poruszałyście ten temat....załamka..ja nosze 42-44 buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..16 mies. po porodzie :(((
W ciązy przytyłam prawie 30 kg. przed ciąża wazyłam 62-63 teraz 79....:(((
Dominika
2006-03-20
19:28:54
Email
ja w ciazy przytylam 22 kg i w pierwszych dwoch tygodniach po porodzie zzucilam 16 kg... teraz jestem juz 6 miesiecy po i dzieki temu ze nadal karmie piersia zostaly mi jeszcze tylko dwa kilogramy "nadprogramowe" ale moj maz twierdzi ze akurat tyle waza teraz moje piersi ktore w ciazy urosly o kilka rozmiarow i ze juz nic nie musze zzucac :)) ku jego radosci:)) ach ci faceci...
Dominika
2006-03-20
19:32:41
Email
co do rozmiarow to przed ciaza nosilam 38 (czasem 40) i tak jest tez teraz... chociaz przez pierwszy miesiac pomimo ze duzo schudlam mialam bardzo szerokie biodra (efekt poporodowy)i w nic sie nie moglam wcisnac po jakims czasie wszystko wrocilo do normy i chodze juz w spodniach sprzed ciazy...
kyja
2006-03-20
22:44:57
Email
oj, temat dla mnie drazliwy;-)jeszcze rok temu (6-7 miesiecy po porodzie),ważyłam mniej niż przed ciążą.A teraz ważę 3 kg więcej;-(((((mam nadzieję,ze na wiosnę uda mi się zrzucić te nieszczęsne 3 kilogramy;-)jestem na siebie zła,że dopuściłam do wzrostu wagi.Teraz przez tydzien byłam u mamy-wbrew pozorom( mamine tłuste jedzonko;-))straciłam 1 kg;-))))
agata83
2006-03-22
10:38:18
Email
A moze wiecie jak tutaj przytyć?? Ja przed ciąza nosiłam, rozmiar tak 36-38 góra bo wiadomo rozmiar rozmiarowi nie równy a teraz już jestem na etapie 34 i widze ze i ten robi sie za duży. Chyba dziewczynki za bardzo ciagną z mamy. Nawet ekspedientki się ze mnie śmieje ze niedługo bede sie ubierac w 5-10-15 bo wzrostem tez nie grzesze:)
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum