szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Cwiczenia na brzuch i posladki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Gosiak28
2006-03-08
Email
Hej dziewczyny,polecam wam rewelacyjne cwiczenia na brzuch i posladki a mianowicie dvd z treningiem Tamilee Webb (sa do kupienia na Allegro).W zeszlorocznym majowym lub kwietniowym Shape byla darmowa plyta z jej cwiczeniami na posladki.Te cwiczenia sa naprawde super.Wiem,ze wiele dziewczyn po porodzie ma problemy z brzuchem, wiec moze dobrym rozwiazaniem jest cwiczenie tych miesni rowniez w ciazy (oczywiscie jesli wszystko przebiega prawidlowo).Niektorzy lekarz odradzaja, ale moja szwagierka przez prawie cala ciaze chodzila na silownie.Z tego co od niej slyszalam cwiczenia na miesnie brzucha w na poczatku ciazy spokojnie wykonywac (niestety nie pamietam do ktorego tygodnia).Pozniej nie sa wskazane,ale mozna nadal cwiczyc ramiona, nogi itd. No i oczwiscie swietne podczas ciazy jest plywanie.Oczywiscie najlepiej wszystko skonsultowac z lekarzem i instruktorem w silowni.
setka
2006-03-16
08:57:58
Email
Prawda jest ze marchewka wysusza:((((((((((((( Ale mowie cie jaki super widok ja moj synek tak bardzo chcial jabluszkao ze az ssal jezyczek bo nie wiedzial jak sobie z tym poradzic hihihi
Magdalenka
2006-03-16
20:48:26
Email
chyba za jakies 2 tygodnie zaczne jej dawac kaszke, potem jablko i marchew, zobaczymy jak bedzie ;-)
setka
2006-03-17
14:22:14
Email
A najpierw powinno sie podawac kaszke???
Magdalenka
2006-03-18
21:14:30
Email
tak mi powiedziala lekarka, najperw kaszka o konsystencji musu jablk., koniecznie lyeczka a nie z butli (ale i tak bede dawac do mleka wieczornego), jak to bedzie dobrze tolerowac, to jednoskladnikowe przec iwery marchew, gruszka itd. obiadki na koncu. a jak ty robilas?
Dominika
2006-03-19
02:53:22
Email
w Stanach najpierw pediatrzy zalecaja kaszke ryzowa jako pierwszy pokarm inny niz mleczko a dopiero po kaszce mus jablkowy i inne owoce lub warzywa, wiem ze w Polsce jest na odwrot najpierw soczki i zupki a pozniej kaszki ale i tak i tak jest dobrze byle w rozsadnych ilosciach :))
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum