szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Cwiczenia na brzuch i posladki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Gosiak28
2006-03-08
Email
Hej dziewczyny,polecam wam rewelacyjne cwiczenia na brzuch i posladki a mianowicie dvd z treningiem Tamilee Webb (sa do kupienia na Allegro).W zeszlorocznym majowym lub kwietniowym Shape byla darmowa plyta z jej cwiczeniami na posladki.Te cwiczenia sa naprawde super.Wiem,ze wiele dziewczyn po porodzie ma problemy z brzuchem, wiec moze dobrym rozwiazaniem jest cwiczenie tych miesni rowniez w ciazy (oczywiscie jesli wszystko przebiega prawidlowo).Niektorzy lekarz odradzaja, ale moja szwagierka przez prawie cala ciaze chodzila na silownie.Z tego co od niej slyszalam cwiczenia na miesnie brzucha w na poczatku ciazy spokojnie wykonywac (niestety nie pamietam do ktorego tygodnia).Pozniej nie sa wskazane,ale mozna nadal cwiczyc ramiona, nogi itd. No i oczwiscie swietne podczas ciazy jest plywanie.Oczywiscie najlepiej wszystko skonsultowac z lekarzem i instruktorem w silowni.
setka
2006-03-09
14:50:19
Email
mam male pytanko. ile ta plyta kosztuje?? jestem 3 miesiace po porodzie i wydaje mi sie ze czas najwyzszy zeby cos zadzialac z miom cialam. a wiadomo ze wyjscie do fitnees kosztuje czas ktory moge poswiecic miloszkowi. aha no i jak jest z tym zamawianiem na allegro - nie ma zadnych "ale"
Gosiak28
2006-03-09
15:27:50
Email
Z tego co sie orientowalam cena plyty to 24-29 zl.Wystarczy wejsc w allegro,a nastepnie w "film i muzyke" po czym wpisac w wyszukiwarke haslo 'fitness'i wtedy bedziesz mogla sprawdzic ceny.Ja kupuje czasem na allegro i jak dotad (odpukac) wszystko bylo w porzadku.A cwiczenia Tamilee naprawde dzialaja.Mam porownanie z innymi zestawami cwiczen np. Cindy Crawford czy pilates (mam na kasecie video).Programy Tamilee sa krotkie,ale intensywne i widac efekt.
setka
2006-03-09
15:45:10
Email
teraz weszlam na allegro i ta kaseta proponowana jest za 9,9zl to mozliwe?????
Gosiak28
2006-03-09
16:46:09
Email
To mozliwe,ze plyta jest tansza.Ja pare dni temu kupilam dvd z cwiczeniami na brzuch za 23 zl.Wtedy to bylo najtaniej.No a dzis okazuje sie, ze przeplacilam ;)
Magdalenka
2006-03-14
03:11:11
Email
setka, jestes 3 mies po porodzie? to tak jak ja! kiedy rodzilas?
setka
2006-03-14
10:31:40
Email
Boze o ktorej ty pisalas tego maila:)))) widze ze masz chyba niesfornego dzidziolka:)) Ja urodzilam 24listopada a ty??
Magdalenka
2006-03-14
14:12:04
Email
ja rodzilam 3 grudnia, termin mialam 26 listopada, ale moj lobuziak nie chcial jeszcze wyjsc. smiaalm sie ze to z powodu mrozu, julka postanowila ze spedzi w brzuchu zime. no i mialam cesarke. a maial pisalam dosc pozno, ale ja jestem w niu jorku, wiec jest 6 godzin roznicy do przodu. pozdrawiam, magda
sylwia
2006-03-14
14:17:19
Email
Magdalenko, ile się z Polski do ciebie leci? Jestem załamana, bo męża wysyłają mi do Stanów w delegację, buuu...
sylwia
2006-03-14
14:17:29
Email
Magdalenko, ile się z Polski do ciebie leci? Jestem załamana, bo męża wysyłają mi do Stanów w delegację, buuu...
setka
2006-03-14
17:33:58
Email
No widzisz a ja cie posadzalam o siedzenie przed kompem 24h hihihihihi Ja mialam termin na 23listopada ale przydazylo sie w domu cos okropnego. Musielismy z mezem uspic pieska ktorego mialam 15lat bo byl chory. Tak to przezylam ze na drugi dzien urodzilam. Bylo ciezko bo od 11 rano do 2 w nocy. Maly wazyl 3990 59cm a ja jestem dosc drobna:)) ale udalo sie chociaz drugi raz to nie wiem czy bym dala rade. NIEZLE WYZWANIE. Mam chlopca Miłoszka i po ciezkich poczatkach - mialam chyba depresje poporodowa - teraz nie wyobrazam sobie bez niego zycia. A skad ty sie wzielas w tym NY??
Magdalenka
2006-03-14
18:37:26
Email
z wawy do yn leci sie (bez przesiadek ok.9 godzin). przylecialam tu na stale z mezem 2,5 roku temu, wlasnie wchodzilismy do unii, nie wiadomo jak bedzie, a ze sytuacja nas zmusila, wybralismy stany. znam ten kraj troche, bo jako dziecko mieszkalam, ponadto mam tru dosc duzo rodziny typu viotki, wojkowie, 3 siostry itd. ale gdybym wiedzial ze z praca w unii ebdzie tak dobrze, to chyba wolalabym wyjechac gdzes do irlandii albo anglii. a w goloe to marzy mi sie nowa zelandia. zobaczymy. ja tez chyba mialam depresje, bylo mi naprawde ciezko, bardzo chcialam karmic piersia, a nie mialam mleka. w koncu po wielkich bojach poddalam sie, moze zbyt wczesnie. ten [pierwszy miesiac to byl koszmar. wyrzucalam sobie ze jestem zla matka, czekalam na to wszechogarniajace uczucie szcescia, a ono nie nadchodzilo, bylam obolala, zmeczona, smutna i ... ale w koncu przyszlo. julka ma juz 3 miesiace, jest kochana (choc teraz nie chce zasnac i mnie wola z lozeczka yyyyyy), mogl;amym siedziec calymi dnaimi ja obserwowac. nie wiedzialm ze to wszystko przychodzi z czasem, a nie od razu zalewa. no i przyszlo, a ja jestem szczesliwa mamuska. musze lecic, syrena sie wlaczyla, papa, m.
sylwia
2006-03-14
20:11:42
Email
Jeszcze, co prawda nie wiem dokładnie do jakiego stanu leci, ale dzięki za informacje, juz rozpaczam:((((
Magdalenka
2006-03-14
22:43:19
Email
nie boj zaby! bedzie dobrze, zrezxta, skoro to tylko delegacja, to pewnie szybko wroci! trzymam kciuki za hart ducha!
setka
2006-03-15
09:51:47
Email
Napisz MAgda czy zaczelas podawac swojej dzidzi cos innego niz mleczko - chociaz ona jeszcze moze byc za mala. Ja od zeszlego tygodnia podaje jej soczek z marchwii 20ml. NA poczatku Milosz go wyplul bo zdziwiony ze inny smak ale teraz go uwielbia. Wiem ze niektore powiedza ze za wczesnie ale ja raczej nie wychowuje ksiazkowo a maluch wyglada na zadowolonego a jaka ladna buzke dosteje - bo tak to byl bialasek heheheh. No i podaje mu tez troszeczke domowej roboty jabluszko(taki dzemik)
Magdalenka
2006-03-15
16:07:12
Email
jeszcze nie. pediatra powiedziala ze po skonczeniu 4 mies. zaczac dawac kaszke ryzowa, jak to bedzie juz dobrze znosic, to potrawy jednoskladnkowe - marchewka itd. troche sie boje, przyznam szczerze, bo julka miala troche problemow z kupka po przejsciu calkowice na mieszanke. mam nadzieje ze bedzie jej smakowac, bo jak widzi jak jemy obiad z mezem, towpatruje sie z wielkim zainteresowaniem, co tez my robimy. chociaz, jak pojdzie w nas z jedzeniem to nie daj boze, tragedia!
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum