szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - dieta Cambridge


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
andzia
2006-01-12
Email
Kobitki czy ktoras z was probowala tej diety??jakie przyniosla rezultaty?gdzie ja zamawiac?ja zaczelam chodzic na silownie i chce stosowac do tego jakas diete.Czytalam na temat tej diety i jest zachecajaca.Napiszcie swoje opinie
Mari15
2006-08-02
16:51:18
Email
Mam ważne pytanko...czy rzeczywiście po diecie cambrige zmniejsza sie biust? mozna sie przed tym jakoś uchronić?...wystarczą kremy?..bo ja mam mały biust a myślalam o tej diecie..prosze o rade:(
Magdalenka
2006-08-03
14:42:38
Email
tu nie chodzi tylko o diete cambridge. po kazdej diecie sie mniejsza biust, z tego wzgledu ze tracisz tkanke tluszczowa i na olog schudniecie widac najpierw na twarzy, potem na biuscie a na koncu na udacjh i pupie, niestety... u mnie tak jest i sadze ze u wiekszosci kobiet. pewnie sa wyjatki, ale to tylko wyjatki. nie polecam ci tej diety bo dziala wyniszczajaco na organizm, leca paznokcie, wlosy, cera.
góraleczka
2006-08-03
21:03:44
Email
ja rok temu stosowalam tę diete przez 14 dni.kupilam ja na allegro koszt tygodniowej kuracji to 100zl sklada sie ona z zupek i koktajli zupki zalewa sie wrzatkiem a koktajle z woda niegazowana sa te zupki i koktajle w formie proszku ktore robimy w szklance lub talerzu lub sa dostepne tez batony ktorymi zastepujemy ten jeden posilek.w sumie dziennie jemy 3 takie posilki mamy dpo wyboru zupki lub koktajle i jemy je 3 razy dziennie lub rozkladamy sobie na 6 ale mniejszych porcji tzn jedna danie na 2 razy rozbijamy sa to posilki dosc smaczne z tym ze oczywiscie z czasem jedzac tylko to to nam sie to znudzi ale efekty sa chociaz trezba sie piozniej pilnowac i nadal np na kolacje dokupic sonbie te koktajle lub zupki i zastepowac nimi normalny posilek a jesli znowu wrocimy do normalnego jedzenia to sie tyje znowu tak wiec nie jest to jakas super dieta ale dla kogos kto chce sprobowac i wciaz tak jak pisalam zastepowac chpc jeden p[osilek tymi produktami to mysle ze jast to niezly pomysl
Agness
2006-08-18
18:22:48
Email
Stosowałam tą dietę przez 4 tygodnie i schudłam 7 kg. Niestety bardzo szybko wróciłam do poprzedniej wagi. Posiłki, jakie się przyjmuje w trakcie kuracji dostarczają ok. 400 kcal na dzień (dawka głodowa)- w związku z czym bardzo spowalnia się metabolizm. Rzekomo dieta zapewnia zapotrzebowanie organizmu na wszystkie niezbędne witaminy itd, ale i tak ja osobiście miałam straszne problemy z wypadającymi włosami. W trakcie diety byłam osłabiona i miewałam zawroty głowy. Niewskazany jest wysiłek, również forsowny sport. Odradzam tę dietę. Spore koszty i rozczarowanie, gdy kilogramy wracają.
ciekawa
2006-08-19
19:14:58
Email
Wiecie co...Przeraża mnie ile kobiet w kółko mysli o odchudzaniu-to poprostu staraszne:( Zdaje sobie sprawę, ze po ciąży napewno trudno wrócić do poprzedniej figury ale diety "cud" i wyniszczanie organizmu nic na to nie poradzą a mogą poważnie zaszkodzić! Naprawde czy nikt tutaj nie uprawia sportu? Nie mówie już o jakimś ekstremum ale 20 minut ćwiczeń nikogo jeszcze nie zabiły a moga naprawdę zdziałać cuda:) Oczywiscie zakładając, ze nie bedziemy sie jakos specjalnie obrzerać;) Liczy sie nie tylko to że ćwiczymy ale to ile serca wkładamy w każde ćwiczenie. Czy od wychudzonego, osłabionego organizmu, zwiędłego ciała nie wydaje się Wam bardziej kuszące bycie zdrową, pełną energii kobietą z jędrnym i kuszącym ciałem????? Tylko prosze bez wymówek ,że brak czasu. Moze nie mam jeszcze dziecka ale czasem mam tyle na głowie, ze nie wiem w co rece wsadzić a mimo to nie wyobrazam sobie choćby 10 minut ćwiczen conajmniej co drugi dzień. A kiedy moge naprawdę sobie poćwiczyć, zmeczyć na maksa i sprawdzic ile jeszcze dam rade to jestem w siódmym niebie:) Spróbujcie;)
Dorota
2006-08-19
20:17:03
Email
zmęczyć się na maxa....???hmmmmm
21Aneta
2006-08-19
22:35:44
Email
tak jak w łóżku :)))
basienka25
2006-08-20
10:18:27
Email
Ja jestem zmęczona na maxa po całym dniu z Olcią. Czas na ćwiczenia by się znalazł na pewno ,ale siły już nie:)))
ciekawa
2006-08-20
10:41:55
Email
Wystarczy troche zaparcia i poprostu spróbować:)Bo chyba wszystkie wiemy kto uprawia sport lepiej sie czuje i ma więcej siły:) Jest taka granica wytrzymałosci-ja już wiem gdzie lezy moja-że człowiek wpada w tarns i może już tak bezprzerwy:) wystarczy spróbować. Nie wiem jak Was ale dla mnie super jędrne ciało, zdrowie i kondycja to wystarczająca zachęta. A po jakims czasie i dla maluszków bedzie więcej siły na zabawe:)
MoNiSiA
2006-08-26
13:28:13
Email
Ciekawa, a jakie ćwiczenia wykonujesz? A ja znowu na diecie. :-)))
ciekawa
2006-08-27
22:41:56
Email
Dzis padam na nos:) jutro znajde chwile i coś naskrobie;)
ciekawa
2006-08-28
22:23:50
Email
co do ćwiczen to musze przyznac ze poprostu uprawiam czynnie spotr i moze dlatego tak lubie sie męczyć:) Jesli chcesz poprawić sylwetke to generalnie każde cwiczenia jakie znajdziesz w necie są dobre. Pamiętac należy tylko o tym, zeby koniecznie!!!!!! rowciagnąć mięśnie i stawy przed ćwiczeniami-proste rozciąganie z lekcji w-f. Ponieważ nawet gdy nie robi sie ćwiczeń a rozciąga regularnie to mięsnie przez cały czas pracują lepiej i sa bardziej wydajne. Pisałam już gdzies o swoich ćwiczeniach ale kurcze nie pamietam gdzie:) Taki skrót: rano-zaraz po przebudzeniu rozciągam sie maksymalnie jak sie da, zaciskam palce u rąk i nóg i tak kilka razy. Zginam jedną noge w kolanie i kłade ja na drugiej(prostej) balansujac-nastawiają sie wtedy biderka. Przy myciu zebów napinam solidnie posladki i wszystkie miesnie w środku i wspinam na palce i opuszczam-energicznie-2 minutki bez przerwy. Uwaga ja na początku sie przewracałam;)Dla mam ważne jest napinać miesnie krocza to dobrze robi na trzymanie moczu a i pochwa robi sie lepiej umiesniona i ...hmm mozecie wkrótce usłyszec komplement od swoich facetów:) Oglądajac telewizje usiądźcie po turecku lub na pientach i róbcie głebokie wdechy i wydechy raz płucami, raz przeponą. Wypuszczajac powietrze z przepony róbcie to do samego konca a potem chwile przytrzymajcie napiete miesnie-efekt gwarantowany!! I tak 20 razy. I codziennie trodzke wiecej:) Chodzi o to, zeby sie postarac-mozna zrobic 100 powtóżeń cwiczenia ale jak sie nie postaramy to tak jak by w cale. Trzeba maksymalnie sie napinac do lekkiego bólu. Pózno juz natępnym razem więcej obiecuje:)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum