szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - dieta Cambridge


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
andzia
2006-01-12
Email
Kobitki czy ktoras z was probowala tej diety??jakie przyniosla rezultaty?gdzie ja zamawiac?ja zaczelam chodzic na silownie i chce stosowac do tego jakas diete.Czytalam na temat tej diety i jest zachecajaca.Napiszcie swoje opinie
Magda
2006-01-12
15:06:55
Email
Moja szwagierka staosowale te diete. Sa to koktajle do mieszania. Schudla bardzo duzo, efekt byl. Ale tez oprocz zrzuconych kilogramow bardzo spadly jej wyniki krwi. Wypadaly wlosy, paznokcie zaczely sie lamac. Dosc wyniszczajaca dla organizmu, choc skuteczna. Teraz za to wyglada jak szkieletor, jest przerazajaco chuda.
andzia
2006-01-14
11:04:08
Email
Mgda a czy mogla bys sie dowiedziec gdzie ona to kupowala??i jakie miala menu?bede wdzieczna za info
Magda
2006-01-14
12:36:19
Email
Z tego co pamietam, to kupowala to w sprzedazy wysylkowej, ale sprobuje sie dowiedziec zszczegolow. Jezeli chodzi o menu, to pila tylko te koktajle, nie wolno bylo nic innego, oprocz wody. opowiadala potem ze miala koszmary, ze pije cole i sie budzila cala zlana potem.
Magdalenka
2006-01-23
23:48:01
Email
andzia, pytalam, ale ona to stosowala to dawno i nie za bardzio pamieta skad kupowala. wiem tylkio ze to dosc droga sprawa. sprobuj poszukac na internecie. powiedziala mi jednak ze teraz jej kolezanka zaczela sie odchudzac ta dieta i nie mogla jej przyjmowac. wymioty i bardzo zle sie czula. moze mnienili receptury?
Goga66
2006-01-24
11:01:08
Email
dajcie sobie spokój z takimi dietami. Mój znajomy stosował to pod kontrolą lekarki a i tak stracił połowę włosów i miał kłopoty z zębami. I przytył po roku znowu. Stracić wagę nie jest tak trudno, jak ją utrzymać. Lepiej zastosować dietę m.ż. i to na całe życie. Ja tak zrobiłam i od 15 lat mam przy 160 cm 48 kg wagi. A miałam 63
andzia
2006-01-24
22:54:46
Email
Dzieki kobitki za informacje.Musze sie nad tym jeszcze zastanowic.
MoNiSiA
2006-01-25
00:26:16
Email
Hmmm, Andziu z tego co się orientuję można rzeczywiście schudnąć. Efekt masz murowany. Znajoma schudła na niej 20kg i niestety po skończeniu na nowo tyle samo przytyła. Jedzenie, które spożywasz to same proszki na wodzie. Logiczne jest, że po skończeniu zaczniesz stałe pokarmy, które mogą wywołać efekt jojo. Hmmm, wiesz co? Polecam Ci super forum ---------> www.forum.dieta.pl Tam są na pewno opinie na temat tej kuracji. A może to będzie przydatne? http://montignac.miniportal.pl/zasady.php Pozdrawiam, życzę powodzenia, ja jestem też na diecie ;)

MoNiSiA
2006-01-25
00:28:02
Email
Hmmm, Andziu z tego co się orientuję można rzeczywiście schudnąć. Efekt masz murowany. Znajoma schudła na niej 20kg i niestety po skończeniu na nowo tyle samo przytyła. Jedzenie, które spożywasz to same proszki na wodzie. Logiczne jest, że po skończeniu zaczniesz stałe pokarmy, które mogą wywołać efekt jojo. Hmmm, wiesz co? Polecam Ci super forum ---------> www.forum.dieta.pl Tam są na pewno opinie na temat tej kuracji. A może to będzie przydatne? http://montignac.miniportal.pl/zasady.php Pozdrawiam, życzę powodzenia, ja jestem też na diecie ;)

MoNiSiA
2006-01-25
00:30:21
Email
A co do tego gdzie można to kupić to na allegro śa te diety. Pozdrawiam :)
edsz
2006-01-29
13:32:36
Email
Andziu,ja jestem właśnie po diecie,trzy tygodnie mineły super,teraz mija juz czwary tydzień,chetnie podzilę się uwagami,pozdrawiam,moje gg 6532682,dostepna,pisz
anka74
2006-01-29
17:14:21
Email
po co jesc chemie. Ja zeby schudnac jadlam zupke z kapustki przez jakies 2-3 tygodnie do tego tylko warzywa owoce bez chleba itp. potem tj po tygodniu powoli kolejne produkty tyle ze wywalilam z menu chleb i ziemniaki a pozostale rzeczy wmniejszych ilosciach w ciagu miesiaca z 52kg spadlam do 47 ale wszystko bylo ok oprocz tego ze nie moglam patrzyc na kapuste potem jeszcze chudlam az zaczelam wiecej jesc bo wygladalam sucho. i doszlam do wagi 48,5 i tak mialam przez 7 miesiecy a potem 68kg ... ale to juz byl 9 miesiac ciazy.Powodzenia i nie trujcie sie. Jak przestane karmić to znow wezme sie za zupke z kapustki
Magdalenka
2006-01-31
23:43:57
Email
Aniu, a jak przygotowywalas te zupke? gotowana kapucha, czy raczej kapusniak, regularna zupa?
Goga66
2006-02-01
11:57:25
Email
Hortex wypuszcza taką zupę gotową - nazywa się prezydencka (Kwachu się tym odchudził kiedyś) Ważne są składniki. Można samemu robić ale ja nie pamiętam, co tam jest i w jakich proporcjach. Mój mąż schódł 10 kg w ciągu miesiąca na niej. Je się ją, ile się chce przez cały dzień. Poza tym można zjeść jakiś owoc. Trzeba jednak uważać. Właściwie nie powinno się tej diety ciągnąć za długo - nie powyżej 3 tygodni, bo wyjaławia. Potem trzeba zrobić przerwę. Poszukajcie może na dieta prezydencka, kapuściana albo coś w tym rodzaju
Goga66
2006-02-01
11:59:28
Email
oto tekst, który znalazłam na ten temat: Dieta kapuściana (prezydencka) Założenia diety kapuścianej (prezydenckiej): Kapusta stanowi cenne źródło witamin i innych niezbędnych dla organizmu związków. Może w zupełności zaspokoić zapotrzebowanie na witaminę C. Zarówno świeża, jak i kiszona kapusta zwiększa aktywność przewodu pokarmowego i reguluje pracę jelit, ma także szerokie właściwości lecznicze. Kapusta kiszona jest wyjątkowo mało kaloryczna: 100 g ma tylko 16 kcal. Dieta zyskała popularność, dzięki plotce która mówiła że właśnie dzięki niej prezydent Kwaśniewski zyskał piękną figurę. Została opracowana dla pacjentów z problemami kardiologicznymi. Osoby, które ją stosowały chudną nawet do 5kg/tydzień, jednak większość z nich wróci do poprzedniej wagi (efekt Jojo). Polega na wprowadzeniu do jadłospisu dużych ilości warzyw, które wypełniają żołądek (według autorów likwidują także uczucie głodu). Bez ograniczeń można jeść zupę jarzynową (zupa powinna składać się zawsze z kapusty) oraz warzywa i owoce, zaś mięso i węglowodany są mocno ograniczone. Dieta ta nie powinna być stosowana dłużej niż tydzień, jednak zalecane jest podawanie do obiadu zupy kapuścianej. Przepis na zupę I: 6 dużych cebul, 2 zielone papryki, puszka koncentratu pomidorowego, gałązka selera naciowego i główka kapusty. Przygotowanie: wszystkie składniki pokroić i ugotować przyprawić do smaku solą i pieprzem, można dodać kostkę rosołową lub sos sojowy. Przepis na zupę II: Zagotować 2 szklanki wody z małą puszką koncentratu pomidorowego i poszatkowaną jedną główką kapusty. Przykład diety kapuścianej (prezydenckiej): Śniadanie: Do wyboru 1. 2 jajka i 3 łyżki wody wymieszać z solą i pieprzem, wylać na patelnię. Dodać 30 g szynki. Do tego jedna kromka razowego chleba. 2. 2 kromki razowego chleba posmarować masłem, położyć 20 g chudego białego sera, posmarować niskokaloryczną konfiturą. 3. 1 kromka pełnoziarnistego chleba z masłem, plasterek chudej wędliny, 1 pomidor. 4. 3 łyżki płatków owsianych wymieszać z 3 łyżkami chudego jogurtu. 1 małe jabłko pokroić w kostkę i dodać do płatków. Obiad: Do wyboru 1. Ryba z kapustą. 2. Koszyczki z wędliny z kapustą. 3. Zupa z kapusty z ziemniakami. 4. Zapiekany bigos. Kolacja: Do wyboru 1. Placek z tartych kartofli z jabłkiem i kapustą, dodatkiem tuńczyka i płatków owsianych. 2. Sałatka z kapusty, pomidorów, ziemniaków i szynki z dodatkiem cykorii i natki pietruszki. 3. Czerwona kiszona kapusta z piersią indyczą, buraczkami, kawałkami gruszki i chrupkim pieczywem. 4. Kromka chleba z kapustą posypaną kminkiem oraz plasterkami sera oscypka (można pokropić olejem).
anka74
2006-02-01
15:14:52
Email
juz pisze przepis mojej zupki u mnie nie bylo efektu jojo po 2,5 tygodniu jej jedzenia oprocz slodyczy chleba i ziemniakow jadlam wszystko w mniejszych ilosciach po prostu sie nie objadalam jak wczesniej a jak byla okazja to i slodycze sie zjadalo. Jedyny - to obrzydzenie na jakies pol roku do kapusty. 8 miesiecy po dietce przytylam jakis kilogram ale wcinalam nie glodowalam a potem zaszlam w ciaze, no nie marudze przepis:polglowki kapusty wloskiej, 3 duze cebule, 3 pomidory bez skorki, 1 papryka, peczek pietruchy lub selera 1 kostka bulionu warzywnego. warzywa pokroic w gruba kostke zalac 3 litrami wody i gotowac, zupy mozna jesc do bulu przez pierwsze 3-4 dni warzywko owoc ale bez przesady a potem po kolei wszystko w miare rozsadku.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum