szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - WYGLĄD PIERSI MAMY KARMIĄCEJ


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
nadia45
2005-12-09
Email
Jestem załamana wyglądem moich piersi..ich naturaln opadająca linia zrobiła się całkowiecie opadająca.Cz mozna przywrócic im dawny wygląd, macie jakieś sposoby?????Błagam pomózcie!!!!
Basia.26
2007-03-23
11:50:04
Email
Doris polecam tak jak i ciekawa- FISSAN. jest bardzo tłusty, także licz się z tym, ze bielizna się zniszczy. ja smarowałam się na noc. najpierw granatowym balsamem NIVEA a potem na to fissan. robilam sobie taki masaz ciałka, długo go wcierałam. muszę się pochwalic, że nie mam rozstepów. piersi tez tak smarowałam, nawet podczas karmienia, po porodzie, ale tylko po wieczornym karmieniu, bo wiedziałam, ze dobrych kilka godzin upłynie zanim synek znów będzie chcial cyca. przed samym podaniem piersi dokładnie ją przemywalam, zeby maluch czasem nie zjadł tego swinstwa tłustego ;)
Basia.26
2007-03-23
11:53:00
Email
aha, całą ciąże przechodziłam w staniku, w nocy miałam stanik sportowy, nie pozwalałam piersiom na "swobodne opadanie w dół" pod rosnącym ciężarem. tak samo po porodzie- kupiłam staniki z odpinanymi miseczkami, ale te staniki miały fiszbiny, co utwardzało konstrukcje stanika. jak biust mi zmalał, to zaraz kupiłam stanik w rozmiarze mniejszym, a ten wiekszy juz tylko do spania uzywalam. teraz jest 6 miesięcy jak skończylam karmić i dopiero odmiesiaca jestem w stanie spać bez biustonosza, hahaha. tak się do niego przyzwyczaiłam, ze "dziko" sie czulam bez ;)
ciekawa
2007-03-23
11:54:04
Email
Wkażdym razie żeby ci do głowy nie wpadło uzywac jakis ujędrniajacych-bo zrobisz sobie krzywde. tre skóra ma byc rozciagliwa i dobrze nawilzona.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum