szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - WYGLĄD PIERSI MAMY KARMIĄCEJ


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
nadia45
2005-12-09
Email
Jestem załamana wyglądem moich piersi..ich naturaln opadająca linia zrobiła się całkowiecie opadająca.Cz mozna przywrócic im dawny wygląd, macie jakieś sposoby?????Błagam pomózcie!!!!
Goga66
2005-12-09
21:39:29
Email
Moje też trochę bardziej opadają. Karmisz jeszcze? Bo podobno po zakończeniu, po jakimś czasie wygląd się poprawia
Doti
2005-12-10
09:06:23
Email
Też słyszałam, że po zakończeniu karmienia wygląd biustu ulega poprawie...mam taką nadzieję. Ja jak skończe karmić to zainwestuję w krem do poprawiena ich jędrności. Bo naprawdę opadły, mój mąż się śmieje, ż e jak ściągam biustonosz to słychać świst - miły, nie??

kyja
2005-12-10
12:43:00
Email
u mnie biust zmienia wygląd w zależności od tego ,kiedy karię Misia. Rano ( po nocnym żerowaniu) jest mały, mam luzy w biustonoszu.Pod wieczór, przed karmieniem, wygląda jak biust Pameli Anderson:-))), chwilę po karmieniu robią się żałosne puste "worki":-)))) rozśmiesza mnie zmienność mojego biustu:-)), ale mam nadzieję,że te "worki" nie zostaną na stałe:-)))
anja
2005-12-10
13:39:05
Email
Ja tez nie jestem zadowolona z wygladu moich piersi. Przed ciaza byly duze i jedrne a teraz w czasie karmienia widze jak skora robi sie coraz bardziej wiotka i rozciagnieta. Tak sie tym zaczelam przejmowac ze kupilam dzis maseczke ujedrniajaca biust z wyciagiem z alg. Niestety nie przeczytalam na odwrocie ze w kobiety karmiace nie moga jej uzywac:( tak wiec skazana jestem na cwiczenia, ale tak bardzo mi sie nie chce, jakos brak mi energii i czasu, ciagle jestem niewyspana, koszmar!
nadia45
2005-12-10
15:46:47
Email
Karmię już 6 miesięcy...wcześniej nie miałam piersi zbyt jędrnych ale były małe więc nie rzucało sie to tak w oczy a teraz powiększyły sie dośc znacznie i widać ich okropną flakowatość.Czy są jakieś sposoby , które mozna zastosować i teraz kiedy jeszcze karmię i pózniej kiedy nie będę karmić?? Czy tak polecany prysznic ciepło- zimny, masaż wodą rzeczywiście pomaga? Kremy? Jakie? Ćwiczenia z ciężarkami?? Stanik typu push up??? Macie jakieś sposoby??
roma
2005-12-10
15:50:46
Email
To mówicie, że poprawi sie wygląd piersiątek ??? To dobrze...tez nie jestem zbytnio zadowolona z ich wyglądu...Ja stosuję wspomniany masaż wodą i trochę ćwiczę ale pewnie to jest bardziej dla relaksu...niż "leczniczo"
agnieszka74
2005-12-10
18:09:00
Email
hmm...Ja przestałam karmic Kubusia rok temu, ale piersi nie wróciły do normy. Wyglądają fatalnie :((((((((( Moze jakies ćwiczenia by pomogły..ktoś wie jakie ??

Julia
2005-12-11
10:36:24
Email
Z tymi piersiami to chyba indywidualna sprawa i pewnie geny też mają jakiś w tym udział. Ja karmiłam Bartka 9 miesięcy i przez cały ten czas moje piersi były większe niż normalnie. Z czasem coraz bardziej mnie to denerwowało, bo i tak są dość duże. Przed ciążą miałam miseczkę C, a w ciąży i w czasie karmienia D. Na szczęście jak skończyłam karmić, wszystko wróciło do normy. Znowu jest C i wydaje mi się, że nie ma za bardzo różnicy w ich wyglądzie teraz i sprzed ciąży. Może rzeczywiscie są troszkę bardziej opadnięte, nie takie jędrne, jak przedtem, ale ja mam wrażenie, że niewiele się zmieniło. A mąż mówi, że są takie same jak przed ciążą. Mam nadzieję, że to nie z grzeczności ;o) Podobno podstawa to dobry stanik w czasie ciąży i karmienia. Jeśli biust jest dobrze podtrzymywany, to skóra się tak nie naciąga. W ciąży stosowałam też krem przeciw rozstępom na piersi.
Goga66
2005-12-11
14:46:08
Email
Agnieszka - ćwiczenia na piersi są proste. Składasz ręce jak do modlitwy tylko łokcie mocno na zewnątrz i naciskasz z całej siły. Przytrzymujesz chwilę przyciśnięte, rozluźniasz i powtarzasz wiele razy. Potem łączysz normalnie dłonie, łokcie też na zewnątrz i ciągniesz, jakbyś chciała rozerwać uścisk. Te ćwiczenia można robić w dowolnym miejscu i momencie:))) Poza tym damskie pompki czyli pompki - tyle, że na kolanach (ale stopy w górze). Taki rodzaj pompek na stojąco, to znaczy - kladziesz dłonie na ścianie na wysokości piersi lub ramion i zginasz łokcie a potem się odpychasz, równocześnie trochę oporujesz w drugą stronę. Uwaga na siłowni na ćwiczenie typu "motylek" - ono może spłaszczyć biust. Natomiast hantle w leżeniu na ukośnej ławce są wskazane. Ale najpierw pod okiem trenera - to trzeba robić prawidlowo, żeby sobie nie zaszkodzić!!! No i po karmieniu kremy ujędrniające - tylko, które są dobre? i prysznic naprzemienny - powinny trochę pomóc. Reszta to geny i natura. Acha - trzymanie się prosto poprawia wygląd biustu. Żadnych ramion do przodu i garbów, bo same osłabiacie mięśnie podtrzymujące piersi!!! Więc i ćwiczenia typu łapanie rąk za plecami skosem i normalnie jest ok.
Kamila
2005-12-15
10:40:21
Email
Hmmm wiecie co.. ja praktycznie straciłam biust... mam okropne piersi, nie mogę na nie patrzeć.. obwisłe flakulce... smaruję się kremami, ćwiczę.. i nic :( chyba wiem gdzie popełniłam błąd. Jak tylko urodziłam małą to nosiłam staniki tylko te nie usztywniane z odpinanymi miseczkami, żeby łatwiej i wygodniej było karmić.. i to chyba przez to.. jestem w szoku, myślałam, że będę miał większe i piękniejsze piersi a tu klops.. jeśli chodzi o geny, to tu też klops - moja mama ma ogrooomny biust :) jeszcze w dodatku strasznie szybko schudłam i myślę, że to też przez to. No nic, może po drugiej ciąży będzie lepiej :) pozdrawiam!
Goga66
2005-12-15
12:17:02
Email
Nie wiem, jak przy karmieniu ale w ciązy zdecydowanie nie powinno się opalać. Moja koleżanka dorobiła się trwałych plam na twarzy i plecach - w zasadzie nie do usunięcia. Sprowadzała już za ogromne pieniądze specjalne kremy z USA ale w tym czasie w góle nie wolno zajść w kolejną ciążę, bo to jeszczem może pogłębić problem. W kazdym razie ma te plamy od 5 lat i raczej ciemnieją niż jaśnieją. To samo może się zdarzyć przy opalaniu się w czasie różnych terapii hormonalnych. Trzeba też uważać na środki antykoncepcyjne. Tam, gdzie w grę wchodzą hormony lepiej jest się spytać lekarza. Oczywiście nie każda kobieta dostanie tych plam ale ryzyko jest ogromne. Na dodatek lekarka skrzyczała ją okrutnie, że zaszkodzi dziecku. Przegrzewanie ma zdaje się duży wpływ na rozwój układu nerwowego. Nikomu w końcu jeszcze nie zaszkodziła blada skóra. Mam prawie 40-tke i zapewniam Was, że moje opalające się regularnie koleżanki wszystkie mają już zmarszczki na twarzy a te, które się nie opalają w solarium i nie przesadzają latem ze słońcem - wyglądają jak w liceum. Widziałam się z nimi w sobotę na imieninach mojego nauczyciela. Niektóre nic a nic się nie zestarzały - świeze cery. Miłośniczki solarium wyglądały o 10 lat starzej od reszty. Więc z umiarem dziewczyny, bo to nie ma sensu a i kolorek wg mnie jest średni po solarium.
Goga66
2005-12-15
12:55:28
Email
tia i pomyliły mi się tematy - już przeklejam tekst do tematu solarium. Sorki :))))
Ewka25
2005-12-21
15:51:55
Email
W ciazy nie mialam zadnych rozstepow-nigdzie. Podczas karmienia wyszly ohydne rozstepy na piersiach i niestety-zostaly.Nie sa bardzo widzoczne, ale sa.Piersi staly sie obwisle, nic nie urosly.Wiedzialam, ze tak bedzie. jednak nie zaluje, ze karmilam, bylo super;-)
Doris
2007-03-22
23:18:33
Email
Witam:) Mam pytanie..jakie kremy mozna bez problemu stosować na piersi w czasie ciązy? I ktore oczywiscie sa skuteczne:)
ciekawa
2007-03-23
11:38:30
Email
Żadnych ujędraniajacych-jedyne co mozesz zrobic dla piersi teraz to uzywać kremu na rozstepy-ja uzywam fissan na ciało i na biust.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum