szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - co zabrać na wakacje?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
emka
2005-07-14
Email
My też jedziemy nad morze. To pierwszy wyjazd z niunią i cały czas się zastanawiam, co mam tam zabrać, czy nie zapomnę czegoś ważnego dla niuni? Może spróbujemy zrobić listę rzeczy? Momentami mam ochotę zabrać cały dom. To co mi przychodzi do głowy: ciuszki (takie na pogodę i nie pogodę), coś od słoneczka (czapeczki, chusteczki, kremy, parasolki). Kosmetyki dla małej (chusteczki, krem do pupy, pieluchy wiadomo, mydełko). wózek tez oczywiste, śpiworek do spania, zabawki, kocyk, pożyczamy łóżeczko turystyczne, a i jedzenie jeszcze (czyli cały zestaw słoiczków, kaszka, kubeczek, miseczka,łyżeczka, śliniaki etc). Hym, dużo tego. czy o czymś zapomniałam? dopiszcie proszę wszelkie uwagi.
Zainspirował mnie temat "co kupować" z działu ciężarówkowego ;)
emka
2005-07-22
11:36:19
Email
jejku! to juz za dwa dni! wyjeżdzamy o 5 rano, żeby niunia jak najdłużej spała.
Ale mam pietra.. Z jednej strony już się nie mogę doczekać: na reszcie urlop, będziemy w końcu 24h na dobe razem, i moje ukochane morze ale z drugiej martwię się o Anię: jak zniesie podróż, jak bedzie ze spaniem, czy jej tam nie przewieje (pogoda chyba słaba będzie :(, i jak w nocy będzie. Troche słabo że mamy pokój. szukaliśmy domku ale już wszystko było zarezerwowane a jak cos zostało to okropnie drogo. Chyba będzie trzeba jakieś warty ustalić, bo przecież nie zostawimy jej samej i sobie nie wyjdziemy. Niunia idzie spać o 20.00 (max 20.30).Może macie jakies patenty na taką sytuację?
Michalina
2005-07-22
12:04:22
Email
Pogoda nad morzem jest kiepska :(, ale od wtorku ma się poprawić :). Mała na pewno przespi większosć podróży. Łukasz rzadko jeździł samochodem, fotelika nie cierpiał i strasznie bałam się, jak będą wyglądały nasze podróze do pracy (codziennie ponad godzinę). Mały ku mojemu zaskoczeniu przesypiał większość drogi w tym znienawidzonym foteliku w samochodzie.
emka
2005-07-22
23:45:18
Email
Ponieważ Ania już siedzi kupilismy dziś specjalnie fotelik już dla większego malucha. Bo w tym na leżąco ciągle próbuje się podnieść. Mam nadzieję, że się sp rawdzi. A ania tez zwykle zasypia na dłuższej trasie (czytaj ok 1h) ale tak długiej jeszcze nie miała - 7h.
emka
2005-07-23
00:05:39
Email
Michalinko mam jeszcze pytanie. Jak ubierasz Łukaszka nad morze na plażę w taką pogodę jaka jest teraz. Bluza i czapeczka wystarczą? I czy jest duży wiatr? Chyba tak.
Próbowałam dziś kupić niuni wiatrówkę ale nic nie było. Mam nadzieję, że bawełniane ciuchy wystarczą. Mamy jedną bluze polarkową dla niej jakby co :)
sylwia
2006-07-28
22:12:30
Email
temat tez na czasie :)))))
Eryka
2006-07-28
22:15:13
Email
Tak na czasie, tylko gdzie się podziała Emka?
sylwia
2006-07-28
22:19:01
Email
eryko masz rację! Emka, MOnga28, Asteria i jeszcze wiele innych wspaniałych dziewcząt? Może któraś z was ma z nimi kontakt? To chociaz napiszcie co u nich słychać.
Eryka
2006-07-28
22:25:38
Email
No właśnie nie mam. Emka parę miesięcy temu pojawiła się i mówiła, że podjęła dość czasochłonną pracę, dlatego zniknęła z forum. A co u innych mamusiek słychać to nie wiem. Sylwia ucałuj Kubusia. Miłych snów Wam życzę:)
emka
2006-07-31
23:07:03
Email
Hej hej właśnie tu zajrzałam a Wy o mnie :)))))))))
Miło bardzo.
A praca pracochłonna baaardzo. Wracam na 19.00, I padam znóg, Jak położymy Ancię spać to już na internet czasu nie ma :( Dotego jeszcze kończę pracę magisterską. Taaa. Dość długo już ją piszę.. Ale do września muszę ja oddać i potem mam nadzieję, że częściej do Was będę zaglądać.
A co tam wklejam tu Ancię :)
Buziaki

emka
2006-07-31
23:07:29
Email
I jeszcze na nocniku :)))

sylwia
2006-08-01
09:01:00
Email
Emka witaj, w końcu sie odezwałas, nawet nie wiesz jak się za toba stęskniłyśmy. Bardzo, bardzo, teraz jak cię przeczytałam to az cieplutko mi się na serduchu zrobiło. A co to za piekna dama siedzi na nocniczku? Kiedy nam te dzieci tak szybko urosły? Prosze postaraj się czasem do nas zajrzeć. Pozdrawiamy wakacyjnie sylwia i kuba. Ucałuj małą damę :)))
MoNiSiA
2006-08-01
11:20:22
Email
Emka kochana! :-) Wkońcu pochwaliłaś się swoją przecudną, dorosłą (prawie ;-) ) córcią!!! I wkońcu nas odwiedziłaś. Się stęskniłam! I jeszcze chciałabym wiedzieć co u Mongi. Bardzo dawno temu robiła ostatni wpis i pamiętam, że miała jakieś przykre losowe sytuacje... Monguś odezwij się!! Pochwal się słodką Martynką i - pewnie już prawdziwym mężczyzną - Patryczkiem! :-)
emka
2006-08-13
22:49:45
Email
Hej Kochane!!!
Ja też za Wami tęsknię i postaram się częściej zaglądać. Ale ostatnio ciężko z czasem na otworzenie komputera u mnie.
Teraz mam urlop więc zaglądam :))) Tylko, że ten urlop wziełam na pisanie magisterki. Mam termin oddania pierwszej wersji pracy na 21 sierpnia (sic!) a jeszcze w lesie jestem. Więc trzymajcie za mnie kciuki Kochane.
Jedno co mnie martwi to, że jak tak rzadko zaglądam to trudno jest przczytać wszystkie posty. Jak była część ze zdjęciami to mogłam zajrzeć do każdej z Was i zobaczyć co tam słychać, a tak to wszystko mi umyka :((((
No ale co zrobić, taki czas. Sylwuś, Moniusiu całuję Was mocniutki i inne Kobitki też Ściskam bardzo mocno
Emka

emka
2006-08-13
22:52:08
Email
A co u Mongi, to niestety nie wiem :((( Też z nią straciłam kontakt. Nie mam też już jej GG. Padł nam twardy dysk i straciliśmy wszelkie takie dane, nie mówiąc o megabajtycznej ilości zdjęć :(((((
Dobrze że trochę zgrywałam mamie i znajomym bo byłaby istna katastrofa. Zgrywajcie foty!
Buziak
Eryka
2006-08-14
22:48:03
Email
Oj Emciu jeszcze raz się wpiszę (bo zrobilam to juz w innym temacie). Świetnie, że się pojawiłaś. Życzę Ci wytrwałości w pisaniu pracy magisterskiej. Ania jest prześliczna, jak wyrosła. Słodka mała dama, super uśmiech:) Pozdrawiam Was serdecznie i serwusik od mojego Kacperka:)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum