szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Gdzie na wakacje?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Anna
2005-07-11
Email
Hej mamusie? Czy macie jakieś sprawdzone miejsca na wakacje z maluszkiem? Mam na mysli Polskę. Jeśli możecie coś polecić, byłabym wdzięczna. Wakacje w pełni a my nie mamy ciągle pomysłu jak spedzić urlop.
basienka25
2007-06-12
16:12:57
Email
Polish, my wybieramy się do Swarzewa ,k/Władysławowa. Jeszcze nie wiem czy mogę Ci polecić to miejsce, ale po powrocie zdam relację.Jedziemy 1 lipca.Ale podobno to fajne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi:)
basienka25
2007-06-12
16:16:27
Email
A do plaży 30m, pokoje z łazienkami, kuchnia ogólnodostepna. 25zł za nocleg, dzieci 50%
polishgirl
2007-06-13
21:17:45
Email
Basienka, swietnie, to koniecznie zdaj relacje i w razie czego namiary. My wyjeżdżamy dopiero końcem sierpnia. Pozdrowionka i udanego urlopu.
basienka25
2007-07-08
15:07:53
Email
No, my już po urlopie:) Pogoda była do d..., ale w sumie nie było tak źle. Miejsce rzeczywiście wspaniałe dla małych dzieci. Podwórko duże, jest gdzie biegać, piaskownica, huśtawki. Płaciliśmy nawet 23zł za nocleg, zniżkę dostaliśmy za beznadziejną pogodę:)) A za Olę, jako, że mieliśmy swoje łóżeczko, pani policzyła 5zł za dobę!! Polish, jeśli chcesz mogę Ci na mejla wysłać parę zdjęć tego domu. i napisać coś więcej. Dzięki temu że nie było okazji wylegiwać się na plaży ( tylko jeden dzień mieliśmy słońca, nawet nogi pomoczyliśmy w morzu:) bardzo dużo zwiedzaliśmy.Zaliczyliśmy cały Hel, Rozewie, Władysławowo ( byliśmy na basenie:)),Gdynię i na koniec Malbork. Ola spisała się dobrze, trochę marudziła w podróży.Wyjeżdzaliśmy o 1 w nocy, sądziliśmy że będzie spać, ale jak tylko się rozwidniło to i koniec spania. Wracaliśmy późnym popołudniem, było trochę lepiej bo zasnęła jak tylko się ściemniło, ale za mężowi ciężko było prowadzić z kolei:) Ale ogólnie było fajnie, mimo, że pogoda nie dopisała za bardzo:)
polishgirl
2007-07-08
21:41:12
Email
basieńka, dziękuję Ci że napisałaś jak było. Faktycznie pogoda to w tym czasie wszędzie była beznadziejna. Jeśli możesz to bardzo chetnie zobaczę fotki. email : kasiawalczak77@poczta.fm . Pozdrawiam
sylwetka
2007-07-26
15:39:05
Email
A my od soboty do 6 sierpnia będziemy nad morzem w Sianożętach, 2km od Ustronia Morskiego i 10km od Kołobrzegu.Nawet jeśli mała zachoruje, nawet jeśli nie będzie pogody, nawet jeśli nie wiem co- BĘDZIEMY
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum