szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Tęsknota


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
monga28
2005-07-11
Email
Właśnie dzisiaj rano odwiozłam mojego syna na dworzec autobusowy i pożegnałam się z nim na duuuużo dzionków.I tęsknie jak ch..... ,jeszcze nie dojechał na miejsce ,a ja już krążę przy telefonie.Kurcze ,czy my już tak mamy?Jutro rano jak Martynka wstanie to nie przyjdzie do nas do łóżka i wogóle ,ach troszkę mi smutniasto,ale to już wielki chłopak i wakacje mu się należą!!!
monga28
2005-08-08
23:28:44
Email
Pewnie ,że z górki ,a wakacje i owszem długie.Pierwsze takie bez mamy i taty,tylko z dziadkami.Ale jest bardzo zadowolony.Cieszę się jednak ,że już wraca i nie mogę się doczekać ,aż go przytulę.Pozdrawiam cieplutko.
monga28
2005-08-12
22:39:31
Email
Kurcze nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa ,że mam dwójkę dzieciaków obok siebie.Patryk wrócił w środę.Nie mógł się nadziwić ,że Martynka już tak urosła.Martynka cieszyła się i śmiała w głos jak go zobaczyła.Jak ona za nim drepta..... W domu kupa śmiechu.Tak go naśladuje ten mały szkrab we wszystkim.
ela
2005-08-20
11:02:34
Email
witaj monga jak się udały wakacje synkowi pewnie po powrocie z wrażenia nie mógł usnąć tylko ci opowiedał co widział czekamy na relacje radosnej juz mamy
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum