szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Tęsknota


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
monga28
2005-07-11
Email
Właśnie dzisiaj rano odwiozłam mojego syna na dworzec autobusowy i pożegnałam się z nim na duuuużo dzionków.I tęsknie jak ch..... ,jeszcze nie dojechał na miejsce ,a ja już krążę przy telefonie.Kurcze ,czy my już tak mamy?Jutro rano jak Martynka wstanie to nie przyjdzie do nas do łóżka i wogóle ,ach troszkę mi smutniasto,ale to już wielki chłopak i wakacje mu się należą!!!
Anula
2005-07-11
18:30:50
Email
Znam ten ból.Dlatego nie zgodziłam się aby mój 4,5-letni synek pojechał na morze z dziadkami.Pomarudziłam mężowi,wpadło nam trochę gotówki po chrzcinach i pojechaliśmy wszyscy-całą czwórką-ja, mąż,Rafał i 3-miesięczna Nikolka. Ale nie zawsze tak się da i nie zawsze dzieci tak będą chciały.Trzymaj się ciepło!Wytrwałości!
emka
2005-07-11
20:40:51
Email
oj tak, to musi byc ciezkie, ja na razie sobie nie wyobrazam nawet..
monga28
2005-07-11
21:35:41
Email
Kurcze ,a ja tak lubię patrzeć na nich kiedy śpią.Ten mój Patryk,to już kawał mężczyzny-9lat ma,a ja tak bym go chciała utulić na dobranoc.Dzięki za słowa dobre dziewczyny i jakoś się trzymam i dam radę,ale tak mi smutniasto teraz jakoś.Dzwoniłam do niego, jest zadowolony opowiadał mi jak fajnie i wogóle był taki podniecony,że nawet mu nie wspominałam jak mi cięko bo chyba bym go tylko rozczuliła,a tak jak jest zadowolony to ja się cieszę ,że tak jest.Pozdrawiam dziewczyny :):):)
emka
2005-07-12
09:29:29
Email
To jego pierwsze kolonie?
ja na swoich pierwszych byłam zachwycona. A mama do tej pory trzyma list ode mnie jaki jej wysłałam z tego wyjazdu. Byłam po pierwszej klasie podstwówki.
Michalina
2005-07-12
13:49:43
Email
Ja tęsknię za swoim Maluszkiem gdy jestem w pracy. To tylko (aż) 8 godzin. Nie wyobrażam sobie rozłąki na dłużej.
kyja
2005-07-12
19:16:43
Email
ja też tęsknię w pracy za Misiem, zawsze jak przychodzę do domu po pracy, wydaje mi się,że jest wiekszy;-))))
ela
2005-07-13
10:44:49
Email
Moje kochane my już tak mamy. Jesteśmy jak kwoki i staramy sie trzymać nasze maluchy pod skrzydłami.Gdy mój synae (4,8l) pojechał na cały dzień do cioci na działke a tu było 17:30, 18 i tak dalej a jego jeszcze nie było to siedziałam w oknie i czekałam cała w nerwach pierwszy całodniowy wypad bez mamy.Korciło mnie żeby zadzwonić i zapytać kiedy mi odstawia dziecko ale mi głupio było wiedziałam że jest pod dobrą opieką. Na szczęście on jest bardzo do mnie przywiązany i jeszcze nie chce się wybierać gdzieś bez mamy.Trzymaj się wyjazd szybko zleci wazne że synek zadowolony
Asteria
2005-07-21
17:40:28
Email
My do tej pory dwa razy wybralismy sie sami wieczorkiem na kawke, po karmiwniu malutki slodko spal i dogladala go ( z wielkim bolem) tesciowa. To ze wykonywalam 100 telefonow to inna sprawa, ciagle dopytywalam czy o czyms nie zapomniala czy czegos moze nie przeoczyla. I tesknilam jak szalona. Choc przyznam szczerze ze nalezal sie nam ten czas. 2h a jak duzo daja. Od 6 miesiaca ciazy nie ruszalismy sie nigdzie przez moje skurcze. Takie chwile we dwoje na plazy przy malutkim drinku dobrze robia. Choc za synkiem tesknilam jak szalona, a to tylko dwie godzinki!!!
ela
2005-07-22
15:49:33
Email
Monga jak sie trzymasz??? Mam nadzieję że juz Ci lepiej
monga28
2005-07-22
17:09:45
Email
Tęsknię okropnie,ale mój syn jest taki zadowolony ,że teraz to nawet się cieszę.Wiem jakie to dla niego ważne.Jak do niego dzwonimy to jest taki szczęśliwy i taki zadowolony.Był cztery dni nad morzem,w Malborku ,zwiedził zamek,niedawno byli w Golubiu Dobrzyniu na turniejach rycerskich ,ma zdjęcie w przebraniu rycerza,no a teraz wybierają się na 4 dni do Lichenia.Takie wakacje to coś wspaniałego,ale ciekawe czy w kieszeni dziadka jest jeszcze dużo piniążków,hahahahaha.Bo Patryk pojechał z moimi rodzicami w nasze rodzinne strony za Toruniem niedaleko Lipna ,Skępe to takie małe miasteczko i robią sobie wypady.Fajnie co nie? Ale tęsknię i brak mi go ,chociaż wiem ,że ma się dobrze.Dzięki ,że jesteście dziewczyny!!!
monga28
2005-07-26
11:28:49
Email
Ale dziś mnie naszło,od rana chodzę i ryczę.Wczoraj rozmawiałam z moim synem i powiedział ,że tęskni i pytał co robi Martynka ,jak wygląda ,czy już chodzi.No i mój synek się popłakał jak mu opowiadałam.Potem się uspokoił i to on mnie pocieszał.Mój tata wraca za tydzień i zabiera go ,bo chyba nie wróci tak jak moja mama po 20 sierpnia.Zdaje mi się ,że to już dla niego za długo.Czekam niecierpliwie na ich powrót.Ma mnóstwo zdjęć z wakacji ,więc jak tylko wróci to powklejam.Ale mi smutno.....,jest jeszcze Martynka i jej uśmiech ubiera mnie w radość.To taki mały szkrab co każdy smutek zamienia w uśmiech.A mąż mi mówi- a ja to co? Dobrze ,że mam wokół siebie samą miłość i radość.Da się przetrwać.I tak tęsknię i serduszko jest smutne.Ale mam dziś nastroje.............
Eryka
2005-07-26
11:51:18
Email
Bardzo Ci współczuję. To musi być bolesne - taka rozłąka. NIe mam wprawdzie własnych dzieci, aby wiedzieć jak to jest, ale doskonale rozumiem, jak to boli, gdy sie tęskni za bliską, kochaną osobą(gdzieś już o tym pisałam). Człowiek nie może znaleźć sobie miejsca, chodzi, a raczej plącze sie z kąta w kąt i nie umie sie niczym zająć. Myślę o Tobie ciepło, uściskaj ode mnie Martynkę. Spotkanie z synkiem nastąpi już niedługo i to będzie ogromna radość. Pozdrawiam serdecznie:)
monga28
2005-07-26
22:04:32
Email
Eryko ,dziękuję za ciepłe słowa i jakoś się trzymam.Razem z Martynką przesyłamy uściski i buziaczki.Pozdrawiam cieplutko.
monga28
2005-08-07
23:31:35
Email
Mój syn wraca w środę i nie mogę się już doczekać ,żeby go wyściskać.Ale się stęskniłam za tym smykiem.Jestem ciekawa jak zareaguje Martynka.Długo go nie było.No i odwrotnie.Patryk długo nie widział Martynki i pewnie dużo zmian zauważy.Ale mi się ciągnie teraz czas.Już bym chciała go mieć w domku.
Pozdrawiam cieplutko.
Anula
2005-08-08
17:42:55
Email
O to już masz z górki. A swoja droga to długie miał te wakacje... Na pewno tez tęsknił...
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum