szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - spotkanie??????


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
sylwia
2005-07-06
Email
Ktoś kiedyś na naszym forum zaproponował abyśmy się spotkały, pomysł super, ale chyba niezbyt mozliwy do zrealizowania dla nas wszystkich. A mnie isę dzisiaj udało! Poznałam super, super laskę z naszego forum - Elę. Nawet nie wiecie jaka to sympatyczna, miła i uczynna dziewczyna. Ach, ale jestem szczęśliwa! Kiedyś juz o mały włos nie umówiłam sie z jedną miłą osóbką z naszego forum, ale nie wyszło( za to przez przypadek poznałam jej męża, hihi, super facet, :)). Niesamowicie jest tak zobaczyć wirtualną koleżankę w realu. Eluś, cieszę się, że Cię poznałam, duża buźka.
Isia
2006-04-10
10:57:19
Email
A propos forumowych spotkań- to ja też zaliczyłam jedno hehehe! Kto by pomyślał że poznam miłą mamuśkę i to w moim mieście!! A mieszkam- jakby ktoś nie wiedział- na końcu świata! Agusia na pewno wie gdzie to jest... A więc- z podziękowaniami za niegdysiejsze spotkanie i prośbą o kolejne- Madziu i Zuziu- kisses for you! Wiosna idzie, będziem spacerować aż nam nogi odpadną i języki skołowacieją!! Cmok!
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum