szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - spotkanie??????


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
sylwia
2005-07-06
Email
Ktoś kiedyś na naszym forum zaproponował abyśmy się spotkały, pomysł super, ale chyba niezbyt mozliwy do zrealizowania dla nas wszystkich. A mnie isę dzisiaj udało! Poznałam super, super laskę z naszego forum - Elę. Nawet nie wiecie jaka to sympatyczna, miła i uczynna dziewczyna. Ach, ale jestem szczęśliwa! Kiedyś juz o mały włos nie umówiłam sie z jedną miłą osóbką z naszego forum, ale nie wyszło( za to przez przypadek poznałam jej męża, hihi, super facet, :)). Niesamowicie jest tak zobaczyć wirtualną koleżankę w realu. Eluś, cieszę się, że Cię poznałam, duża buźka.
emka
2005-07-06
21:55:39
Email
bardzo się cieszę :) Tylko pozazdrościć. Całusy :)*
ela
2005-07-07
14:02:58
Email
dzięki Sylwuś mi też było miło poznać Ciecie i twoich mężczyzn jesteście mili i uśmiechnięci a to dla mnie ważne bo ja ciągle się śmieję i lubię takich wesołych ludzi. kubulonek to żywe srebro.mam nadzieję że bedziemy sie widywać częściej
ela
2005-07-07
14:07:36
Email
e Sylwuś co ty mówisz laska to ty anie ja taki kopciuszek i przykro mi że wczoraj sie naczekaliście i nic nie wyszło ale miło było z wami porozmawiać całuski dla całej rodzinki
agnieszka74
2005-07-07
15:23:59
Email
przestańcie sie całowac ..bo zacznie lać !!!

sylwia
2005-07-07
16:45:01
Email
Elus, dziękujemy za mile spędzony czas, było nam bardzo przyjemnie cie poznac. Aga, to może w końcu jakaś kropla u nas spadnie, bo my tak specjalnie aby deszcz przywołać, no w końcu wiedźmy jesteśmy:)
Agata
2005-07-07
18:46:37
Email
no ładnie...to ja już od dawna naganiam wszytkie babki na spotkanie...a one się same spotykają...a my to co???????????
Babki kurcze....spotkajmy się...no przecież wszystko jest możliwe, no nie???
Aga wsiadaj na miotłę i przylatuj do mnie...może cosik uradzimy hehe
agnieszka74
2005-07-07
20:25:09
Email
tiaaa... fajnie by było wsiąść na miotłe i poleciec sobie gdzie sie chce...
ela
2005-07-08
11:19:44
Email
Gusia teraz zrobię nalot na Lublin więc uważaj. Zwalimy ci się z niunkiem na weekand,bo kartki tam nie dochodzą
Maria
2005-07-08
11:43:21
Email
Ten 'super facet' to mój :) Sylwia, żebyś widziała, jak on się wczoraj ucieszył, jak to przeczytał ;) Chyba mu muszę częściej mówić,że jest ...super ;)
Kamila
2005-07-09
11:47:41
Email
Sylwia musimy się koniecznie umówić na weekend, koniecznie! W końcu dzieli nas tylko 90km! Ostatnio byłam przejazdem u Agi... ;) ale tak szybko jechałam, że nie zdążyłam zalecieć hehe, z resztą Aga nie dałabyś rady pomieścić 40. osobowej wycieczki ;) napewno innym razem się uda! Pozdrawiam.
Agata
2005-07-09
23:12:49
Email
A ja to co....????????? Buuuuu będę ryczeć....a o mnie zapomniały....buuuuuuuuuu..a mnie to nikt nie chce odwiedzić....buuuuuuuu...a niektóre obiecały...buuuu...ale nie wymienię z nazwiska.
agnieszka74
2005-07-10
15:31:22
Email
hehhehe..jakos by sie upchalo na 3 piętrach :-). Sa jeszcze balkony..:-)
Agata...nie ryczk głupia :-) Ciebie moze uda sie tez nawiedzić ;-))))
sylwia
2005-07-10
19:54:52
Email
Kamila, ja cały czas czekam na Twój przyjazd, ale obiecanki, cacanki :)), Agata i do ciebie zalecimy na naszych miotłach. Mario! więcej komplemenciorów twojemu mężowi się nalezy, np za psychiczną wytrzymałość oraz "pracę w szkodliwych warunkach":). Aż mnie korci, aby zaproponować spotkanie, a może nawet we czwórkę? Co wy na to? albo w szóstke spacer w parku z pociechami? Pozdrawiam i lece nalot robić na Lublin!!!!!!
mati81
2006-04-08
23:44:19
Email
No laseczki to gdzie robimy zlot? może latem nad morze???:) jak na czarownice przystało w jakimś przytulnym lokaliku;) hehehe

renya
2006-04-09
09:06:16
Email
Byłoby fajnie... tylko to tak strasznie daleko dla niezmotoryzowanych :((( Buziaki
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum