szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Miesiączka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,
Napisano: Treść:
Michalina
2005-07-04
Email
Dziewczyny, jak długo czekałyście na pierwszą po porodzie miesiaczkę?
Goga66
2006-06-21
13:54:37
Email
Mam pytanie - jakie miałyście objawy zanim dostałyście pierwszą miesiączkę po urodzeniu. Ostatnio czasem pobolewa mnie macica. A może pęcherz??
Migotka
2006-06-21
14:08:41
Email
Ja dosałam miesiączkę dokładnie w tym miesiącu,w którym przestałam karmić małego(ale zaznaczam,ze Alek stopniwo sam się odstawiał od piersi)Nie miałam żadnych bardziej specyzowanych i wyraźnych oznak nadchodzacej miesiączki.Dopiero jakies 2-3 dni przed dośc mocno pobolewało mnie podbrzusze.I po kilku dniach okres sie pojawił,był raczej normalny i trwał około 6 dni.Teraz cyle mam raczej wydłużone,na kolejna miesiączke czekam nawet do 35 dni.Tym bardziej dziwi mnie to poranne krwawienie,po to dopiero 24 dzień cyklu.Czy to możliwe,żeby to krwawienie nastapiło bo dośc "ostrym seksie"Trochę sie martwię,żeby "tam" wszystko było ok.Jak sądzicie?
Goga66
2006-06-21
14:19:09
Email
Mozliwe jest krwawienie po dość ostrym seksie. Poza tym zmieniłaś klimat, to ma prawo zaburzyć Twoje cykle
Migotka
2006-06-21
14:23:47
Email
asz rację Gosiu,to najprawdopodobniej wina klimatu,zawsze jak zmieniałam dość radykalnie otozenie,to miałam kłopoty z fizjologią,no i miesiaczkami także...:(Zupełnie o tym nie pomyslałam.Dziekuję,żemnie na to naprowadziłaś.
ciekawa
2006-06-22
18:27:36
Email
Migotka jesli to lekkie zaróżowienie śluzu to moze zeczywscie po przetaciu:) tez tak czasem mam ale jeśli to taki podkrwawianie jak miesiączkowe to lepiej wspomnieć lekarzowi.
Migotka
2006-06-22
19:10:03
Email
Ciekawa to było krwawienie zapowiadające początek miesiączki.Na pewno nie był to zabarwiony sluz,to był dość wyrazny wyciek krwi...dokładnie teki jak na poczatku okresu.Włożyłam tampon,za jakiś czas sprawdzam,a tu szok.!.!.!.zupełnie szysty?Znów mam kupic test ciążowy?Chyba lepiej zamówię sobie te testy już na pół roku,może hurtem będzie taniej :)heheheee:)
Beancja
2007-09-18
11:39:57
Email
mam pytanie do was urodziłam 7sierpnia mojego malucha i w ogóle nie karmiłam piersią bo pokarm miałam bezwartościowy i teraz po czasie tak zwanego połogu po tych prawie 6 tygodniach znowu pojawiła mi się krew czy to może być miesiączka dodam do tego ze wszystko mnie boli jak na okres.Proszę o odpowiedź.
bea1978
2007-09-18
16:01:20
Email
Myślę że to okres, ja tez prawie nie karmiłam, po 4 tyg. od porodu krwawienia ustąpiły a po niecałych dwuch tygodniach znowu się pojawiły, skończyły sie po około tygodniu czyli wiedziałam ze to miesiączka.Dodam ze pierwsze pół roku po porodzie miesiączki były strasznie obfite, czasem chciałam jechac na pogotowie tak się ze mnie lała krew. Na szczeście wszystko juz się unormowało :)
rena27
2007-09-19
10:51:35
Email
ja miesiączkę dostałam 8 tygodni po porodzie mimo iż niunia wisiała mi przy cycu niemalże bez przerwy . momentami myślałam ze nabawię się odleżyn bo na leżąco najlepiej mi było karmić.
miska198600
2008-11-04
15:42:35
Email
Witam!!!Mam pytanie 17 sierpnia urodzilam coreczke pierwsza miesiaczke dostalam 29 wrzesnia teraz powinnam dostac 1 listopada wedlug moich obliczen a tu juz 4 dzien bedzie mijal i nic czy to jest normalne?Czekam na odpowiedz

ciekawa
2008-11-04
19:53:46
Email
Jasne:) ja to czekałam tygodniami:) Wogóle jeszcze bardziej się rozregulowałam jak wcześniej. Choć jeśli podejrzewasz się o kolejną ciąże to lepiej sprawdź.
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum