szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - do wszystkich mam chlopaków


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
aska
2011-02-21
Email
Dziewczyny, potrzebuje Waszego wsparcia. Zaczne od poczatku. Najpierw borykalam sie z decyzja kolejej dzidzi, pozniej z faktem samej ciazy a teraz... okazuje sie, ze bede miala syna. Marzyla nam sie kolejna dziewczynka. Ja wiem, najwazniejsze aby bylo zdrowe, ale nam marzyla sie zdrowa dziewczynka. Liczylam sie z tym, ze przeciez moze okazac sie, ze to chlopak, ale nie wierzylam, ze tak bedzie. Jestem skolowana. Boje sie. Przez 6 lat wychowywalam z mezem corcie, wiem jak jest czuje strach przed opieka nad synem. Chyba zabardzo nastawilam sie na corcie. Wyobrazalam sobie jak to bedzie. Wszystkie moje mysli kierowane byly w strone corci. Jestem przerazona. Zbita. Zaskoczona poniekad. Boje sie, ze nie bede potrafila okazac tyle milosci chlopakowi jak dziewczynie. Moja Ola to moj Skarb, to moje oczko w glowie. Jest dla mnie wszystkim. Kocham ja, jak jeszcze nikogo wczesniej. Mamy swoje sprawy. Rozumiemy sie doskonale. Sadzilam, ze tak wlasnie bedzie z kolejna corcia. Mam wrazenie, ze los sprawil mi figla. Napiszcie jak to jest z chopakiem. Jakie wiezi wiaza Was z synem. Ciagle o tym mysle, nie moge spac. Tak bardzo sie boje co bede czula. Boje sie chyba nowego, tego czego nie znam. Mamy, ktore macie synow prosze piszcie jak wyglada Wasze zycie, co Was laczy z synem. A mamy chlopakow i dziewczyn tzw. parek. Czy Wasze pociechy sie dogaduja. Czy chlopak z dziewczyna znajda wspolny jezyk? Kiedy moja Ol juz dorosnie (przypominam, ze bedzie miedzy nimi 7 lat roznicy) zostane z malym chlopakiem, nie umiem sobie tego wyobrazic. Nie wiem dlaczego, ale bardzo boje sie, ze nie bede potrafila zwiazac sie z synem. Z drugiej strony tlumacze sobie, ze tak mialo byc. Jeszcze nie wiem, nie rozumiem dlaczego ale mam miec syna. Przeciez nikt tam u gory nie chce zrobic mi na zlosc.
kyja
2011-02-25
19:33:32
Email
a imię macie wybrane?
aska
2011-04-04
13:19:59
Email
Witam dziewczyny. Jestem juz po kilku usg ale ostatnie bylo wyjatkowe. Moj Maluch jest juz taki fajny. Byl ostatnio tak idealnie ulozony ze na usg bylo bardzo wyraznie widac jego buzke. Nie wiem jak moglam miec watpliwosci. Jest taki maly, kochany i niewinny. To jednak prawda, ze gdy zobaczy sie wlasne dziecko (nawet jesli jest to narazie usg) wiele sie zmienia. Kyja, co do imienia. Jeszcze nie doszlismy do porozumienia. Jest nas troje i kazdy z nas ma swoja propozycje. Ola koniecznie chce aby to byl Michal. Bierzemy jeszcze pod uwage Huberta. Ostatecznie nie podjelismy decyzji. Czuje sie ostatnio swietnie. Drugi trymestr to fantastyczny czas. Pozdrawiam Was wszystkie.
Kamila
2011-04-19
14:10:16
Email
Asiu, pisz co u Was!
aska
2011-04-28
11:17:11
Email
Pytasz Kamila co u mnie? Uhm... Rosne sobie pomalutku. Maluch rozrabia bardziej niz Ola gdy bylam z nia w ciazy. Narazie jest wszystko ok. Maly sie rozwija prawidlowo. Wlasciwie nie mam powodow do zmartwien. Ale miewam raz lepsze raz gorsze dni. Chwilami jestem szczesliwa, nastepnego dnia martwie sie jak to bedzie. Raz jestem pewna swojej decyzji o drugim dziecki innym razem gdybam czy jestem gotowa na zmiany. Przede mna jeden z milszych etapow ciazy - zakupy. Na dniach wybieram sie po wyprawke. Pamietam jak przy ciazy z Ola cieszylam sie zakupami. Tymi malymi ciuszkami. Teraz frajda bedzie nieco inna, bede kupowala " meskie" ubranka. Ale ogolnie jest dobrze. Dziekuje za zainteresowanie. Pozdrawiam
aska
2011-08-23
09:15:44
Email
Witam po dluzszej nieobecnosci. Chcialabym sie pochwalic, ze Michal jest juz z nami od miesiaca. Mam syna i jest to najwspanialszy chlopak na swiecie. Czy ja kiedys pisalam o jakichs watpliwosciach? Czy ja wolalam druga core? ;-) eeeeeeee, to nie moglam byc ja, nie nie nie ;-) A tak na powaznie, mam fajnego, zdrowego i duzego syna. Juz po kilku godzinach jego pobytu na tym swiecie mialam wrazenie, ze mam go od zawsze. Jest taki moj. Nie umiem tego okreslic slowami co czuje, ale gdy na niego patrze wydaje mi, ze nie bylo tych kilku lat bez niego. To wspaniale, ze mam syna!
basienka25
2011-08-23
14:47:18
Email
Asiu, gratuluję:)
Kamila
2011-08-26
21:12:04
Email
Asiu, gratulacje!!! Życzę powodzenia, cierpliwości, niech dzieciaki rosną zdrowo :)
kyja
2011-09-13
11:39:12
Email
Gratulacje Asiu! Michały to fajne chłopaki ;-)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum