szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Z przykroscią zawiadamiam...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
pinkie
2010-12-07
Email
Mój mąż umarł w spokoju 27 listopada. Trzymałam go za rękę, kiedy wydał ostatni oddech i bardzo za tę chwilę jestem wdzięczna - że mogłam przy nim być i przeżywać ją razem z nim i jego rodzicami. Od dwóch miesięcy mąż czuł sie już bardzo źle- rak wzmocnił atak. Był kilka dni w szpitalu w stanie krytycznym. Aż wreszcie trafił do hospicjum, gdzie atmosfera była cudowna i nawet pomyślałam,ze tu może jeszcze długo długo pożyć. A on odszedł dzień później. Od dawna wiedziałam,ze jego stan jest beznadziejny i byłam na jego śmierć przygotowana. Mój mąż był bardzo wesołym człowiekiem i teraz czuję, ze bardzo mi się to od niego udzieliło. Dlatego nie współczujcie mi za bardzo, tylko lepiej wypchnijcie swoich mężów/partnerów na badania okresowe i same dbajcie o siebie :)
Joanna26
2010-12-07
10:46:04
Email
Pinki, brak mi slow... Odzywam sie, zeby nie powiekszac milczaco licznika wyswietlen, ale nie wiem, co napisac. Sciskam Cie mocno.
justka271
2010-12-07
12:42:42
Email
Pinkie widze ze jestes bardzo dzielna, domyslam sie co przezylas...ja rok temu pochowalam mame:( jest mi ciezko ale kiedy sie patrzylo na jej cierpienie to teraz wiem ze napewno lepiej ma tam na gorze bez bolu i placzu...tylko dziewie sie ze bylas przygotowana na TO ja do ostatniej chwili mialam nadzieje;(
basienka25
2010-12-07
14:35:57
Email
Moje kondolencje...
Kamila
2010-12-07
19:47:22
Email
Bardzo mi przykro.. brakuje słów.. trzymaj się dzielnie!
ciekawa
2010-12-08
09:47:05
Email
Pinkie ściskam Cie mocno...tak mocno jak tylko można...
Magdalenka
2010-12-08
14:20:48
Email
Pinkie, wlosy mi stanely deba i odebralo oddech. Trzymam kciuki za Wasza rodzine, jestem z Toba. Pozdrawiam i sciskam z calej sily.
Kasia:)
2010-12-09
20:24:42
Email
Pinkie,jesteś naprawdę twardą sztuką,podziwiam Cię za to........przelewaj tą radość i uśmiech na dzieciaczki,bo masz cudowne..buziaki
MoNiSiA
2010-12-14
15:36:09
Email
...Eh...Pinkie, aż uwierzyć w to nie mogę :-( Myślami jestem cały czas przy Tobie i Twojej rodzinie. Wielki żal i smutek. Naprawdę, ogromnie mi przykro... :-( [*][*][*]
katka
2010-12-19
22:11:55
Email
Bardzo mi przykro.Trzymaj się dziewczyno.
aska
2011-01-05
12:46:57
Email
Nie ma słów które wyrazilyby to co teraz mysle, czuje, nie ma słów które zrekompensowalyby stratę bliskiej osoby, które ukoilyby żal, ból. Mogę tylko powiedzieć, ze myślami jestem z Tobą i życzę duzo siły i wiary. Sciskam
JOLA-JOLKA
2011-01-08
17:25:52
Email
Moje kondolencje
agulla
2011-01-12
13:01:07
Email
Jolka- baaaardzo współczuję..... . Ja 3 dni przed Wigilią straciłam swoje dziecko (drugie dziecko)- pierwszy- synek- ma 8 miesięcy i rozwija się cudownie. Popadłam w depresję, zaczęłam pic......, ale w koncu pogodzilam się z ta straszną stratą. Wiem, że muszę życ dalej, mam przeciez dla Kogo....... . Wierzę w to, że nasz synek doczeka się rodzeństwa.
agnieszka74
2011-01-29
18:44:59
Email
Pinkie przykro mi.. chyba nic gorszego nie moze spotkać człowieka jak strata ukochanej osoby.. :((( Moje kondolencje :(
Basia.26
2011-09-02
23:55:02
Email
witam, Pinkie dziś dotarłam do tego tematu i serce mi ścisnęło. pamiętam z Twojego albumu zdjęcia dzieciaków z ich tatą i łzy mam w oczach. młody, pełen energii chłopak został pokonany w nierównej walce z chorobą. bardzo Ci współczuję, współczuję dzieciom, że tak krótko miały przy sobie kochającego tatę. na pewno zachowają go na zawsze w serduszkach. Podziwiam Twoją siłę, zarażaj nią dzieci. Dużo uśmiechu życzę pomimo przeciwności losu. Ściskam Cię i pozdrawiam
Goga66
2011-09-09
09:09:13
Email
Pinkie, odezwij się, co u Ciebie? Pamiętam jak rozmawiałyśmy o jego leczeniu w Łodzi. Rzadko tu zaglądałam przez ostatnie lata, gg też zaniedbałam, bardziej na Skype się udzielam. Już czas minął więc nie składam Ci kondolencji ale trzymam kciuki żebyś życie mogła przeżyć szczęśliwie a Twoje dzieciaczki także znalazły dużo radości w sobie i otoczeniu. Jesteś dzielna baba. Buziaki dziewczyno.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum