szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - stara baba?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Magdalenka
2010-02-23
Email
dziewczny, czy czujecie sie staro? ja mam 33 lata i od kilku lat przezywam swoje urodziny. niezmiernie mnie one dobijaja. mialam kiedys wielkie plany, co tez ja nie osiagne, czego nie zrobie... i owszem, duzo osiagnelam - mam wspaniala rodzine, dwie coreczki, kochajacego meza, ale... no wlasnie, dla mnie to troche za malo. wazny jest dla mnie tez aspekt zawodowy, a tutaj szalu nie robie. przez te nasze przeprowadzki wypadlam z obiegu, a teraz w tej malusiej miescinie pola do popisu nie mam, a ja raczej korporacyjne zwierze jestem. troche jestem przez to zawiedziona soba. dochodzi do tego moje cialo. widze swoje zmarszczki, rozstepy, cellulit po ciazach i porodach. i sie zastanawiam: kiedy to sie stalo, skad te moje zmarszczki? depresji jeszcze z tego pwoodu nie mam, ale sie zastanawiam kiedy? na boga! kiedy?! smuci mie to, mam zywy namacalny dowod uplywajacego czasu, wlasnie w postaci tych moich zmarszczek. smuutno...
ciekawa
2010-02-28
22:05:36
Email
Ja za 3 dni będę miała 30-tkę:) Niby coś tam niepokoi ale...powiem wam, ze mam 100% większe powodzenie u facetów jak 10 lat temu czy 5. Wyglądam super-tak uważam:) I wiecie co Googa ma racje to chyba najlepszy czas. Nie wygląda się jak dziewczynka a jak zdrowa kobieta. Nie wiem jak to opisać ale i tam w głowie człowiek jakiś taki bardziej poukładany, świadomy-ja osobiście wiem lepiej czego chce i potrafię wymagać. Ja jestem z siebie zadowolona-z tego jaka jestem i chyba to powoduje że ta druga płeć reaguje na mnie tak dobrze:) Hi hi tylko korzystać;)
Magdalenka
2010-03-01
07:41:34
Email
no, zainteresowanie facetow widac, komplementy tez. tyle, ze wazniejsza jest dla mnie moja wlasna ocena. czy wygladam super w oczach innych znaczenia wiekszego nie ma. owszem, mile lechce, ale i tak ja i lustro jestem swoim ostatecznym sedzia. byc moze ja po prostu albo mam sklonnoci do depresji, albo zwyczajnie martwi mnie uplywajacy czas, bo kiedys trzeba sie bedzie stad pozbierac przeciez...
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum