szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - stara baba?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Magdalenka
2010-02-23
Email
dziewczny, czy czujecie sie staro? ja mam 33 lata i od kilku lat przezywam swoje urodziny. niezmiernie mnie one dobijaja. mialam kiedys wielkie plany, co tez ja nie osiagne, czego nie zrobie... i owszem, duzo osiagnelam - mam wspaniala rodzine, dwie coreczki, kochajacego meza, ale... no wlasnie, dla mnie to troche za malo. wazny jest dla mnie tez aspekt zawodowy, a tutaj szalu nie robie. przez te nasze przeprowadzki wypadlam z obiegu, a teraz w tej malusiej miescinie pola do popisu nie mam, a ja raczej korporacyjne zwierze jestem. troche jestem przez to zawiedziona soba. dochodzi do tego moje cialo. widze swoje zmarszczki, rozstepy, cellulit po ciazach i porodach. i sie zastanawiam: kiedy to sie stalo, skad te moje zmarszczki? depresji jeszcze z tego pwoodu nie mam, ale sie zastanawiam kiedy? na boga! kiedy?! smuci mie to, mam zywy namacalny dowod uplywajacego czasu, wlasnie w postaci tych moich zmarszczek. smuutno...
mayasun
2010-02-23
10:44:13
Email
Mam 32 lata i staro się nie czuję. Dopiero jedno dziecko, ale zawodowo rozbujac sie nie mogę. Na szczęście w zeszłym roku zakończyłam pracę w toksycznej firmie, pracowałam tam tylko dlatego, że prosili bym wróciła, no i po ciąży była to dobra alternatywa. Mogłam stawiać warunki, no i zależało mi na kredycie mieszkaniowym. Obecnie zawodowo bujam się od pół roku nie mogąc znaleźć swojego słusznego miejsca. Jeśli zaliczę egzamin, to zostanę w tej firmie co jestem i byłoby super. Jeśli nie zdam to znów rekrutacje i pionek w machinie. Rozstępów nie miałam, no i jestem z tych szczupłych typów. Dla mnie największym ograniczeniem jest mój mąż, który jest zasiedziałym informatykiem i ciężko go rozruszać i nakłonić do moich pomysłów. Związanych z przemeblowaniem, zminami w mieszkaniu, remontami, wyjazdami, wycieczkami, itd itd.
karolina
2010-02-23
12:25:56
Email
Magdalenko ja będe miała 35 lat (kurcze a ponoć nie wyglądam hehe ale metryka swoje mówi)i w sumie się na te lata nie czuję ale zmarszki i owszem pojawiły się niestety jak to na słuchej skórze też trochę sie boję upływającego czasu ale co z tym zrobić najgorsze to chyba pogrążyć się i złapać doła,zawodowo też się nie spełniam ale ogolnie to jest ok,stosuję kosmetyki ujędrniające i przeciwzmarszczkowe spotykam się ze znajomymi w jakiś knajpkach na piwku i ploteczkach z przyjaciólkami.
karolina
2010-02-23
12:28:16
Email
Magdaleno i w pózniejszym wieku można wiele osiągnąć zawodowo więc głowa do góry może to ta przeciągająca sie zima troche Cie dołuje.
Joanna26
2010-02-23
12:57:34
Email
Za dwa tygodnie zmieniam nick na Joanna30. O rany, to nawet nieciekawie wyglada;) Plakac nie zamierzam, ale cieszyc sie chyba tez specjalnie nie bede...
noemi
2010-02-23
13:30:22
Email
za pół roku stuknie mi trzydziestka. sama nie wierzę jak o tym myślę:) zauwazyłam, że moja skóra stała się dużo bardziej wymagająca, bardziej zwracam uwagę na jej nawilżanie niż jeszcze pół roku temu:) ale nie jest źle, wspierają mnie kwasy;) twarz mam gładką, zmarszczki mimiczne są, ale je lubię:) jak się zmieniłam widze dopiero na zdjęciach. może to śmieszne, ale z czasem czuję się coraz bardziej atrakcyjna. kiedyś miałam po prostu młodszą twarz, dzisiaj mam mocne spojrzenie, stąpam po ziemi w miarę twardo (choć czasem latam:) ), wiem czego chcę i czuję się po prostu fajną babką. mam pracę, w której się spełniam. ciągle się rozwijam. no może za dużo pracuję, ale już zamierzam przystopować. bo widzę, że dni mijają już jak godziny:)
Joanna26
2010-02-23
14:56:26
Email
A wiesz Noemi, zawsze sadzilam, ze jestes starsza, jeszcze z watku ciazowego mi sie wzielo takie przekonanie. Tak z szostke bym Ci dolozyla:)
basienka25
2010-02-23
15:06:34
Email
Mi też w tym roku 30 stuknie, hehe:) ale ja czuję się jakbym wciąż miała 20:)) Tylko dzieci mi tu nie pasują, no i ten okropny brzuchol po ciążach, ech:)) Nie czuję się staro, wręcz przeciwnie. A dziś moja starsza córa skończyła 4 lata. I znajoma powiedziała, że to smutne, że dzieci tak szybko rosną, bo to znaczy że my się szybko starzejemy:))
basienka25
2010-02-23
15:07:25
Email
A zmarszczki długo mi nie będą grozić, bo mam tłustą cerę, hehe:))
noemi
2010-02-23
15:20:13
Email
Joasiu, internet mnie zniekształca widać:) na zywo dużo młodziej się prezentuję, niektórzy nie wierzą, że mam dziecko nawet:) Basienka, pzry tłustej cerze nie ma zmarszczek? nawet nie wiedziałam:) ja mam chyba genetycznie ładną cerę, a teraz, po delikatnych kwasach jest w ogóle rewelacja:) polecam:) a na brzuch są sposoby, na dywan i ćwiczyć:) ja tak robię. centymetry spadają, a ja czuję się coraz piękniejsza:)
katka
2010-02-24
12:02:50
Email
W tym roku czekają mnie 32 urodziny. Czy czuje się straro? Ubieram się młodziezowo,nie maluję,nie hebanuję na solarium. Nie mam potrzeby ozdabiania sie na siłę tandetnymi tatuażami(pomijam te na prawdę artystyczne,bo takie mi sie podobają). Dzieci już mi podrosły na tyle,że mogłam powrócić do bardziej szalonych form spędzania wolnego czasu,nie uwiązana pieluchami mogę wybrać sie na koniec świata. Może i mam zmarszczki,może miejscami skóra nie jest już taka jędrna i aksamitna jak dawniej.Ale figurka całkiem całkiem,zdecydowanie lepsza niz niejednej nastolatki z epoki chipsów i mcdonalda. Obciełam włosy i jeszcze odjęłam sobie tym lat(fizycznie i psychicznie).Fakt,czasami lapie mnie deprecha i wtedy patrze mniej optymistycznie na swoje życie.Ale staro jeszcze się nie czuję.
noemi
2010-02-24
20:49:49
Email
im jestem starsza tym bardziej chłonna jestem wiedzy. no ciekawość świata mnie zżera. na emeryturze chyba prawo skończę;) dopiero od całkiem neidawna wiem, czego chcę. od niedawna wiem jakiego chcę związku, w czym pójdę na kompromis, a gdzie za żadne skarby się nie ugnę. mam swoje zasady, których przestrzegam i z którymi mi dobrze. wiem co mogę komuś dać i wiem, że jestem warta tego by otrzymać to samo. coraz bardziej też wiem, że chciałabym jeszcze jedno dziecko:) i wiem też, że nie ma takiego bagna, z którego nie da się wyleźć:)
Goga66
2010-02-25
12:48:58
Email
Nie pisałam ze 100 lat na tym forum ale zbulwersowałyście mnie. Ja będe mieć 44 i uważam, że wiek pomiędzy 32-38 jest najlepszy dla kobiet. Wreszcie widać jakiś charakter w twarzy, na ogół, jak się nie zapuszczą, to rysy delikatnieją. Na dodatek wiedzą, czego chcą i potrafią juz skorzystać z tego, czego o świecie się dowiedziały. Ale jak ktoś się staro czuje to i staro wygląda, więc odradzam takie myslenie. Znam 30-tki smętne, ubierajace się jak 50-tki z zapuszczonym ciałem i przesiadujace przed serialami lecacymi w TV. Zero życia w tych kobietach - staruszki za młodu. Ja po skończeniu 40 nie mogę opędzić się od adoratorów między 20-30 . Mój mąż czasem się z tego smieje, czasem się wkurza. ale jak widać życie nie kończy się na 30, nawet na 40-tce i mozna zawsze wyglądać i czuć się jak kobieta. Tylko, że, ja staram się utrzymać sylwetkę i siebie we względnej formie, co możecie sobie obejrzeć na fotach z Tunezji z ostatnich wakacji. Ciągle też wyszukuję sobie jakieś nowe obszary wiedzy, które chcę zgłębić i poznać lepiej. Życzę wszystkim dobrego samopoczucia w 30-letniej skórze. Za 10 lat zobaczycie, że to, co tu napisałam jest prawdą.
kyja
2010-02-25
13:19:16
Email
Goga, w końcu dałaś znak życia:)!!!udzielaj się na forum:)! ja się tu teraz nie chcę wypowiadać, bo jestem "zaczadzona" hormonami i stanem ciążowym:) i moja wypowiedź będzie tendencyjna:)ale za jakiś czas-jeśli i forum i temat nie padną-chętnie się wypowiem:)
noemi
2010-02-27
21:32:29
Email
Goga, weź już tu zostań:) no ja czuję się piękna, to mój najlepszy czas:)
Magdalenka
2010-02-28
17:43:58
Email
Goga, bardzo sie ciesze ze sie odezwalas! Zostan juz tu moze, co?
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum