szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - hodowla ziół w warunkach domowych


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
kyja
2010-02-06
Email
cześć babeczki! chciałabym rozpocząć hodowlę ziół w warunkach domowo-balkonowych:)-czy może któraś z Was hoduje?na balkonie parę razy wyhodowałam z nasionek miętę i bazylię, chciałabym "rozkręcić" hodowlę.Może macie fajne rady?
kyja
2010-02-22
20:30:15
Email
z tej stronki wynika,że chyba tak:) tylko trzeba ją wysiać do gruntu lub wyhodowaną na balkonie roślinkę wsadzić do gruntu i zapłodnić:)Chciałabym spróbować-zobaczę czy uda mi się zdobyć nasionka:) dziewczyny, nie wiecie kiedy w sklepach ogrodniczych pojawiają się roślinki cytrusowe?kiedyś miałam cytrynę, ale tarczniki mi ją załatwiły...najlepiej byłoby wyhodować sobie cytrynę lub innego cytrusa, ale podobno takie wyhodowane w domu nie owocują:(macie doświadczenie w hodowli cytrusów?
mayasun
2010-02-22
21:46:34
Email
Kiedyś wychodowałam jakiegoś cytrusa z pestki. Była to chyba cytryna. Urosła przez kilka lat naprawdę wielka, az po jednym lecie była tak duża, że w mieszkaniu u mojej mamy nie było na nią miejsca i oddała sąsiadce. Nie owocowała, chodowana bez specjalnych odżywek no i z pestki. Mama późną wiosną, gdy w nocy było już około 10st., wystawiała cytrusa do ogrodu w zacienione miejsce. Ogródek od południa, ale stało za krzakami bzu. Do domu roślinka wracała gdy zaczynała się jesień i noce stawały się chłodniejsze.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum