szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Rozstanie z klasą?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
nelli
2009-11-09
Email
Kiedyś przypadkiem trafiłam na forum Happy mum i od tamtego dnia systematycznie odwiedzam tę stronę. Zawsze z zainteresowaniem czytam wypowiedzi wielu sympatycznych mam. Panuje tu naprawdę miła atmosfera. Poruszane są różne tematy – od tych zwykłych, codziennych, do naprawdę poważnych. Teraz i ja mam problem, o którym chciałabym z kimś porozmawiać, ale niestety nie mam z kim… Jakiś czas temu rozwiodłam się z mężem, samotnie wychowuję syna. Naprawdę trudno było mi komuś zaufać po tym, jak potraktował mnie były mąż. Jednak pojawił się w moim życiu ktoś, kto sprawił, że zapomniałam o tym, co było złe. Oczarował mnie, miałam wrażenie, że spotkałam na swojej drodze anioła. Nasza znajomość trwała półtora roku. W tym czasie bardzo się zaangażowałam. Wydawało mi się, że wreszcie i do mnie los się uśmiechnął. Nagle wszystko się zmieniło. Najgorsze jest to, że nie mam pojęcia, co się stało. Ktoś, kto był mi bardzo bliski, prawie z dnia na dzień oddalił się ode mnie. Przysłał krótkiego maila, w którym napisał, że nie jest taki, jakim chciałabym, żeby był. Potem po prostu zerwał wszystkie kontakty i od tej pory w ogóle się nie odzywa. Nie dał mi nawet szansy na rozmowę, na jakiekolwiek wyjaśnienia. Kilka dni temu zobaczyłam go z daleka. Jestem pewna, że i on mnie zauważył. Przyspieszył jednak kroku i po prostu… uciekł. Rozumiem, że ludzie mogą już nie chcieć być ze sobą, że niektóre związki nie wytrzymują próby czasu. Czasami zdarzają się rozstania, tak w życiu bywa. Dlaczego jednak niektórzy nie potrafią rozstać się z klasą? Dlaczego wolą po prostu zniknąć z czyjegoś życia i zachowywać się tak, jakby nic się nie stało? I nieważne, że ktoś z tego powodu cierpi, że czuje się skrzywdzony. Czy brak wyjaśnień, ostentacyjne milczenie, nieodzywanie się do osoby, z którą było się związanym przez kilkanaście miesięcy, to sposób na zakończenie znajomości?
kyja
2009-11-16
09:52:49
Email
a co z osaczeniem drugiej osoby?jest też druga strona medalu...jest taki film, "Fan" chyba ma tytuł, z Robertem De Niro...
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum