szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - szał ciał czyli ryczące trzydziestki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
katka
2008-04-21
Email
Zostało mi jeszcze kilka miesięcy zanim osiagne magiczna lizbe trzy w metryce. Ale obserwuje u siebie juz pewne zachowania świadczące o tym fakcie. Pierwszy znak ostrzegawczy miałam ,kiedy wybierałam sobie krem z Vichy pod choinkę. Napaliłam się na taką serię Skin set,ale pani uświadomiła mnie boleśnie,że to dla młodych kobiet a dla mnie bardziej pasuje krem "pierwsze zmarszczki". Ok,skóry się nie oszuka. ale duszę? Więc zaczęłam sie uczyć jeździć na rolkach. dostałam od mężą sprzęt,ochaniacze i kask na głowę. Jak mam chwilę,to usiłuję jeździć. Kuba zazwyczaj pomaga mi wtedy wstać i eskortuje mnie do ulicy,bo mam wtedy z górki,a z górki wiadomo...nabiera sie takiej zawrotnej prędkości.....A najlepiej mi sie jeździ z Agą w wózku. Sąsiedzi z osiedla usmiechają sie na mój widok. Nie wypada takiej starej? Po wielu latach noszenia kiecek za kolanko,za namową mężą,kupiłam sobie wściekłą mini. Cały czas uważałam,że już mi nie wypada świecić tylkiem,a nogi mogą sie fajnie prezentować,ale w spodniach.No i teraz pupa prawie na wierzchu. Ciekawe co jeszcze wymyślę,co mi przyjdzie do głowy? A jak wy wchodziłyście lub wchodzice w ten "trudny "wiek?Pozdrawiam.K.
katka
2008-04-23
20:03:33
Email
No tak,przekonałyście mnie. Do niedawna byłam jeszcze smarkulą.Teraz jestem prawdziwą kobietą. Młodą sercem,ciałem i duszą matką,żona i kochanką. Kobietą ,która we własnych rekach trzyma swój los. Pełna energii do życia,do zdobywania wiedzy,do wdrażania nowych pomysłów.Po prostu sobą...
Ewka25
2008-04-23
21:52:11
Email
Katka-pogratulować i pozazdrościć...
katka
2008-04-24
14:59:54
Email
Nie ma co zazdroscić,trzeba chcieć powiedzieć to samo.
Ewka25
2008-04-24
17:09:07
Email
Katka, przewidziałam Twoją odpowiedź:-) Żeby to wszystko było takie proste...
katka
2008-04-24
19:50:26
Email
eeee tam,przeczytaj jeszcze az ,co napisały dziewczyny i okaże się,że to wcale nie takie trudne
Agata
2008-04-25
12:46:57
Email
Kobitki a ja w poniedziałek skończyłam 31!!! tak, tak....ale wcale się nie czuje na tak "poważny" wiek. Duchem na 18-ście....wyglądem tez hihihihih
Ale tak poważnie to kurde robią mi się kurze łapki pod oczkami....muszę w dobry krem zainwestować.
Kobitki..przecież najważniejsze to jak my się czujemy...a nie jak inni nas widzą, prawda?
kyja
2008-04-26
21:49:31
Email
Agata, wszystkiego najlepszego!!!! jak to jest mieć 31 lat;)?
Agata
2008-04-27
16:58:29
Email
HA..ha...Kyja dobre pytanie?...poczekaj jeszcze trochę sama się przekonasz:)...a tak poważnie to ja żadnej różnicy nie widzę pomiędzy 31 a 21:)...no może tylko tą, że mi mąż i dwoje dzieci przybyło hehe.....świat jest piękny i dla 20-tek i dla 30-stek i dla 40-stek.....
mayasun
2008-04-27
21:58:29
Email
Wlasnie odkrylam swietny temacik, wiekiem sie prawie zaliczam :) Prawie, gdyz magiczna trojka w wieku przyjdzie do mnie pos koniec roku. Zazyczylam sobie od meza na swoje 30-ste urodzinki krem przeciwzmarszczkowy z Vichy :) ale romantyczny prezent hehehe W sercu wciaz mam 20pare latek. Jednakze jak jestem w pracy i musze podejmowac wazne decyzje, przeprowadzac powazne rozmowy to mam swiadomosc swojego wieku. Ale jestem z niego dumna, bo to wspanialy wiek. Z jednej strona mloda, zwinna, szczupla laseczka, z drugiej doswiadczona zawodowo i zyciowo. Poznalam ostatnio kobitke kolo 40-stki, ktora stwierdzila, ze to najlepszy etap zycia. Bo po 30-stce zaczela wiedziec czego chce od zycia, od sexu, od innych, znala swoje mozliwosci i wszystko zaczelo przychodzic jej z latwoscia.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum