szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - JAK TRAFIŁYŚCIE/ -LIŚCIE NA TO FORUM?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
mab
2005-04-25
Email
Jak trafilyscie / -liscie na to forum? Ja szukalam dalszych zwrotek piosenki o zabce, ktora poszla do zimnego zdroju, bo juz mi sie nudzilo spiewac dwie linijki w kolko i na okraglo. To ulubiony usypiacz mojego malego, po "Pieski male dwa", ktore z pozoru kolysanka nie sa. Wpisalam wiec pierwsza fraze i ... wskoczylam na Wasze wiersze, piosenki i kolysanki. I to byla akurat jedna z nielicznych piosenek wpisanych w calosci! Dzieki, Kamila. Pozdrawiam - Magda
bela
2006-03-15
13:46:54
Email
a mi forum polecila kuzynka
pela
2006-04-01
23:28:30
Email
A ja szukałam czegoś o wysypkach na twarzy u maluszków. Wpisałam na wyszukiwarkę i tak trafiłam na forum. Jest naprawdę ok.
Ania24
2006-04-02
11:49:49
Email
witajcie.ja trafiłam jak wiekszosc z Was - szukajac ubrań ciazowych.i tak zostało.pozdrawiam :)
Betti
2006-04-04
10:31:48
Email
Ja podobnie jak joanna, kupiłam spodnie i na metce był adres, to weszłam i tak zostało.
Betti
2006-04-04
11:08:02
Email
Jestem z wami od około dwóch miesięcy i mam już 3-tygodniową Kingusię. Jeszcze jakiś czas temu pytałam się was jak nie bać się porodu, o łóżeczko...(ale więcej czytam niż piszę), a tu mam już szkrabka w domku już ponad dwa tyg. Jest urocza. Tak niedawno wam zazdrościłam, że macie już poród za sobą, a tu mogę powiedzieć, że już do was dołączyłam mamuśki. Cieszę się bardzo. Jestem szczęśliwa. Mam nadzieję, że nie wpadnę w depresję poporodową:)
waleczne serce
2006-04-04
11:52:30
Email
Piszę książki (chyba nie mogę jeszcze się nazwać pisarzem) i piszę książkę o życiu i problemach młodej matki we współczesnym świecie. Znajduję tutaj dużo potrzebnego materiału.
sylwetka
2006-04-04
21:11:44
Email
Mam nadzieję,że po publikacji dasz nam znać po jaką książkę powinnyśmy sięgnąć. Dzięki
Goga66
2006-04-04
21:21:09
Email
szukałam czegoś na temat pewnie kolki, rozwoju dziecka czy czegoś podobnego. Wyszukiwarka podała i ten adres. To było nie pierwsze forum, na które w ten sposób trafiłam ale jedyne, które mi się spodobało. Jest kameralne, jakieś takie "ludzkie". Nigdy mi do głowy nie przyszło, że będę się udzielać na jakimś forum, tym bardziej dla matek. Wydawało mi się, że to nudne siedzieć ciągle w problemach, które i tak ma się na codzień. Internetowe pogaduchy wydawały mi się martwe i bez sensu. No i jestem od przełomu października i listopada i wcale się nie nudzę a ludzie, którzy tu się wpisują stali się jacyś bliscy, pomimo, a może i dzięki różnym "niedoskonałościom" w kontaktach.
waleczne serce
2006-04-07
13:12:00
Email
na razie z wydawcą (choć, dyrektorem wydawnictwa jest mój stary kolega) spieram się o tytuł. Nie wiem dlaczego on chce zatytuować moją książkę. Ja upieram się przy swoim tytule, ale on twierdzi, że się nie sprzeda, że nikt mnie nie zna to tytuł musi przyciągnąć. Wkurzają mnie jego pomysły typu: Uwodzicielka, czy Rozkosze ...(tu imię głównej bohaterki) ,albo Spragniona kobieta. Moja książka to nie jakaś sensacyjka jest interesująca i głęboka.
Goga66
2006-04-07
13:28:15
Email
Nie zgadzaj się - takie tytuły od razu kojarzą się z "tanią intelektualnie" książką. Chyba, że piszesz harlekina. To też w końcu literatura :) Tyle, że ja się nią przejadłam w czasie podstawówki - niejaką Curtz Mahlerową (nie wiem czy tak sie pisze) - romansidła do bólu :)))
setka
2006-04-07
13:31:07
Email
Ale teraz Waleczne serce mnie zaintrygowales:))) Musowo - musimy wiedziec kiedy ksiazka bedzie na rynku. Rozumiem ze to nie jest poradnik?:)
waleczne serce
2006-04-07
13:33:07
Email
pewnie, że się nie zgodzę. A propo harlekina. Pamiętam jak chyba z dziesięc lat temu pierwszy raz przyjechałem w odwiedziny do żony i na półce w pokoju teściowaj dosłownie z 50 części harlekina. W nocy połknąłem 3 sztuki bo zawsze miałem głód czytania i doznałem szoku. One były takie same. Zmienione były tylko nazwiska bohaterów i kolejność zdarzeń. Teraz tak się zastanawiam i chyba wiem dlaczego nie potrafię rozmawiać z teściową
Goga66
2006-04-07
13:36:13
Email
:))))) Też przeczytałam ze 3.
waleczne serce
2006-04-07
13:40:24
Email
nie setka to jest powieść, fikcja literacka
pinkie
2006-04-07
19:28:04
Email
Ale fajnie... Będziemy czytać tę ksiażkę i kojarzyć... o! to z historii Migotki! Albo ...tak chyba pisąła Setka... albo O boshe! to o moim mężu! O moim synku! Waleczne serce, ale będziesz miał sprzedaż i ile czytelniczek! ;)))
setka
2006-04-08
09:21:53
Email
Gorzej jak siegnie po ksiazke moja tesciowa i skojarzy nasza historie hehehehe
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum