szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - JAK TRAFIŁYŚCIE/ -LIŚCIE NA TO FORUM?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
mab
2005-04-25
Email
Jak trafilyscie / -liscie na to forum? Ja szukalam dalszych zwrotek piosenki o zabce, ktora poszla do zimnego zdroju, bo juz mi sie nudzilo spiewac dwie linijki w kolko i na okraglo. To ulubiony usypiacz mojego malego, po "Pieski male dwa", ktore z pozoru kolysanka nie sa. Wpisalam wiec pierwsza fraze i ... wskoczylam na Wasze wiersze, piosenki i kolysanki. I to byla akurat jedna z nielicznych piosenek wpisanych w calosci! Dzieki, Kamila. Pozdrawiam - Magda
Eryka
2005-04-25
18:40:52
Email
Ja tak w zasadzie z przypadku. Oglądałam na Allegro ubrania ciążowe, a potem wpisałam w wyszukiwarce temat ciąża - porady i wtedy wyrzuciło mi "Happy mum". To świetna strona i świetne forum. Pozdrawiam wszystkie Mamusie, Brzusie i Dzidziusie:)
Mała
2005-04-26
11:07:53
Email
Ja też trafiłam przez pzrypadek.Wpisałam w wyszukiwarce "ciąża" i m.in była happymum.Spodobała mi się ta stronka i na niej zostałam:)
Agata
2005-04-26
14:35:12
Email
Ja trafiłam tutaj tak samo jak Mała...a byłam wtedy w 6 miesiącu ciąży...a teraz mój aniołek ma już 4 miesiące!!!
sylwetka
2005-04-29
09:05:43
Email
A ja szukałam ciuszków ciążowych a po zmęczeniu materiałem, zaczęłam oglądać różne forum aż zatrzymałam się tu i jestem :)zadowolona i kiedy mogę to tu zaglądam
olcia77
2005-04-29
19:05:48
Email
hej hej forumowiczki! jakoś tak przypadkiem natknełam sie na stronke szukając ciuszków ciążowych i... spodobało mi się:) zwłaszcza "tematy tabu" - a wszystko przede mną, jestem w 6 miesiącu ciąży... pozdrawiam przyszłe i obecne mamy!
Anula
2005-05-02
23:38:44
Email
Ja podobnie jak Mała i Agata przez wyszukiwarkę "ciąża".Zadowolona jestem.Szkoda że trochę za póżno (III trymestr) a moja Nikolka skończyłanie dawno właśnie miesiąc, starszy syn ma 4 lata.Można wymienić informację, skorzystać z doświadczenia innych mam.Cieszę się że mamy wśród nas mamę-lekarza - Jagodę.
Agata
2005-05-03
14:07:14
Email
No właśnie Jagódka jest dla nas bezcenną skarbnicą szybkiej pomocy.
Dzięki Jagódko za rady, wskazówki i... mamy nadzieje, że jeszcze nie masz nas dość.
Asteria
2005-05-04
17:45:33
Email
Ja trafilam podobnie jak inne kobietki, wyszukiwarka mnie tutaj przygnala. To bardzo wartosciowe "spotkanie", szczegolnie jezeli jest sie taka panikara jak ja i nie mialo sie wczesniej z kim swoimi troskami dzielic. Ciesze sie ze jestescie. Oczywiscie uklony w strone Jagody, twoja wiedza jest bezcenna :) Pozdrowki i caluski, dla brzuszkow i mam.
Dorka
2005-05-09
21:56:13
Email
Ja też przeglądałam ubrania ciążowe na necie i tak oto przypadkiem wpadłam na forum. jeszcze troche i poczuję się zupełnie jak u siebie :)) Jagoda jest naprawdę nieoceniona i chwała jej za to. Pozdrowienia dla wszystkich Brzusiów i mam oraz szczególnie wdzięczne dla Jagody, która pewnie mimo braku czasu, zagląda tutaj jednak i odpowiada nawet na najbardziej "błahe" dla niektórych pytania i watpliwości.
Jagoda
2005-05-09
23:13:17
Email
:) Dzięki :)
Ja jestem niespełniony ginekolog-położnik. Może kiedyś...
Julia
2005-05-10
18:05:54
Email
Ja już dokładnie nie pamiętam, ale chyba też wpisałam w wyszukiwarce hasło ciąża. Jeszcze zanim urodził się Bartek. Długo nic tutaj nie pisałam, bo miałam kiepski dostęp do netu, a czytanie raz na dwa tygodnie masy postów było niemożliwe, po prostu nie nadążałam za Wami :) Ale odkąd mam internet w dociu, zaglądam tu codziennie po kilka razy :o) Mąż śmieje się, że to mój nałóg. Ale co ja bym bez Was zrobiła dziewczyny?? :o) Wasze rady są bardzo cenne. Umiecie podtrzymać człowieka na duchu! Mamuśki górą :o) I dzieciaczki też!!
sylwia
2006-03-14
13:38:32
Email
o!!! to ciekawy temat! zwłaszcza mlode, tzn nowe mamcie się wpisujcie:))))
21Aneta
2006-03-14
13:55:15
Email
ja znalazłam jak szukałam ciuszków ciążowych. Byłam wtedy w 27 tygodniu ciąży i nawet gdzieś tam się wtedy wpisałam, ale mało bo nie miałam w domu jeszcze internetu. A teraz mam i się udzielam :)
joanna
2006-03-14
21:42:56
Email
Witam! Trafilam tutaj takze przez ciuszki. Ze trzy miesiace temu kupilam spodnie ciazowe HappyMum w sklepie w moim rodzinnym miescie, przy okazji odrywania etykietki zauwazylam na niej adres www i tak trafilam na strony sklepu a stamtad na Forum. Jestem tutaj pare razy dziennie, choc nie tak czesto sie wpisuje. Pozdrawiam goraco wszystkie przyszle i obecne mamusie1
Basia 26
2006-03-15
10:17:05
Email
no oczywiście szukając ciuszków:)) chciałam przejrzeć całą kolekcję happy mum, bo znalazłam u mnie klep z tymi ciuszkami i chciałam zobaczyc, co jeszcze jest w kolekcji :)
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum