szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Trzymajcie kciuki:)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Basia.26
2008-03-10
Email
dziewczyny jutro jadę do Wrocławia na laserową korekcję wzroku:) zabieg mam o 13.30, trzymajcie za mnie kciuki. jestem dobrej myśli, mój brat już przeszedł taki zabieg 4 miesiące temu, teraz i ja się zdecydowałam:) na kilka dni pewnie zniknę z forum, nie można nadwyrężać oczu, z resztą światło słoneczne, komputer i tv działają bardzo drażniąco po takim zabiegu. mam nadzieje, że już wrócę do was jako człowiek uniezależniony od tego balastu na nosie;) będę zakładała tylko najmodniejsze fasony okularów słonecznych (tego mi zawsze brakowało!!) z sentymentu zrobię sobie okulary "zerówki" z antyrefleksem, żeby czasem założyć... ale nie będę musiała w nich chodzic od 6 rano, ogladac w nich tv leząc na kanapie itd:) do napisania.... :)
ciekawa
2008-03-13
08:07:44
Email
O jej to wspaniale!!!!!!!!!!!!! No słuchaj to zazdroszcze bo ja to sie namęczyłam jak diabli;) Ale ekstra ciesze sie.Zdrowiej tylko nie szarżuj
Kamila
2008-03-13
11:02:34
Email
Super Basiu, super :)
bea1978
2008-03-13
11:03:21
Email
Basiu a może orientujesz się ile kosztuje korekta astygmatyzmu?Jak przeczytałam Twój wpis, że po zabiegu tak super widzisz, to aż odechciało mi się noszenia okularów!A słoneczne bez cylindrów z chęcią też bym ponosiła. Do tej pory musiałam robić normalne szkiełka i zabarwiać na dowolny kolor.
ciekawa
2008-03-13
12:10:19
Email
Beatko astygmatyzmu sie nie koryguje laserowo-tak przynjamniej z grubsza wiem bo ze mną miały zabiegi panie z astygmatyzmem i w sumie to usunięto im wade w diopriach a astygmatyzm zostawał.
bea1978
2008-03-13
14:02:44
Email
No właśnie czytałam na różnych stronkach, że się koryguje i dlatego zapytałam o cenę, bo nigdzie nie podają :( Usuwają wady mieszane czyli takie jak moja mam -0,5/cyl.2,0 szkoda tylko, że nie mają nigdzie cenników:(
Basia.26
2008-03-13
14:22:17
Email
hej, mojemu bratu wykasowali też astygmatyzm, cena metodą lasik za jedno oko to 2400. i to jest bez względu na to czy masz wadę z astygmatyzmem czy bez. ale jak będe za tydz na kontroli to zapytam i ci powiem, przypomnij się tylko we wtorek, żebym pamiętała ;)
bea1978
2008-03-13
21:42:29
Email
sporo kurcze, 4800 za parę oczu :), a że mąż ma podobną wadę i też by chciał - to daje nam 9600. Oj tu już trzeba się poważnie zastanowić - chyba pozostaną nam na razie marzenia o pięknym widzeniu bez okularów :( Ale oczywiście Basieńko jak możesz dowiedz się dokładnie co do ceny, czy tak samo jest przy astygmatyzmie :)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum