szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Trzymajcie kciuki:)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Basia.26
2008-03-10
Email
dziewczyny jutro jadę do Wrocławia na laserową korekcję wzroku:) zabieg mam o 13.30, trzymajcie za mnie kciuki. jestem dobrej myśli, mój brat już przeszedł taki zabieg 4 miesiące temu, teraz i ja się zdecydowałam:) na kilka dni pewnie zniknę z forum, nie można nadwyrężać oczu, z resztą światło słoneczne, komputer i tv działają bardzo drażniąco po takim zabiegu. mam nadzieje, że już wrócę do was jako człowiek uniezależniony od tego balastu na nosie;) będę zakładała tylko najmodniejsze fasony okularów słonecznych (tego mi zawsze brakowało!!) z sentymentu zrobię sobie okulary "zerówki" z antyrefleksem, żeby czasem założyć... ale nie będę musiała w nich chodzic od 6 rano, ogladac w nich tv leząc na kanapie itd:) do napisania.... :)
ciekawa
2008-03-10
18:41:46
Email
Basiu trzymam kciuki i to podwójnie. W 2003 roku sama przeszłam zabieg refrakcji:) A okulary przeciwsłoneczne też były moim marzeniem!!!!!! Moja rada-zaopatrz sie w wielkie okulary przeciwsłoneczne-nie ważne za ile nawet za 10zł na pierwsze kilka dni musisz mieć coś ciągle na oczach tak wielki jest światłowstręt. Najlepsze były by takie wędkarskie hi hi:) Ja dość marnie zniosłam zabieg a raczej rekonwalescencje ale kobitki po 7 dniach wracały na zdjęcie soczewki opatrunkowej w pełnym makijażu:):):)
Basia.26
2008-03-10
18:48:06
Email
hej ciekawa, mam okularki, wczoraj się w nie zaopatrzyłam, wielkie muchy, wprost od Paris Hilton hahaha:) ja na zdjęcie soczewek opatrunkowych jadę już na drugi dzien, po tygodniu kontrola, po miesiącu i po pół roku.... a dalej nie pamiętam ;) dzis już bez makijazu chodzę, zeby te kilka myć twarzy dobrze oczyściło oczy, czuje się na twarzy jak śnięta ryba ;) hahaha:) ty nigdy tu nie narzekałas na oczy więc wnioskuję, ze wszystko przebiegło ok i chwalisz sobie zabieg. ja też już chce mieć to za sobą:) za 2 lata moja siostra też chce isć, wtedy już osiągnie wiek 21 lat i może się poddać zabiegowi ;) dzieki za słowa otuchy:)
pinkie
2008-03-10
18:52:03
Email
bedziemy trzymac :) I Ty sie trzymaj!
bela
2008-03-10
18:53:39
Email
powodzenia :-)
ciekawa
2008-03-10
18:54:52
Email
No u mnie to było niestety ciężko choć efekt ostateczny boski:):):) Ale takie przypadki jak ja BARDZO rzadko sie zdarzają. Pamiętam jak dziś-jechałam taksówką i raptem widzę jarzębinę na drugiej stronie ulicy-normalnie owoce widziałam co wcześniej było niepojęte:0) Zryczałam sie jak bóbr-aż sie taksówkarz przestraszył:):):) Wyjściowo miałam -8 dioprii-teraz 0 i -0,25, zmieniło mi sie też oko prowadzące. Pogadamy o szczegółach jak już będzie po. Zobaczysz rewelka-zaraz po zabiegu wszytko widać;)
Julia
2008-03-10
19:31:02
Email
Basiu ja tez trzymam mocno kciuki! Powodzenia i napisz potem czy wszystko ok :o)
weridiana
2008-03-10
21:49:20
Email
Basieńko ja też trzymam kciuki ja przeszłam ten zabieg kilka lat temu i sobie chwalę tylko że ja miałam zabieg w katowicach a we wrocławiu jak ostatnio byłam w takiej klinice okulistycznej (jak przetykali mojemu fifkowi kanał łzowy) to byłam w szoku mają taki sprzęt że szok mi po zabiegu została lekka wada koło 0,5 dioptrii a podobno przy najnowszym sprzęcie już nie zostałoby. A okulary przeciwsłoneczne to chyba marzenie każdej "okularnicy"
kasiarys7
2008-03-10
22:22:02
Email
Basiu będziemy czekac na dobre wieści.I ja tez mocno trzymam kcuki na szczęście.
sylwia
2008-03-10
22:25:47
Email
Kochana Basiu! Trzymam kciuki i bedę o Tobie cieplutko myśleć. Pozdrawiam
basienka25
2008-03-10
23:06:40
Email
Basia, wszystkie "lutówki" trzymać będą kciuki za Ciebie:)
Basia.26
2008-03-11
08:26:25
Email
dziewczyny moje kochane, dzięki za dobre słówka:) basieńka dzięki, weridiano mojej koleżance jakieś 8 lat temu została 1 dioptria, ale to nic w porównaniu z poprzednimi -8. teraz do zera zbijają... no zobaczymy czy i u mnie się uda :) wyjeździam, Miłek u babci:) papa kobietki, do "zobaczenia" :)
Kamila
2008-03-11
08:47:38
Email
Basiu, powodzenia! Trzymam kciuki!!!
Basia.26
2008-03-13
07:05:28
Email
hej, laseczki, przedwczpraj miałam zabieg, wczoraj ściągnięcie soczewek opatrunkowych i... wszystko mam już kompletnie zagojone, jak to powiedziała pani dr "wygoiło się jak na psie" ;) w sumie po samym zabiego, jak minęły jakies 2 godz to miałam takie ciężkie 3 godz, znaczy taki meczący ból w zatokach, łzawienie i światłowstręt. wieczorem już nie było po tym śladu, wczoraj jak jechałam na zabieg to już był luzik i już nawet jakbym wcale nie przechodziła żadnego dłubania w oku:) nie mam żadnych dolegliwości typu "piasek w oku" czy "suchość oka". nawet mogę juz odstawić krople z antybiotykiem, ale lekarka stwierdziła, ze skoro już je mam to moge używac do końca. mam 100% widoczności, nawet wczoraj wypatrzylam sarenki na dalekiej łące ;) mało tego widziałam jak stoją na nogach;) to już nie były same plamy na zielonej połaci trawy ;) po kontroli poszliśmy z mężem na spacer po rynku wrocławskim, dostałam ogromną pistacjowo-różową różę jako medal za dzielność;) uciekam, chyba jeszcze nie powinnam tyle przed kompem siedzieć:) papapa, dzięki że myślałyście o mnie :)
Agata
2008-03-13
07:46:23
Email
Basiu super, że wszystko poszło "jak po masle". Pozdrawiam serdecznie
Julia
2008-03-13
08:06:20
Email
Basiu super!! Cieszymy się razem z Tobą :o)
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum