szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Dzień Kobiet


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
AgaDan
2008-03-08
Email
Cóż ...............Drogie Panie . Wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta. Przesyłam na Wasze ręce piekny bukiet kwiatów. Niech wasze życie będzie wypełnione ich kolorami a wirtualna egzystencja forumowa będzie tylko radością i satysfakcją z tego, że można komuś pomóc, doradzić i podzielic się tym co piękne . Pozdrawiam Daniel


bea1978
2008-03-09
18:06:28
Email
No dzięki Danielu, fajny kawałek - wszystkie gitary Ty nagrywałeś?
Magdalenka
2008-03-09
18:07:52
Email
daniel, jestes bardzo zjadliwy i to ciagniecie tematu za wszelka cene i w dwoch juz watkach jest naprawde nuzace. nie jestem zaangazowana w te spory i klotnie ale zauwazylam ze najwyrazniej lubisz sie klocic. daj juz spokoj, skorzystaj z godnosci wlasnej i dumy i po prostu przestan juz pisac. to jest naprawde niesmaczne a twoj sarkazm odrzuca.
AgaDan
2008-03-09
18:10:23
Email
Tak - wszystkie czyli 2 .....zmixowane w Cool edicie
bea1978
2008-03-09
18:19:22
Email
Zdawało mi się że słyszę trzy, no ale ze mnie taki muzyk jak murarz więc sie nie będę kłóciła ;)
mapet
2008-03-09
18:39:17
Email
gratuluje humoru mapecie wyzej. Ale czemu podpisalas sie Goga??? Trzebabylo napisac np to ja AgaDan hehehehheheehheehehheheehhehe
next
2008-03-13
17:49:07
Email
i tak oto wszyscy dali wam do zrozumienia, że nie jesteście lubiani i tolerowani...a obrażanie sie, bo kobietki nie podziękowały Danielkowi za życzenia, jest w ogóle kompromitujące!!! Takie wymuszanie podziękowania ….żenada !!!nie popłakałeś sie???? manipulanci z was..niby nic nikomu nie robicie a wszyscy na was najeżdżają!!! Biedni…hahaha!!!
next
2008-03-13
17:50:10
Email
i tak oto wszyscy dali wam do zrozumienia, że nie jesteście lubiani i tolerowani...a obrażanie sie, bo kobietki nie podziękowały Danielkowi za życzenia, jest w ogóle kompromitujące!!! Takie wymuszanie podziękowania ….żenada !!!nie popłakałeś sie???? manipulanci z was..niby nic nikomu nie robicie a wszyscy na was najeżdżają!!! Biedni…hahaha!!!
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum