szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Dzień Kobiet


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
AgaDan
2008-03-08
Email
Cóż ...............Drogie Panie . Wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta. Przesyłam na Wasze ręce piekny bukiet kwiatów. Niech wasze życie będzie wypełnione ich kolorami a wirtualna egzystencja forumowa będzie tylko radością i satysfakcją z tego, że można komuś pomóc, doradzić i podzielic się tym co piękne . Pozdrawiam Daniel


AgaDan
2008-03-08
22:52:26
Email
Skłądając te życzenia miałem naprawdę szczere intencje. Proszę mi wskazać choć jedno słowo które wskazywało by na jakąkolwiek złośliwość. W temacie "Prywata do ................." Pojawił się kolejny zarzut. Cóz......... widocznie - bo wszyscy wiedzą kto to napisał, osoba pod tym "mapeciątkiem" ma naprawde poważny problem zauważając wszędzie ukryte złośliwości. To miały być naprawdę szczere życzenia - a wirtualna egzystencja (bo jak nazwać tak regularną tu obecność ) są niedwuznacznym określeniem , lecz jak ktoś zechce można z tego zrobic tragedię. Brak wpisów świadczy o obojętnym przejściu wobec tych życzeń. Miło mi nie jest ale jak tak to Panie odebrały - to ........................................coż żegnam (JA OSOBIŚCIE DANIEL). Zalogowałem się tu prawie 2 lata temu. Aga leżała z małą w szpitalu a ja chciałem pogadać - od tej pory zaglądałem tu regularnie i mimo kilku sytuacji konfliktowych nie uważam sie za osobę którą traktuje się jak wroga lub zło konieczne. Oczywiście mógłbym zlaogować się jak wiadomo kto pod wiadomo jakim nickiem i krążyc wokół tego całego osądu ale teraz to ja powiem ŻYGAĆ MI SIĘ CHCE. Jak wielki każda z was ma w tym udział pozostawiam waszej interpretacji. Chciałem by było miło - jako jeden z niewielu "męskich użytkowników" poczuwałem się do złożenie tu życzeń i finito. Pozostało jeszcze godzina z kawałkiem waszego święta . Bawcie się dobrze - mapeciątka
bea1978
2008-03-09
10:34:57
Email
Danielu co to za obraza?? Wiele kobiet wczoraj nie zaglądało wcale na forum i pewnie nie zauważyło Twoich życzeń!!:) Ja bynajmniej dziękuję Ci bardzo za nie, za pamięć o nas - forumowych kobitkach;)
AgaDan
2008-03-09
10:42:21
Email
odwidzin było 45 jednak ktoś czytał - nie o to chodzi. Wkurzyłem się tym wpisem Gogi w skórce Mapeta i wcale się nie obraziłem - zadałem tylko kilka pytań ;)
bea1978
2008-03-09
10:56:54
Email
Zauważyłam, że wiele osób w każdym Twoim wpisie doszukuje się jakiegoś " haczyka" może mają ku temu powody? Stąd ten dystans do życzeń.
AgaDan
2008-03-09
11:08:03
Email
Poczytaj moje wpisy i odpowiedz sobie sama.......................
bea1978
2008-03-09
11:27:50
Email
Ocipiałeś hihi nie mam tyle czasu, żeby sie doszukiwać Twoich wpisów ;) A skąd wiesz że ostatni Mapet to Goga, może niesłusznie ja podejrzewasz ? Zresztą nie ma co gdybać, ile nas jest na forum - tyle Mapetów może się pojawić. Z tego co widziałam, ten temat poruszany był już wiele razy i dziwię się, że ktoś jeszcze używa tego niku. Można z tego wywnioskować, że niektóre osoby na forum są dwulicowe, bo pod swoim nikiem słodzą, a pisząc jako Mapet dowalają na maxa. Widać brak takim osobom odwagi, żeby podpisać się swoim nikiem, jednak wiemy chyba wszyscy dlaczego - zaraz taka osoba została by wyklęta na forum przez inne dziewczyny. I dlatego to forum jest czasami wkurzające, bo wyrażenie swojej opinii wiąże się najczęściej z kolejną kłótnią. Wam tej odwagi nie brak od samego początku i stąd tyle szumu wokół waszych osób. Teraz pewnie mi się sięgnie za ten wpis ;) No cóż, napisałam co myślałam, wiem że dziewczyny z mojego działu mnie nie wyrzucą haha
AgaDan
2008-03-09
11:42:15
Email
Się zrobiło święto Kobiet . Widzisz i tu jest piesek pogrzebany. Skąd wiem ze to Goga - tylko ona w każdym wątku zarzucała nam że się pozbywamy ludzi z forum . Dość w zyciu realnym jest obłudy - może wiele z forumowiczek nie potrafi jasno określić swojego stanowiska w realu ale tu???? Pitu pitu. Lubilismy gogę - fakt ale to nie znaczy że będzie miała imunitet tolerancji dla swoich poczynań które nam nie odpowiadają. Przegadalismy z nią dużo czasu na gg . Już tam prosilismy by powstrzymała sie od komentowania wszystkiego - przyznała nam rację !!!!!!!!!!!!!!!! a za godzinę znowu to samo . Chcesz listę naszych konfliktów - GOGA -EMCIA- i uwaga do Basi26 że wchodzi na forum jak cos potrzebuje (chodził o konkurs) Kąśliwe wymiany zdań z Julią , Kati dotyczyły naszego stosunku do Gogi - która i tak w końcu skrytykowały - ale najważniejsze że AgaDan to chamidła bez kultury. Cóz nie każdy jest taki kurtuazyjny by nawet w kłótni zasładzać ;) ŻE NA DA
bea1978
2008-03-09
12:26:40
Email
Czasem brak mi słów jak czytam niektóre wątki, czasem krew się gotuje w żyłach, czasem się z kimś "postrykam" ale nadal tu jestem, może nie tak długo jak Wy, bo ja od jakiegoś roku :) Z Gogą też miałam kilka starć jednak udało nam się w jakimś momencie dogadać, ona potrzebowała pomocy w jednym temacie - ja doradziłam, potem ja miałam jakieś wątpliwości - poprosiłam o pomoc Gogę. Jestem przykładem na to, że można się mimo sporów - dogadywać :) Kiedyś jak się nie mylę z Julią też miałam jakieś spięcie, a dziś piszemy w jednym wątku - podwójnych mamuś - nie pamiętamy o wcześniejszych starciach, bo po co rozpamiętywać przykre sytuacje. Nie zwiałam z forum z podkulonym ogonem, mimo że poparcia w danym temacie nie miałam prawie wcale, nadal tu jestem więc dziwię się, że inni uciekają, a potem niektóre mamusie doszukują się winnych, którzy wykurzyli te osoby z forum. Każdy z nas jest dorosły i ma chyba swoje zdanie i nie sądzę, że to inne osoby przyczyniają sie do ich ucieczki. Może taka osoba w pewnym momencie dostrzega wreszcie swoją winę i woli sie po prostu wycofać. Bo jeśli wiele osób wytyka to samo, to chyba coś w tym jest prawda?Nie piszę tu konkretnie o Godze, nie śledziłam ostatnich starć więc sie nie wypowiadam odnośnie jej osoby teraz. Piszę ogólnie o tych których już tu nie ma z powodu "wykurzenia". Według mnie forum jest dla wszystkich, po to żeby sobie porozmawiać, doradzić a nie po to żeby się wykurzać nawzajem :) Jestem jak najbardziej za możliwością powiedzenia tego co się chce, za wyrażeniem swojej opinii ale czasem warto jest też trzymać język za zębami, zignorować pewne wypowiedzi, przymknąć na cos oko po prostu tylko dlatego, żeby nie wywołać kolejnej kłótni.Bo nie o to tu chodzi, nie o wytykanie swoich błędów wychowawczych, nie o wytykanie potknięć i błędów ortograficznych...ale o dobro naszych dzieci, o możliwość wygadania się w ciężkich sytuacjach, o normalne rozmowy, których czasem w naszym życiu brakuje, o zwykłe rady, czasem o pocieszenie, bo chyba do tego miało służyć forum :)
AgaDan
2008-03-09
13:16:48
Email
Jak widzisz - od "pewnego" czasu problemu nie ma - nikt nie wytyka błędów , nie wymądrza się i nie udaje OMNIBUSA. JEszcze tylko dogorywa pod ogólnieznanym pseudonickiem łapczywie łykając resztki powietrza w końcowej fazie utrzymywania się na powierzchni. W końcu zapanuje spokój . Do następnej burzy ;) Bo takie jest niestety forumowe życie - byle by nie ognainiczało się do jednej natrętnej "wyszukiwarki" ............ŹRÓDŁO WSZECHWIEDZY
bea1978
2008-03-09
13:45:39
Email
Oj Danielu Ty zauważasz tylko "wpadki"Gogi, a przyjżyj się innym forumkom. Kłótnie na forum nie zdarzały się z tylko z Gogą w roli głównej. Dlatego proponuję nieco odpuścić, jak już kiedyś pisałam - wyluzować, przymknąć oko na niektóre sprawy i czasem wziąć na wstrzymanie ;) A do wszystkich Mapetów apeluję o nie używanie tego niku, jak również innych podobnych. Zacznijcie pisać co myslicie pod swoimi nikami, nie bójcie się naskoku ze wszystkich stron, bo zawsze znajdą się osoby popierajace wasze myśli i spostrzeżenia. Dziewczyny piszcie swoje prawdy ale obierajcie je w ładniejsze słowa, wtedy nie będzie zarzutów że ktoś jest chamski i nie wychowany. Jak ktoś chce dawać dziecku codziennie lizaka, napiszcie że to niezdrowe ale nie piszcie, że matka dajaca lizaka jest złą matką. To w żadnym wypadku nie aluzja do wpisu Julii, bo wiem ze nie to miała na myśli a tylko jej słowa zostały odwrócone. Akurat taki przykład mi się nasunął, myślę że wiadomo o co chodzi. Wystarczy trochę delikatniej napisać swoje zdanie, a rozdrażniona z niewyspania na przykład mama, nie uczepi się na pewno takiego wpisu :)
AgaDan
2008-03-09
13:55:28
Email
;) dla uspokojnia sytuacji - kawałeczek który kiedys nagrałem na gitarce........ TIME Dla Ciebie
AgaDan
2008-03-09
13:57:35
Email
TIME
mapet
2008-03-09
16:50:27
Email
Jak widzisz - od "pewnego" czasu problemu nie ma - nikt nie wytyka błędów , nie wymądrza się i nie udaje OMNIBUSA - bo nie ma juz osoby ktorej tak zazdroscicie. Pisaliscie kiedys ze pomagacie innym (chyba zejsc z tego....forum). I uwazajcie bo sie pogubicie w tej swojej czarnej liscie wrogich dla siebie osob. Widze ze kolejna osoba wam nie pasuje tj Basia 26. Spoko. Za chwile wszyscy beda "be" i nie bedziecie mieli TU co szukac. A wtedy dla zabicia czasu poszukajcie sobie ile juz tu sie narobilo mapetow - tj osob ktore was nie trawia(no bo tak wynika z wpisow wielu osob w tym mapetow). Pozdrawiam i zycze milego niedzielnego popoludnia
mapet
2008-03-09
17:04:43
Email
A co mi tam. To ja Goga66 teraz możecie mnie zjeść
AgaDan
2008-03-09
17:23:04
Email
bueheheheheheheheheh skończ tą zabawę bo zaczynasz się kompromitować Goguś - uciekinierko . Wróććććććććććććććććććććććććććććććććććććććć pogadamy ;);););) a nie mapetujesz i mapetujesz
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum