szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Krawaty:)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
bea1978
2008-03-04
Email
Dziewczyny pomóżcie! Mój mąż za każdym razem jak ubiera koszulę i krawat liczy na moja pomoc, a ja nie mogę mu doradzić. Nie wiem czym się sugerować, może to śmieszne ale ja na prawdę mam z tym problem! Widzę wiele razy w telewizji męższyzn "pod krawatem" często wydaje mi się że mają oni źle dopasowaną tą część garderoby, bo koszula w paski ukośne a krawat na przykład w jakieś mozaiki. A może tak jest w porządku? Napiszcie na co powinnam zwracać uwagę, krawat do koszuli czy moze marynarki, jak to jest z tymi wzorkami na koszulach i krawatach itd. Pomocy!!!
sloooonik
2014-03-21
15:45:49
Email
Dla mnie przede wszystkim stonowane kolory i klasyka, a jeśli nie wiesz co doradzić to poczytaj bloga mr vintage, on jest świetny w te klocki ;)
yoya
2015-01-30
19:57:37
Email
spójrzcie tu jeśli szukacie czegoś fajnego dla modnego faceta ;) http://www.menwithballs.pl
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum