szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Krawaty:)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
bea1978
2008-03-04
Email
Dziewczyny pomóżcie! Mój mąż za każdym razem jak ubiera koszulę i krawat liczy na moja pomoc, a ja nie mogę mu doradzić. Nie wiem czym się sugerować, może to śmieszne ale ja na prawdę mam z tym problem! Widzę wiele razy w telewizji męższyzn "pod krawatem" często wydaje mi się że mają oni źle dopasowaną tą część garderoby, bo koszula w paski ukośne a krawat na przykład w jakieś mozaiki. A może tak jest w porządku? Napiszcie na co powinnam zwracać uwagę, krawat do koszuli czy moze marynarki, jak to jest z tymi wzorkami na koszulach i krawatach itd. Pomocy!!!
Kamila
2008-03-04
21:29:12
Email
Ja mam to szczęście, że mój mąż pod krawatem nie chodzi. A jak mamy jakąś imprezkę, gonie do dobrego sklepu, kupuję mu nową koszulę a do tego krawat. Miłe panie jakoś zawsze super doradzą, że wszystko pasuje :)
Basia.26
2008-03-05
07:44:02
Email
garderoba krawaciana mojego męża odzwierciedla jego koszule. tak jak pisze kamila- krawat kupowałam razem z koszulą i wiedziałam do jakiego garnituru. też jestem zdania, ze do koszuli w paski też krawat pasiasty albo gładki. ostatnio wcale nie podobają mi sie wzorki i mozaiki więc nawet nie pozwoliłabym męzowi ich załozyc, hahaha. tak kombinuje żeby krawat kolorystycznie zgrał się z resztą, czyli miał np wstawki w kolorze koszuli, marynarki. jak idziemy na wesele to wszystko staram się zgrać, zeby krawat pasowal do garderoby męża, ale żeby był w kolorze mojej sukienki;) a co do TV, czasem jeste zszokowana- niebieska koszula, zielony krawat i ruda marynarka. no ale w TV zawsze wszystko super wygląda, chłopaki są po solarce, włos na brylantynie to i kazda ekstrawagancja wyglada szałowo;) mój maż to ani solariu ani brylantyna, więc raczej dawkuje mu szok kolorystyczny przy doborze wyjściowego stroju;)
noemi
2008-03-05
08:09:09
Email
a my nigdy nei kupujemy koszuli razem z krawatem:) no, może zdarzyło się kilka razy, ale raczej osobno koszule, osobno krawaty. osobiście najbardziej lubię mego mężczyzne w koszulach błękitnych i w ciemnych krawatach. co do zasady to wszystko intuicyjnie. w sumie nie ja dobieram krawat do koszuli, robi to mąż, ja tylko mówię jak coś nie tak. no i nigdy nie dobieramy krawata pod kolor mojego stroju, bo tego najzwyczajniej w świecie nie lubię. ja za to lubię brązowe garnitury:)
bea1978
2008-03-05
09:56:31
Email
Kupno koszuli razem z krawatem to chyba najleprzy pomysł, problem odchodzi, mąż ma z trzy takie zmiany. Jednak dostał 10 krawatów od mojej kuzynki z hurtowni, gdzie mają najnowsze modele itp, ponoć w najmodniejszych kolorach, w ukosne paski, w kolorach raczej pastelowych, odcienie różu, pomarańczu, błekitu, szarosci,beżu...i teraz trudno mi je dopasować. Ja lubię jak wszystko jest idealnie zgrane, koszula w paski pionowe to i krawat lepiej w takim wzorze wg. mnie pasuje. Powiedzcie jak koszula ma pionowe paski a krawat ukosne to oki?A co myslicie o takim zestawie...błekitna koszula w białe paseczki a do niej krawat pomarańczowy z dodatkiem błekitu?Zastanawia mnie właśnie podobne zestawienie, skoro na krawacie jest pomarańcz z błekitem, to niby te kolory do siebie pasują, wiec jak bedzie jak dołoży sie do tego błękitną koszulę?Moze łatwiej by było oceniać ze zdjęciami jednak nie mam czasu, zeby kombinować :)
Joanna26
2008-03-05
10:18:55
Email
Mnie sie wydaje, ze teraz sie nosi (niestety) wszystko ze wszystkim i wszystko znajdzie jakies uzasadnienie i ze to tak naprawde kwestia gustu. Mnie sie nie podoba krawat w pionowe prazki do koszuli w pionowe prazki, ale dla kogos innego moze to byc wlasciwy wybor. Chyba najwazniejsze, zeby maz czul sie dobrze, a nie jak wystrojony pajac?
bea1978
2008-03-05
10:34:07
Email
Z tym noszeniem wszystkiego ze wszystkim to masz rację, jednak skoro ja przy takim "ustrojeniu" czuję niesmak, to inni za pewne też :) Dlatego zostaniemy przy starych kompletach, a nowe krawaty może kiedyś do czegoś uda się nam dopasować :) Już wiem, pójdę do sklepu z koszulami - z krawatami pod pachą i niech kobitki nam cos dopasują hihi Dzięki za Wasze słowa :)
Joanna26
2008-03-05
10:41:49
Email
Ha ha, czyli meza czeka 10 nowych koszul?:))) Wiesz co, te babki w sklepie tez maja jakis swoj gust, niekoniecznie taki jak Ty, ale faktem jest, ze wiedza, co "sie nosi", wiec powinny pomoc. Jak sie rzeczywiscie wybierzesz, to napisz, co doradzaly.
Joanna26
2008-03-05
10:44:26
Email
A tak a propos blekitnej koszuli... Sprezentowalam takowa swojemu mezczyznie, po pierwsze stwierdzil: o... jaki dziwny kolor. Moj dziadek taka nosil (!), a po drugie, ostatnio wszedl w niej do gabinetu lekarskiego, z marynarka przewieszona przez ramie, pani doktor zbladla, potem odetchnela i powiedziala: myslalam, ze pan z policji. :))))))) Chyba miala cos na sumieniu, a kolor koszuli rzeczywiscie jest dziwny:))))
Joanna26
2008-03-05
10:46:51
Email
A mialam ochote kupic mu koszule rozowawa i do tego taki fajny odwazny krawat, ale pomyslalam sobie, ze taka niebieska klasyczna bedzie bardziej w jego guscie, tamta za odwazna. Ale sie chyba jednak pomlilam. Ech, z tymi facetami to nie trafisz.... ;) Bea, a Twoj maz sie calkiem oddaje w Twoje rece w kwestiach odziezowych?
bea1978
2008-03-05
11:36:52
Email
Joasiu nie całkiem, jednak liczy się z moim zdaniem, jednak w kwestii krawatów to on jest zielony tak samo jak ja! Nigdy wcześniej nie nosił, no chyba że na pogrzeb szedł hihi a teraz ma taką pracę, że niestety bez koszuli i krawata się nie da! Ja właśnie myślę o zakupie koszuli w takich dziwniejszych kolorach jak rózowa, pomarańcz, nie mówię tu oczywiście o jakiś rażących odcieniach :) tylko o takich delikatnych jak ma krawaty :) A błekitne hmmm mi sie podobają i jak nie są jednolite, to skojarzeń z policją itp nie mam :))
AgaDan
2008-03-05
17:37:46
Email
Jako facet - doradzę :) Tylko krawat z "guzikiem bezpieczeństwa" bo jak będziesz wiązać mu na szyji musi mieć facet gwarancję że w sekunde się z niego uwolni ;) Kupno krawata brrrrrrrrr - każdy nowy wygląda jak by nie pasował - kwestia przyzwyczajenia. Oczywiście są trendy jaki i w jakie wzory itp. ale w uzytkowaniu jak już coś kupisz najważniejsze jest opatrzenie. Zauważcie że wszystko co na innych leży pięknie nam średnio się podoba.............cóz taki jest człowiek - przesadnie samokrytyzny- żeby tak umiec to obejść oczywiście zachowując zdrowy rozsądek. Reasumując - rozsądek i smak . A tak na marginesie chwała bogu ze uzywam okazjonalnie ;) bardzoooooooo okazjonalnie
noemi
2008-03-06
14:36:06
Email
a co to jest krawat z guzikiem bezpieczeństwa??? serio nei wiem:)mój mężczyzna jest pod krawatem codziennie, co barrrdzo sobie chwalę. i chętnie kupuje krawaty!:) kosmita?:) każdy nowy od razu jest noszony, nie musi odlezec w szafie:) no a koszul pomarańczowych etc nie lubię. moim zdaniem łatwo jest wtedy przekombinować. szczerze mówiąc od razu rozpoznam po tym, jak jest ubrany mężczyzna, czy nosi krawaty często czy tylko na wesela :) pozdrawiam serdecznie. i też czekam na info ze sklepu!:) a swoją drogą, bardzo dobry pomysł przejsc się tam z krawatami
bea1978
2008-03-06
15:24:45
Email
noemi to chyba taki krawat, który przypinasz do guzika pod szyją, nie wiążesz naokoło szyi. Ale patrząc na moje doświadczenie związane z krawatami, to pewnie się mylę hihi Do sklepu na razie nie idę, mąż stwierdził że i tak ma za dużo koszul i że dokupywanie kolejnych to zbędny wydatek. Doszłam jednak do wniosku, że teraz będziemy kupowali jednolite koszule - wtedy łatwiej dopasować krawat :))
AgaDan
2008-03-06
18:07:18
Email
"Guzik bezpieczeństwa" Taki żart - ja bym sie nie najlepiej czuł gdyby nawet moja zona na mojej własnej szyji go zaciagała ;) :) więc przyciski ON -OFF i wolny ;) hehehe . Pozdrawiam
lookingfor
2014-02-19
20:55:38
Email
Obrączka, zegarek, spinki do mankietów, do krawata, pióro, a czasem okulary i ..... okazuje się że całkiem sporo biżuterii może facet mieć na sobie. I przyznaję, że właściwy dobór wszystkiego to jest problem; musi pasować i do siebie i jeszcze do całego stroju. Dlatego lepiej stosować się do ogólnej zasady - nie przesadzać z ilością i pstrokatością :) krawaty
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum