szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Jak byłam mała, to myślałam, ze..


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
pinkie
2008-02-20
Email
Ja myślałam, ze w radio są małe ludziki, które mówią, grają i śpiewają. Poza tym moje radio to była wielka drewniana skrzynka z klawiaturą (zębami) i zielonym okiem i w nocy śniło mi się jako potwór.A WY jakie miałyscie pomysły?
AgaDan
2008-03-03
20:47:47
Email
Wymigam sie sprytnie - temat brzmi "Gdy byłam mała myślałam , że .........." Ale ok - gdy byłem mały to wchodząc do piwnicy oknem ( dlaczego taką drogą?) zbiłem szybę - widzieli to wszyscy sąsiedzi. Uciekłem do domu i przebrałem bluzkę - naprawde myślałem ,że mnie nikt nie rozpozna i hmmmmmmmm rozpoznali ;) Jedno ucho mam czerwone do dziś .......minęło wiele lat a ja wciąż pamietam ,że to była czerwona bluzka ;) a co do niesamowitych skojarzeń to z telewizorem widzę standard ;) Zresztą babcia Agnieszki do dziś odpowiada dzień dobry kolesiowi od "wiadomości" nie mówiąc o babinkach w komunikacji miejskiej krzyczących do kasownika nazwę ulicy.............hehe .Miałem również wizję ,że jakieś stworki trzymają drzwi lodówki by sie nie otwierały i odkryłem za pomocą nożyka ,że w tym czymś białym (uszczelce) jest gumowy magnes - co zauważył ojciec po jakimś czasie ;) Myślę ,że się tak bardzo wściekł bo sam pewnie również tego nie wiedział ...............wesoły jest ten świat ;)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum