szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - jaki zlew???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
weridiana
2007-09-26
Email
Moje drogie wypowiedzcie się bo zastanawiam się czy mam zamontować zlew jedno czy dwu komorowy? Bo na dzień dzisiejszy mam dwu i jednej z komór nie używam..
polishgirl
2007-09-27
21:05:09
Email
Ja mam jednokomorowy + ta połóweczka. Jestem zadowolona. mam też zmywarke , wiec faktycznie taki zlew mi w zupełności wystarcza. Mam tez rączkę od baterii wysuwaną, podwójnym strumieniem. Ale szczerze mówiąc rzadko używam ten strumień taki "prysznicowy" bo strasznie mi chlapie naokoło. A jesli chodzi o wysuwaną raczke to fajny bajer, przydatny. Polecam. Ja kupiłam na allegro za jakies 120 zł jak dobrze pamietam, także tanio. A jak narazie sprawdza sie znakomicie, a wąż wcale sie nie zużywa. A nawet gdyby sie zepsuł, to za taka cenę....
ania23
2007-10-02
16:45:46
Email
dziewczyny jaki zlew lepszy z komorami w kwadracie czy owalu? bardzo podobaja mi sie te owalne ale nie wiem czy nie są mniejsze:-)
dodka591983
2007-10-08
21:05:43
Email
Aniu to zalezy czy maszzmywarke. Jesli tak to spokojnie okragly mozesz kupic. Ja mam jednokomorowy +ociekacz, ktory bardzo sie przydaje bo nie lubie wycierac garnkow pomyciu (czekam az same wyschna). Przede wszystkim polecam zlewozmywaki z granitu. Maja swoja cene, ale naprawde warte. Na blaszakach zostaja plamy powodzie (jaksie nie wytrze po puszczeniu wody) a te chropowane ciezko doczyscic. Z granitem nie ma problemu. JA mam jasniutki i jak sie przebarwi np. po herbacie czy kawie, wystarczy troche chloru i zlew wyglada jak nowy. A tak to nic wiecej nie trzeba robic, co ulatwia zycie :) a baterie najlepsze biale. NA chromowych tez widac zacieki. Jesli ktoras potrzebuje rady w zakrecie hydrauliki sluze pomoca.
ania23
2007-10-09
14:14:25
Email
Dodka mam zmywarke ale i tak do tej pory pomimo zmywarki często używam zlewu. ale w sumie ten okrągły chyba za mały nie będzie
dodka591983
2007-10-09
17:20:52
Email
moja szwagierka ma jednen okragly i nie narzeka
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum