szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - jaki zlew???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
weridiana
2007-09-26
Email
Moje drogie wypowiedzcie się bo zastanawiam się czy mam zamontować zlew jedno czy dwu komorowy? Bo na dzień dzisiejszy mam dwu i jednej z komór nie używam..
ciekawa
2007-09-26
21:46:40
Email
hm nie używasz... a ja mam jedną komorę normalną a druga malusią-i zawsze brakuje mi gdzie odłożyć myte naczynia...ale może będziesz miała zmywarkę to może rzeczywiście sie nie przyda-choć za ta malusia na doczepkę to bym obstawała-nawet cos do rozmrożenia można tam włożyć czy jakieś owoce do obcieknięcia. Super wyglądają zlewy o takiej samej kolorystyce jak blaty-dosłownie identyko.
weridiana
2007-09-26
22:18:04
Email
Zmywarkę faktycznie będę miała ale na dzień dzisiejszy nie mam a na drugiej komorze stoi suszarka
Basia.26
2007-09-27
06:54:00
Email
ja będę miała zlew narozny. szukam takiego, żeby była komora i wspominana "połóweczka" plus ociekacz. w tej połóweczce chętnie bym widziała od razu sitko takie zdejmowalne. łatwo wrzucic owoce do przepłukania czy coś do rozmrożenia. szybko na takim sitku można odcedzic np fasolkę szparagową czy jarzynę zagotowana w mundurkach, do sałatki np;) no i zastanawiam sie nad baterią z funkcją "prysznica" ;) wiecie, z wężem, że latwiej nia podejść np owoce sobie leżą w tym sitku, a bateria doręki i nia spryskuje. no i przepraszam za zwłokę, zamieszczam fotkę moich kafelek, choć juz pewnie musztarda po obiedzie. jakoś nigdy mój maż nie pomyślał o zrobieniu im fotki, czyzby mu się nie podobały, hihi;) teraz juz jest wszystko gotowe, czekamy na meble, ale jest pozasłaniane kartonami no i nie mogę zrobić aktualnej foty.

Basia.26
2007-09-27
06:57:38
Email
może tu bedzie coś wiecej widac. nie dodałam, że ja zajmuje sie na naszej budowie kamerowaniem a maż fotografią, i dlatego taka jakoś pominął kuchnie;) miedzy płytkami mam te szklane listwy. pionowo położyłam płytki pod wyciągiem, żeby było wrażenie, ze wszystko idzie do góry;)

pinkie
2007-09-27
07:49:17
Email
Gdybym miała zmywarkę, to kupiłabym zlew jednokomorowy z ociekaczem. Teraz nie mam zmywarki i tez taki mam - wystarcza ;) Ja stwierdziłam, ze jak będe miała druga komorę, to więcej nieumytych naczyń będzie stało w zlewie. A jak masz miec zmywarkę, to uwazam, ze druga komora będzie zbędna, zwłaszcza, ze już teraz jej nie potrzebujesz. MOje siostry mają duże rodziny, zmywarki i zlewy jednokomorowe (z małym ociekaczem)
weridiana
2007-09-27
08:22:09
Email
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, Basiu ja się już nie zastanawiam nad kranem z f-cją prysznica bo jest to rewelacja - sprawdzone.
Kamila
2007-09-27
08:28:11
Email
U siebie w mieszkaniu mam na razie zlew jednokomorowy, ale to ze względu na to, że mam małą kuchnię. Osobiście wolę 2. komorowe. Jak już się przeprowadzimy do domu, który właśnie remontujemy, tam będę miała zlew 2. komorowy, ale to ze względu na agroturystykę plus zmywarka :) a ten kran z prysznicem - rewelacja!
kasiarys7
2007-09-27
09:06:04
Email
Ja mam zlew kamienny z jedną dużą komorą a duga jest mniejsza ( połowa pierwszej )+mały ociekacz.Bateria w kolorze zlewu .Odradzono mi kran z prysznicem bo co jakis czs trzeba tego węża wymieniać bo się zurzywa.A ja nie chce dodatkowych kosztów.W komorach zlewu mam automatyczne sitka i korki a całóśc jest dobrana pod kolor blatu.Jestem bardzo bardzo zadowolona i polecam zlew kamienny.Nie ma zaciekaów osadów.i bardzo łatwo utrzymac w czystoąci.W małej komorze rozmrażam , myje owoce , warzywa i uważam że jest praktyczna - ja jestem zadowolona.A co do zostawiamia w zlewie umytych naczyń to mnie sie to nie podoba bo to taki "czysty bałagan"do tego jest suszarka .a garki od razu wycieram i chowam do szafki.Ale to kwestia gustu.
kasiarys7
2007-09-27
09:08:01
Email
Taki mam zlew ...

Kamila
2007-09-27
09:11:26
Email
Kasiu, super! Wiesz, że mam takie same płytki w mojej kuchni :) tylko, mam dodatkowo obranki w ramce (z płytek). Później w domku wstawię foto. A z tymi brudnymi garnkami masz rację :) ja też staram sie mieć wszystko pozmywane :)
Kamila
2007-09-27
09:13:37
Email
Tutaj kawałeczek widać :) http://www.allegro.pl/item249521094_sprzedam_mieszkanie_50m2_ketrzyn_super_.html
kasiarys7
2007-09-27
09:48:37
Email
Kamila ja tez mam cały obrazek ale nad kuchenka - pod okapem tylko bez ramki bo sporo kasy jak na taki bajer .A takie pojedyncze ma np. nad zlewem.Poszukam fotki to wstawie całośc...
Kamila
2007-09-27
09:56:49
Email
Masz rację, drogie to było, ale się opłaca, bo efekt jest super :)
kasiarys7
2007-09-27
09:58:41
Email
O tutaj troszke widać.Ja mam kuchnie połaczoną z pokojem.A tu szykuje ostatnią kolacje z miśkiem w brzuszku...

ania23
2007-09-27
16:17:58
Email
dziewczyny ja jakby była taka możliwośc to kupiłabym zlew trójkomorowy hehe, dwie komory to dla mnie za mało a gdzie tu jedna!
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum