szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Mam dość


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Migotka
2007-04-26
Email
Dziewczyny wysiadam.....psychicznie juz nie daje rady...od jakiś 2 miesiecy mieszka z nami kuzynka męża..młoda laska,2 lata młodsza ode mnie.Nawet sie ucieszyłam jak Jacek zapytał czy nie mam nic przeciwko temu by z nami zamieszkała,bo sobie pracę w gda znalazła.Pomysłam ,ze bede miała towarzystwo,że mi pomoze przy Alusiu...no i ogolnie ze bedzie się nam dobrze rozmawiało...Ochhhh ja sie pomyliłam,,ta dziewucha to diablica wcielona.Z pracy ją wyrzucili,ale to jej nie przeszadza dalej siedziec u nas..twierdzi ze cały czas szuka pracy.Całymi dniami siedzi na czacie i moim gg...buuu....w niczym mi nie pomaga,jeszcze tylo roboty dodaje.Mam dość....teraz pewnie jest na jedej ze swoich randek i mi lapa nie blokuje wiec moge sie troszkę do Wam powyżalać:(Jacek tez na to machą reka..a mnie normalnie szlag jasny trafia...co za dziewczyna!!!!Buuuuuu.......
Kamila
2007-04-28
09:47:50
Email
Agusiu, jak się zna to taki programik też obejdzie :) ale warto spróbować!
Migotka
2007-04-28
13:35:46
Email
Uuuuu...ale awantura !!!!!Mówie Wam normalnie iskry ze mnie ze złości leciały.Wczoraj koło 15 Sonia-tak ma na imię moja zamora:) oznajmiła mi,że wychodzi na miasto poszukać pracy..rozsmieszyło mnie to bardzo...kto o takiej godzinie chodzi pytac o prace,wiadomo,że szefostwo firm najłatwiej dostać z rana..ale nic ,nie zatrzymywałam jej ,nich idzie sobie:)...O 17 z pracy wraca Jacek wkurzony jak nigdy,nerwowo pyta o tą kretynkę...nie było jej jeszcze.Mówi mi,że ta małpa poszła do niego do firmy prosic o pracę...Jacek mówił,że mało się ze wstydu nie spalił,ubrana jak ...wiecie kto, gadka taka prostacka,zero referencji,doświadczenia,nawet cv ciężko jej było napisać..totalna porazka!! Jeszcze wielce oburzona,ze ją Jacek wyprowadził i kazał nie pokazywac mu sie na oczy!Czego ona oczekiwałą,że ja Jacek zatrudni ot tak sobie? Idiotka!!Po 18 zjawia się księżniczka...nic,zero odzewu, weszła do pokoju..pomysłam,ze sie pakuje..gdzie tam..stroi sie lala na jakies spotkanie..szlag mnie trafił,nie wytrzymałami pojechałąm jej równo.Powiedziałam jej otwiercie,że nasz dom to nie caritas,ani przytułek,że skoro chce mieszkać u nas to niech sie dostosuje do moich warunków,bo to ja jestem panią domu(a co?niech wie:))Kazałam jej do konca maja znależdz pracę,tak by od czerwca płaciła za swoje utrzymanie..wsiekła wysyczał,że niby na co mi te pieniądze,ze nie sa mi potrzebne..A ja jej na to,że są mi potrzebne na nowe waciki:) hahahahaha...powiedziałam jej też,ze w pracach domowych tez bedzie mi pomagać...czerwona ze złości trzasnęła drzwiami i zamkneła sie w pokoju..po chwili jednak wraca i skruszona przyznaje mi racje,że troszke przesadziła,że będzie tak jak chcę.Poprosiła o lapa.Nie chciałam jej go dawać,ale tłumaczyła się ze musi napisac,ze nie przyjdzie na to spotkanie..no to jje ostatni raz juz dałam...zobaczymy jak to bedzie ..dzis to mi nawet dosyc tyle pomagała,jednak cos tam potrafi jak chce:)..jesli chodzi o kwestie gadu gadu..to rzeczywiści przeczytałam sobie jej opisy ...normalnie szok..teraz juz wiem dlaczego tyle znajomych,ktorzy nie wiedzieli jaki mamy cyrk pytało jak mi sie układa z Jackiem...hahahaahah///co za durna dziewucha.....ale już dzis mam nr.zablokowany..wiec powinno byc dobrze;)Pozdrawiam Was cieplutko i dzieki za wsparcie i zrozumienie;)Bużka:*
ciekawa
2007-04-28
13:42:17
Email
Medal Ci sie należy jak nic;)
agnieszka74
2007-04-28
15:05:52
Email
Kamila ten program jest zupełnie niewidoczny. Aby go uruchomic potrzebna jest odpowiednia kombinacja klawiszy. Jedyne co moze znaleść to zrzuty ekranu robione nawet co sekunde tym własnie programikiem. Ale to tez zawsze mozna jakos ukryc.
Kamila
2007-04-28
17:59:01
Email
BRAWO! O to chodziło! Powiem Ci szczerze, że jak czytałam te jej opisy na GG, to też myślałam, że u Was coś nie tak hahahahaha na szczęście wszystko gra!
Kamila
2007-05-07
12:53:54
Email
Karolina, jak tam Twój "miły" gość? ;-)
Goga66
2007-05-07
15:37:35
Email
Migotko, opowiadaj, jak się tam dalej układa. Dobrze, że w końcu straciłaś cierpliwość a i do panny coś dotarło.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum