szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - GRUBSZA NIZ PO PORODZIE, NIEEE


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
mama_mikiego
2007-04-15
Email
To przerażające, jestem ponad rok po porodzie i wydaje mi sie ze o ile na poczatku zrzucalam duzo to teraz ciagle przybieram. Nie jem wiecej, ruszam siue tyle samo a ciezej mi sie ladnie ubrac niz w ciazy. ni cierpie na siebie patrzec. czy ktoras z was tez tak ma lub miala?
Goga66
2007-04-23
09:04:20
Email
Olu, poszukaj ćwiczeń z dzieckiem. Pewnie jakieś są w necie. Kiedyś Bojarska-Ferenc pokazywała fajne z maluszkami. Zawsze można jakieś kołyski z córeczką robić albo jako ciężarek na brzuch położyć. Mój mąż czasem z Zu ćwiczy jakoś tak śmiesznie - sam wymyśla. Ja też przytyłam tylko 10 kg ale może dzięki temu, że przed ciążą i wcześniej sporo ćwiczyłam i miałam b. dobre mięśnie brzucha i nieduży brzuch w ciąży, to oponki nie mam chociaż jak już pisałam trochę miększa jestem w pasie jakby odrobinę ciała więcej. Też muszę zabrać się za te mięśnie
Goga66
2007-04-23
09:45:26
Email
znalazłam filmik z ćwiczeniami dla mamy i dziecka
http://www.babyonline.pl/?page=video_artykul&cmn_id=1691
Goga66
2007-04-23
09:54:26
Email
więcej linków w dziale piekna mama
agafa
2007-04-24
14:50:41
Email
Witajcie, niestety i ja musze sie tu zameldowac, jestem prawie 8 miesiecy po porodzie, i u mnie podobnie, po 3 miesiacach waga spadala, a ostatnio...hm..szkoda gadac!!!! czas dzialac:) ja zapisuje sie na basen, a Wy kochane macie jakies propozycje co z TYM zrobic?:) pozdrawiam
agafa
2007-04-24
14:52:09
Email
P.S. myslalam ze "aerobik" przy Jagodce wystarczy...ale moze rzeczywiscie to sprawa hormonow, albo genow...a niech to!pa
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum