szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - GRUBSZA NIZ PO PORODZIE, NIEEE


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
mama_mikiego
2007-04-15
Email
To przerażające, jestem ponad rok po porodzie i wydaje mi sie ze o ile na poczatku zrzucalam duzo to teraz ciagle przybieram. Nie jem wiecej, ruszam siue tyle samo a ciezej mi sie ladnie ubrac niz w ciazy. ni cierpie na siebie patrzec. czy ktoras z was tez tak ma lub miala?
weridiana
2007-04-15
22:29:47
Email
Witam, u mnie dokładnie tak samo ja jestem po porodzie 10 miesięcy i już też się na siebie patrzeć nie mogę ale chyba czas coś z tym zrobić.
pinkie
2007-04-15
22:56:26
Email
Ja mam to samo - tyję z powietrza, 10 mies po porodzie. A nigdy nie miałam takich tendencji.
AgaDan
2007-04-16
00:19:29
Email
Ja tez UTYŁEM po porodzie .........hahahha Poważnie ale się biorę za siebie:)
ANDZIA76
2007-04-16
10:05:10
Email
Ja w ciąży przytyłam 20 kg, po porodzie w dość krótkim czasie zrzuciłam 12 kg i byłam z siebie dumna, po czym przestałam się kontrolować, az pewnego dnia stanęłam na wagę i się przeraziłam, dołożyłam sobie 7 kg. To było straszne!!! Ale mobilizujące. Od lutego zaczęłam się odchudzać i juz jest efekt -8kg :))) Założyłam sobie że jak mały skończy rok to ja schudnę do wagi sprzed ciąży, ale chyba mi się to nie uda, bo zostało mi jeszcze 7 kg i tylko 2 miesiące.
ANDZIA76
2007-04-16
10:06:31
Email
Dodam tylko, że nie lubię ćwiczyć i nie robię tego. Stosuję dietę MŻ i jakoś działa ;)))
Goga66
2007-04-16
11:22:49
Email
Ja wciąż karmię piersią i utrzymuję się w wadze sprzed porodu. Ciekawe, co będzie kiedy przestanę karmić. Apetytu jednak specjalnego nie mam, chyba, ze na słodycze i to coraz mniejszy. Jednak ćwiczę już taichi i dużo spaceruję z wózkiem - całe kilometry, na placykach zabaw nie siedzę, tylko biegam z Zu, robię z nią babki, kopię piłkę. Mam nadzieję, że to wystarczy.
MoNiSiA
2007-04-16
13:35:05
Email
Hej, ja przytyłam w ciąży 30kg. Chyba jestem tu rekordzistką. ;-) Karmiłam 6 miesięcy. W miesiąc po porodzie ważyłam 72kg. Stopniowo zrzucałam, teraz w 2 lata po urodzeniu małej ważę 60kg. Najważniejsze to mieć chęć i dobrą mobilizację. Życzę sukcesów. Pozrawiam.
agnieszka74
2007-04-16
15:30:42
Email
Oj Monia chyba nie tylko ty !!:;))) Ja przytyłam w ciąży tez 30 kg. Po porodzie najpierw wazylam 82 potem 76 a teraz nie wiem..
Basia.26
2007-04-16
16:18:59
Email
to ja dziewczyny nie wiem co jest, ale w ciązy przytłam ok 16 kg, po porodzie stracilam 12, a reszta ubywała po pół kg na dzien. i tak po tygodniu juz miałam wagę sprzed ciąży... wymiary oczywiście nie, ale wagę tak;) a mam tendencje do tycia, wiec bardzo mnie to zdziwiło. jednak jestem obiektywna i widze, że ciąża porządnie nadszarpnęła moje ciało... to już nie to, co było...
Goga66
2007-04-16
16:29:13
Email
Muszę przyznać, że mnie ciąża zadziwiająco oszczędziła. Nie wiem, jaki będę mieć biust po skończeniu karmienia (chyba jednak gorszy), mam odrobinę miększy brzuch i ciało w pasie nie tak sprężyste ale to chyba kwestia ćwiczeń (których nie robię na mięśnie brzucha i talii). W ciąży utyłam 10 kg, w ciągu tygodnia straciłam je a po 2 miesiącach miałam już płaski brzuch. Powinno jednak uważać się na tycie w ciąży (co nie zawsze jest zależne od nas niestety). I uważać z jedzeniem, co nie znaczy, że utrzymywać dietę. Ale to łatwo mówić, bo część z ciężarówek ma zwiększony apetyt. Mnie się udało, tyle, że następny sprawdzian będzie po odstawieniu ostatecznie Zu. To, co po ciąży niestety mi pozostało, to apetyt na słodycze, których wcześniej nie lubiłam :(
agnieszka74
2007-04-16
19:53:11
Email
Problem w tym Goga ze w ciąży nie jadłam jakos wiecej niż przed.(Przed ciążą wazyłam 62 kg przy wzroscie 170) Moze pod sam koniec miałam ochote na cos słodkiego ale na ogół to był jeden baton.
Kubus tez nie był jakis strasznie wielki bo wazył 3150 i miał 51 cm.
Goga66
2007-04-16
20:42:50
Email
Aga- właśnie o to chodzi. Czasem to sprawa hormonów czy genów
Goga66
2007-04-16
20:45:09
Email
Trudno wtedy coś zrobić, niemniej sporo kobiet lubi sobie pofolgować i usprawiedliwia jedzenie za dwoje licząc, że jakoś to będzie ale część ma po prostu pecha. Mojej zasługi w szybkim dojściu do siebie nie ma. Nie jadłam duzo ale objadałam się słodyczami i jakoś zostałam łaskawie potraktowana przez organizm.
kasiarys7
2007-04-18
18:21:04
Email
Ja w ciąży przytyłam 15 kg.zaraz po ubyło mi 10-w tym było 3410 żywej i kochanej wagi.od lutego zrzuciłam 2,5 ale gorzej gubi się centymrtry niż kilogramy.Te niechciane centymetry-co z nimi zrobić jak się nie chce ćwiczyć-Kiedyś mówiłam,że kochanego ciała nigdy za wiele ale teraz to bez przesady....oj bez przesady...
olufal
2007-04-22
23:09:14
Email
A ja w ciazy przytylam tylko 10kg .Dzis waze tak jak i przed porodem ale biust mi zniknal a brzych zamienil sie w "piekna" oponke :( dodam ze po pracy nie mam sily cwiczyc,zawsze mobilizowaly mnie cwieczenia grupowe ale nie wdze Ameli 9 godzin(praca) wiec zamiast na silownie wole wroic do domu i z nia sie pobawic - moze jest jakas zabawa kora podoba sie 14 miesieczniakowi przy ktorej mama pieknie gubi oponke???
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum