szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - nie no paranoja


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
aska
2007-03-23
Email
http://wiadomosci.onet.pl/1507422,11,item.html
Goga66
2007-04-12
17:25:21
Email
Co do śmierci łóżeczkowej - to był dodatkowy powód a może podstawowy, że wzięłam Zu do łóżka, mimo, że zastrzegałam się, że będzie spać w swoim łóżeczku. Budziłam się i nadsłuchiwałam b. cichego oddechu mojej córeczki. Moja mama tez nafaszerowana opowieściami o śmierici łóżeczkowej, kiedy byłyśmy na działce kompletnie spanikowała nie słysząc oddechu Zu (a ona czasem śpiąc baaardzo cichutko oddychała). Zamiast nią potrząsnąć wybiegła w panice, że wnusia nie żyje. Ja o mało zawału przez nią nie dostałam. A Bóg mi świadkiem, że oja mama nigdy panikarą nie była i ma duży dystans do różnych rzeczy. Kiedyś nie wiedziały matki połowy tego, co my wiemy. Nikt nic nie słyszał o napięciach mięśniowych, późnym siadaniu itp. i matki spokojniej wychowywały równie zdrowe dzieci.
pinkie
2007-04-12
21:56:10
Email
Ja tez zaliczam sie do wyrodnych, nawet nad MMR sie zastanawiam... Wolałabym, zeby to była tylko szczepionka na odrę, ta obowiązkowa. PO tylu przejściach z chorobami małego mówię: co ma być, to bedzie. Jak go zaszczepię na wszystko, co możliwe, to może cegła mu na głowę spadnie. Trzeba zaufać przeznaczeniu. Jak ma żyć, to żyć będzie. Nie da się ubezpieczyc przed wszystkim.
pinkie
2007-04-12
22:14:18
Email
tfu, zabezpieczyć sie przed wszystkim nie da. Ubezpieczyć - pewnie tak ;)
kyja
2007-04-12
22:58:28
Email
dziewczyny, mnie tez towkurza co trąbia w mediach na tamat sepsy, sporo o niej poczytałam i tak naprawde nie ma szczepinki, która przed nią chroni, fakt,ze teraz na Opolszczyźnie szaleje ta bakteria menigo-coś tam, ale za rok będzie szalł jakiś wirus-i znów formy farmaceutyczne będa zacierać łapy. Ponoć raklama szczepinki przeciwko pneunokokom została zdjęta, bo stwierdzono,że mamnipuluje matkai:każda matka k,która nie zaszepiła sowjego dziecka moze czuć się najgorsza matką, która naraża na swoje szczęciści( czyli dziecko) na stracenie ( czyli w podtekście śmierć).To jest paranoja!!do czego można się dopuścićżeby zwiekszyć obroty?czasami tak się wkurzam tym, co słysze w tv,że mam ochotę wyrzucić odbiornik przez okno.Dobrych kilka lat udawało mi się żyć bez tv i czułam się o wiele lepiej.
pinkie
2007-04-13
08:22:38
Email
O tym samym pomyslałam obejrzawszy reklamę szczepionki - o manipulacji i graniu na uczuciach ludzkich.
Kamila
2007-04-13
11:58:58
Email
Tak, ta reklama szczepionki została wycofana. Choć kobietka z tej firmy wypowiadając się w TV nie widziała nic złego w treści przekazywanej przez reklamówkę... co się dzieje z tym światem??? Na czym jeszcze będą chcieli zarobić, jak już sięgają po zdrowie dzieci... wczoraj moja koleżanka poszła do specjalisty od chorób zakaźnych u dzieci, podpytać o szczepienia.. cytuję co jej powiedziała: "Istnieje możliwość szczepień ochronnych, ale szczepienia są skuteczne głównie w wypadku dużego zagrożenia epidemicznego. Zachorowania sporadyczne wywołane przez meningokoki typu B, przed którymi szczepionka nie chroni!" Koniec cytatu. Bez komentarza.
kyja
2007-04-13
18:22:29
Email
a w nowym Forum jest bardzo ciekawy artykuł na temat szczepień-polecam!!
Goga66
2007-04-13
18:25:54
Email
Fajnie - nie kupiłam w tym tygodniu jeszcze- male zaniedbanie - jutro po drodze do szkoły spróbuję kupić. Dzięki za info.
kyja
2007-04-16
22:13:38
Email
Oj, Goga, mam nadzieję, że nie kupiłaś Forum-pomyliłam się, artykuł jest w Angorze.Przepraszam
Kamila
2007-04-23
17:00:35
Email
Koleżanka zaszczepiła synka szczepionką skojarzoną ODRA, ŚWINKA, RÓŻYCZKA. Mały od tygodnia ma różyczkę. Nie chodzi do przedszkola. Bez komentarza.
Goga66
2007-04-23
17:06:58
Email
Kyju, kupiłam ale ja i tak co tydzień kupuję Forum :) Przypomniałaś mi przy okazji, że zapomniałam kupić :)
Goga66
2007-04-23
17:07:48
Email
Niestety, co do szczepionek i ich działania są b. różne zdania :(
Basia.26
2007-04-24
12:03:34
Email
co zrobic, tak się zdarza... pomyślcie, że moja siostra po tej szczepionce zachorowała.... na ODRĘ!!!
Kamila
2007-05-07
12:47:08
Email
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8849464&rfbawp=1178534754.934&ticaid=13b34
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum