szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - nie no paranoja


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
aska
2007-03-23
Email
http://wiadomosci.onet.pl/1507422,11,item.html
ciekawa
2007-03-23
12:11:35
Email
Niestety wszytsko zgodnie z prawem-nalezało przejac spadek z dobrodziejstwem inwentarza to spadkobierca odpowiadał by tylko do wysokości wartości spadku. A tak mogła odziedziczyć np 300zł a długu facet miał 500 i trzeba to zapłacić.
aska
2007-03-23
12:15:03
Email
pewnie i zgodne z prawem, ale czy prawo zgodne z realiami i rzeczywistoscia
ciekawa
2007-03-23
12:18:02
Email
No tu.. brak słów bo to jednak dziecko-zakładajac ze nieletnie i osierocone bądź co badź państwo ma zapewnic jakas rente to i nad takim zciaganiem podatku trzeba by sie zastanowić.
Kamila
2007-03-30
21:32:14
Email
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1356&wid=8796108&rfbawp=1175283101.126&ticaid=137ad
Kamila
2007-03-30
21:32:39
Email
Prawda????????
Basia.26
2007-04-10
12:44:12
Email
http://www.wrozka.com.pl/?i=art7 polecam artykuł o szczepieniach.... całość w aktualnej ANGORZE. to bardzo dobry artykuł, naswietla jak to jest z tymi szczepieniami, co mogą powodować itd.
Kamila
2007-04-12
13:49:00
Email
Straszą nas pneumokokami... wiecie co, ja już nie wiem na co zaszczepić moje dzieci... http://wiadomosci.wp.pl/kat,9922,statp,cG93aWF6YW5l,wid,8804092,wiadomosc.html
Kamila
2007-04-12
13:51:07
Email
Poczytajcie, straszne, ale ciekawe... http://www.psse.bytom.pl/komunikaty/meningokoki.html
ciekawa
2007-04-12
14:49:37
Email
Szkoda ze nikt nie napisze ze w porownaniu z innymi krajami mamy mało zachorowan. Oraz że kiedys było ich pewnie tyle samo tylko nikt o tym nie trąbił non stop! Raczej zaszczepie swoje dziecko ale wkurza mnie takie sztuczne bicie piany przez media i firmy farmaceutyczne. a sowja droga nic dziwnego ze dzieci choruja skoro mamy teraz "higienicznie" czyste pranie, spreje odkarzajace i inne cuda! Ja siedziałam uswiniona w piaskownicy a moja siostra pozerała wszytsko co zobaczyła na ziemi i nic nam nie jest!
Kamila
2007-04-12
16:47:37
Email
Masz rację Ciekawa! Od wczoraj 3. koleżanki do mnie dzwoniły z pytaniem czy szczepię swoje dzieci? Odpowiadam, że nie.. a one ździwione, że przecież jest epidemia sepsy i innych tych dziadostw... jaka epidemia pytam?? Dziewczyny.. słucham cały dzień radia, wieczorem oglądam Fakty.. czy coś przeoczyłam?? Wczoraj byłam na szczepieniu z Konradem, rozmawiałam z lekarką, która twierdzi, że mają tyle propozycji szczepionek, że już nie wiedzą co oferować... zaproponowała, żebym zaszczepiła Kinię tą szczepionką za 49zł. A z Kondim mam poczekać do 2. roku życia.. i tak zrobię.. nie dam się zwariować.. dużo czytam na temat sepsy oraz o tych cholernych bakteriach... obserwujmy nasze dzieci, to wszystko będzie dobrze! Ciekawa, mam pytanko... jak masz na imię? Bardzo jestem ciekawa :)
ciekawa
2007-04-12
16:50:44
Email
Asia;) kurcze obawiałam sie już ze mnie zarz ktos napadnie za wypowiedz:0 Ja naprawde stoje murem za mamami które sczepia i sama też jak mam przepuscic pieniadze na ciuchy to wiole na zdrowie dziecka, ale.... jak jeszcze raz usłysze o epidemii sepsy to kogos zagryze!!!! Jak można tak żerować na uczuciach rodziców:( Niech lepiej rozdmuchaja to ze dziecko źle zdiagnozowano, ze nie podano leków na sepse-ale nie to ze mamy epidemie!!
Goga66
2007-04-12
16:58:54
Email
Przede wszystkim są lekarze, którzy odradzają bombardowanie organizmu dziecka nadmiarem szczepień. Są i takie głosy, które mówią, że część szczepień to pic na wodę. Sepsa to nie tylko pneumokoki, meningokoki (czy jakoś tak), ale gronkowiec, cola i setka innych wirusów i bakterii. Dziś atakują jedne, jutro drugie. Nie ma chyba więcej zakażeń, tylko media są agresywniejsze. Jak pokazała sprawa ostatniej sepsy , szczepienia nie w każdym przypadku okazały się skuteczne. a może są w ogóle nieskuteczne. Sepsa w szpitalach dotyczy tez dorosłych osłabionych chorobą - nie wyeliminuje się w takich miejscach zagrożenia. Lekarze musieliby mieć nawet jednorazowe fartuchy, na których obecnie roi się od bakterii.Moi lekarze jak jeden mąż mówią, że dziecko przez pierwsze miesiące i tak dostaje ekstremalnie dużą dawkę szczepień i tylko w sytuacjach zagrożenia należy szczepić. Ja Zu na pneumokoki może zaszczepię tuż przed przedszkolem. A może na ospę wietrzną, ktora bywa przewrotna i niebezpieczną chorobą
Kamila
2007-04-12
17:03:59
Email
Oj dziewczyny kochane pocieszyłyście mnie :) już czułam się jak wyrodna matka przez to, że nie szczepię! Goga, moja lekarka powiedziała to samo, że właśnie maluszki i tak mają ogromną ilość szczepień w pierwszym roku życia... dopytałam także o ospę wietrzną, odpowiedziała, że pracuje jako lekarz ponad 20 lat i jeszcze ani razu nie spotkała się z powikłaniami po ospie... że niektórym maluchom szczepionka pomoże, nie zarażą się a niektórym może ona wręcz zaszkodzić, bo wtedy ospę mogą przejść bardziej "ostro". Ehhh głowa boli od tych informacji!
Goga66
2007-04-12
17:05:43
Email
Mojej koleżanki córeczka po ospie ma m.in. osłabiony wzrok. Więc trochę się zastanawiam. Jeszcze coś jej zaatakowała ale nie pamiętam a głupio mi ją pytać.
Kamila
2007-04-12
17:07:04
Email
Wiecie co jeszcze... przypomniała mi, jak jeszcze nie dawno, trąbiono o śmierci łóżeczkowej. Sama pamiętam jak urodziłam Kinię, zastanawiałam się nad całą ta apraturą monitorującą oddech noworodka... później ptasia grypa... teraz pneumokoki i sepsa... jakbyśmy miały i tak mało na głowie...
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum