szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Mój skarb cięzko chory


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna
Napisano: Treść:
ewelas23
2006-12-31
Email
Moje dizeciątko ma wade serca. 17 grudnia Amelka została zabrana do szpitala w Sandomierzu z podejrzeniem zapalenia płuc. Była tam leczona sterydami spuchła, nie odchodziła z jej organizmu , wzdeło jej brzuszek niewiadomo z jakiej przyczyny. Od 25 grudnia zaczęły łapać ją duszności oczywiście Sandomierscy lekarze nic sobie z tego nie robili. Kiedy zaczęło sie jej pogarszać dopiero wtedy przetransportowano nas do Krakowa do kliniki, a my tak prosiliśmy żeby nas przewieźli tam wcześniej , na pewno nie wystąpiła by wtedy niewydolność krążenia W tej chwili nasza córeczka leży bardzo chora pokuta na szpitalnym łóżeczku. Po nowym roku ma być przygotowywana do zabiegu operacyjnego (ma ubytek w przegrodzie międzykomorowej VSD ). Prosze was módlcie sie za nią trzymajcie kciuku
agnieszka74
2007-01-02
21:20:50
Email
Biedne maleństwo !!!
Trzymamy kciuki !!!
Agata
2007-01-02
23:15:48
Email
Trzymam kciuki aby wszystko poszło dobrze......Ściskam was mocno i dużo wiary i siły życzę.
andzia
2007-01-03
01:21:24
Email
Jej az mnie scisnelo ! 3mamy kciuki i modlimy sie za Was i dzieciatko Ania Wiki i Roland
ewelas23
2007-01-03
07:09:10
Email
Za 2 godziny operacja. A ja dopiero dojade tam na 13 , a moze lepiej , serce by mi pękło, zaciskajcie kciuki, módlcie się, Wiem ,że moge na was liczyć , Wasze wsparcie duchowe bardzo wiele dla nas znaczy
Goga66
2007-01-03
10:17:02
Email
jesteśmy z Wami :) Będzie dobrze
czesia
2007-01-03
14:37:51
Email
Ewelas, baardzo baardzo mocno trzymamy kciuki za was!!! I modlimy się o zdrowie dla Twojej córeczki.
katka
2007-01-03
19:18:22
Email
I jak malutka?
aska
2007-01-03
22:56:15
Email
teraz dopiero weszlam na forum i aż się przerazilam, zanim odpisałam, rzuciłam wszystko i gorąco się modliłam o zdrowie Twojego/Waszego Skarbeczka.

Będzie dobrze, musi być dobrze. Trzeba w to goraco wierzyć.

Daj nam znać jak tylko znajdziesz chwilkę, wszystkie się bardzo martwimy.
Daniel
2007-01-04
02:25:59
Email
:( Widzicie to jest taki chory system...........Znam problem (pracuję na oddziale ratunkowym) Najlepiej by było by dzieci rodziły się zdrowe i najlepiej tak zakładać ale niestety wiele dzieciaczków wychodząc ze szpitala zabiera ze sobą mniejsze lub większe NIEZDIAGNOZOWANE (za młody wiek czynnik ludzki LUB JEGO BRAK..wiecie co amm na mysli)dolegliwości które bądź to uwidaczniają się po jakimś czasie:( bądź to na zasadzie rozwojowości narządów stają się NIEUCIĄŻLIWE lub zanikają............ Jakie byo by najlepsze wyjście??? Wiadomo--- KOMPLEKSOWA RUTYNOWA KONTROLA w pierwszych miesiącach....Wiem że może troszeczke przesadzam ale wytłumaczcie to tym osobom których dzieci nie zostały zdiagnozowane na czas!!!!!!!!!!! Niestety naszego kraju zresztą jak wielu innych o wiele lepiej rozwinietych nie będzie nigdy stac na takie rutynowe procedury.....I TU (proszę mnie źle nie zrozumieć) Malutka miała szczęście-----że wada była na tylke widoczna (odczówalna) że w porę zdecydowano się na zabieg KTÓRY WYKONUJE SIĘ TYLKO GDY NIE DOSZŁO DO UTWALONEGO NADCIŚNIENIA PŁUCNEGO......bo to by juz była tragedia..........Nie wiem jak daleko jest od sytuacji objawowej -która po części wskazuje na jakąś niestety powazniejszą fazę ubytku miedzyprzegrodowego do konieczności interwencji kardiochirurgicznej ale z tego co się dowiedziałem to z malutkimi ubytkami nic się nie robi:( gdyż w zalezności od ich lokalizacji i wielkości ulegaja samoistnemu zamknięciu.......Nie powinienem tego pisać ale w konfrontacji z systemem musicie być STANOWCZY-E w końcu chodzi o wasze -nasze DZIECI Obserwujcie je wnikliwie i nie tłumaczcie sobie wszystkiego że TO PRZEJDZIE gdy nie jestescie pewne.......Od tego sa fachowcy,nie zawsze tak fachowi jak bysmy chcieli ale .........................momentami sam nie wierzę we własne słowa ale komuś musimy zaufać. Jestem pewnien że z Amelką będzie wszytko dobrze ale cała ta sytuacja jak zwykle powoduje że przypominam sobie jak jest ŹLE mimo tego rozwoju cywilizacyjnego, rozwoju medycyny bardzo CZĘSTO o powodzeniu leczenia a juz na pewno o powodzeniu wczesnodiagnostycznym decyduje PRZYPADEK.................. Moja malutka z moją żonka słodko chrapią koło mnie a ja jak zwykle marudzę .....ale jakoś przez te 6 lat nie przestało mi zależeć to marudzę.........TRZYMAJCIE KCIUKI ZA MAŁĄ
agnieszka74
2007-01-04
22:16:00
Email
ewelas jak malutka ???
Daniel z jakiego miasta pochodzisz ?
Goga66
2007-01-05
11:23:42
Email
Ewela! Jak tylko będziesz mogła, napisz, jak czuje się malutka. Buziaczki dla całej rodziny. Trzymajcie się cieplutko. Wierzę, że jest i będzie dobrze
Daniel
2007-01-06
04:05:01
Email
No to podpadłem :) Inowrocław:) JAK TAM MAŁA??????????????
dziundzia
2007-01-10
13:58:22
Email
o rany, z przerazeniem i wielka nadzieja zaciskam juz kciuki.... i wierze ze juz jest dobrze!! trzymajcie sie dzielnie! Mojej koleznki maly mial te sama wade, byl kontrolowany w Centrum Zdrowia Dziecka, kiedy mial wyznaczony zabieg okazalo sie, ze operacja( pewnie wlasciwsze okreslenie) nie bedzie potrzebna, bo ubytek samoistnie zaczal sie cofac. NIe mam teraz z nia kontaktu, ale z tego co wiem wszystko jest ok. POzdrawiam i z niecierpliwoscia czekam na wiesci!!
Magdalenka
2007-01-10
14:17:13
Email
ewelas, jak malenstwo. daj znac szybciutko. myslimy tu o was duzo i trzymamy kciuki z calej sily. cieplo pozdrawiamy - magda z julka
Magdalenka
2007-01-13
17:31:05
Email
ewela, jak tam malenstwo? odezwij sie!!!
madziarka
2007-01-13
21:52:21
Email
Ja tez pomodle sie za Malenstwo!!! Ja przebywam zaq granica, tu lekarze sa okropni. Moj Filipek jest chory od 1,5 miesiaca i dostaje juz drugi antybiotyk ale oni nic sobie z tego nie robia! Ostatnio lekarz mi powiedzial, ze slyszy szmery w serduszku... Zastanawiam sie czy to nie powiklania w skutek ich leczenia!!! Pozdrawiam
Goga66
2007-01-15
10:04:13
Email
Ewelas, jak malutka? Napisz coś wreszcie, bo wszystkie trzymamy kciuki za powrót Twojej kruszynki do zdrowia i naprawdę się niepokoimy...
lidiamital
2007-01-15
13:42:58
Email
A JA WIERZĘ ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE.TRZYMAJCIE SIĘ I BĄDŹCIE DZIELNI ŚLEMY Z DAMIANKIEM CAŁUSKI I TRZYMAMY KCIUKI
ewelas23
2007-01-18
21:39:28
Email
Operacja serduszka się udała , już po tygodniu mogliśmy jechać do domciu. A tu niespodzianka mała ma tętniaka przy tętnicy biodrowej , który zaczął sączyć. I znowu druga operacja , która również się udała.Od 17 stycznia jesteśmy w domciu , Amelka popłakuje , ale to nie dziwne 2 operacje w ciągu tygodnia. Koszmar. Dziękuje za słowa otuchy i wasze kciukasy
ciekawa
2007-01-18
21:46:53
Email
O matko jak dobrze:):)

katka
2007-01-18
22:14:03
Email
super dziewczyny,tak sie cieszę
czesia
2007-01-19
09:55:25
Email
ale się cieszę! dzielne dziewczyny!
Goga66
2007-01-19
10:17:30
Email
super:) Za kilka tygodni malutka w ogóle zapomni o bólu i będzie znów radosnym i zdrowym dzieciaczkiem. Duża buzia dla dzielnej rodziny
Kamila
2007-01-19
11:15:33
Email
Super dziewczyny, że wszystko dobrze się skończyło! Dużo zdrówka!
Daniel
2007-01-19
11:51:44
Email
ooooooooooooooooo Jak dobrze że już po wszystkim:)))))))))) Szybkiego powrotu do zdrowia i oby nigdy więcej Całuski dla malutkiej dzielnej dziewczyneczki no i dla mamusi. Od Wiktorci i mamy no i taty bo też sie tu rozpisał:)
Eryka
2007-01-19
13:16:30
Email
Dzięki Bogu! To wspaniale! Bardzo się cieszymy i życzymy zdrówka:)
Kasia:)
2007-01-19
16:52:34
Email
Hejka,dopiero zauwazylam ten post,dziewczynki-zycze Wam z calego serducha duzo duzo zdrowka,ciesze sie ze juz wszystko za Wami,matko ja bym chyba nie dala sobie rady z taka sytuacja....Mam nadzieje ze malutka bedzie teraz okazem zdrowia a mamusia nie bedzie miala powodow do zmartwienia!!!!!!!!!Buziaki
pinkie
2007-01-19
18:29:48
Email
Wszystkiego dobrego, ewelas dla malutkiej i dla rodzinki!
madziarka
2007-01-20
16:33:25
Email
To gratulacje!!! Bardzo dobra wiadomosc! Niech Was Bozia ma w opiece!!!
Roma
2007-01-23
00:10:17
Email
Piękna, cudna wiadomość!!!!! Całuski od Patryka i jego mamy.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum