szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - NOWA ADMINISTRACJA FORUM


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,
Napisano: Treść:
AdminSylwia
2006-09-15
Email
Witam serdecznie! Od dzisiaj nasze forum będzie administrowane. Aby uniknąć dalszych konfliktów pomiędzy niektórymi dziewczynami, wszystkie niemiłe wpisy będą na bierząco usuwane. Jeżeli będziecie miały jakieś problemy albo sugestie dotyczące naszego forum, to proszę je zgłaszać do mnie. Ja nazywam się Sylwia i wkrótce też zostanę mamą :) Myślę, że nasza współpraca będzie się pomyślnie układała. Pozdrawiam serdecznie-buziaki!
AdminSylwia
2006-10-27
10:59:35
Email
IP 'dorotki" jest identyczne z klikoma innymi IP różnych forumowiczek. To potwierdza fakt, że ten nick był wykorzystywany przez kilkanaście osób (nie zawsze w sposób obraźliwy). W tej chwili na naszym forum nie ma już drażniących wpisów i na dzień dzisiejszy proponuję zapomnieć o całej sprawie. Jednak, gdy na naszym forum pojawi się jakaś nowa osoba zachowująca się w niewłaściwy sposób, godzący w innych użytkowników, wówczas podejmiemy odpowiednie kroki, nie wykluczając możliwości podania jej IP do wiadomości ogólnej. Pozdrawiam serdecznie!
MoNiSiA
2006-10-27
11:08:07
Email
Czy ja dobrze zrozumiałam, że nasza maskotka nie była tylko pod nickiem dorotka, ale także INNYMI? Nie jednym? Kurcze... Mnie najbardziej interesuje ta "dorotka", która napisała do mnie dłuuuugi list, w dziale pięknych mamusiek, ten dotyczący bandaży. Czy jest możliwe sprawdzenie z jakim jeszcze nickiem innym pokrywa się? Pani Sylwio, proszę o odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam.
Goga66
2006-10-27
11:17:38
Email
Nie, to oznacza, że wiele osób korzystało z nicku dorotka żeby załatwić swoje sprawy i te wstydliwe, i swoje frustracje wylać. Myślę, że niektóre osoby dogryzały pod tym nickiem tylko jednej osobie, która je drażni swoją osobowością np. mnie czy Migotce a nie musiała to być ta sama osoba. Wystarczy,że można było zwalając wszystko na jedną osobę, która to zaczęła(też jako jowita)popisać się swoją "klasą" i "odwagą". Czyli kilka osób tu nie jest świętych i pewnie trzeba by kilka osób ujawnić. Wydaje mi się, że należy to na razie zamknąć. Jeżeli zaczną się n owe ataki pod nowym nickiem wtedy zająćsię ostrzej tą sprawą. Też jestem ciekawa, kto mnie aż tak nie lubi :) ale nie ma co tu rozgrzebywać tego, bo zrobi się jeszcze większy bałagan - wzajemne pretensje itp. Jeżeli jednak szukać tej pierwszej, trzeba by odgrzebać posty jowity i porównać z dorotką, albo malej przez "l" a nie "ł" żeby nie skrzywdzić piszacej tu czasem małej
Goga66
2006-10-27
11:24:45
Email
http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=2&id_tem=1918&str_nr=2
http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=2&id_tem=1796&str_nr=1
to linki do wypowiedzi Jowity, Pani Sylwio. I jeżeli IP się pokrywa, to na tę osobę trzeba zwrócić uwagę, bo to ona atakowała nas od roku
MoNiSiA
2006-10-27
11:34:12
Email
Właśnie kiedy skończyłam poprzedni post, to domyśliłam się, że chodzi o kilka mamusiek, które używały nicku dorotka. Wiem, niektóre z nich przykrywały się wstydem, itd. Też sądzę, że można to zakończyć, ale jestem ciekawa tylko tego i dam już spokój całej sprawie. Jeśli okaże się, że dorotka z postu "bandaże" ma inny aktywny nick, to proszę Pani Sylwio o odpowiedź. Wystarczy TAK, lub NIE. Będę wdzięczna. Pozdrawiam.
Goga66
2006-10-27
12:17:56
Email
Pani Sylwio, ciężkie ma Pani z nami życie. Winą jednak należy obarczyć poprzednią administrację forum. Gdyby to zostało właściwie wcześniej załatwione nie namnożyłoby się tyle pokrzywdzonych i bezsilnych zarazem mamuś a ta nieszczęsna osóbka nie pozwoliłaby sobie na bezkarne działanie. To nie pociągnęłoby z kolei lawiny wpisów pod nickiem dorotka. Dużo było na pewno wpisów, by sprawdzić, czy faktycznie hasło pokrywa się z nickiem. Sama to od razu zrobiłam. To wszystko otworzyło drogę do obrzucania obelgami innych uczestniczek już pewnie nie tylko przez właściwą Dorotkę ale też przez jej klony. Po prostu potrzebna jest sprawna i silna administracja w tego typu miejscach jak to forum, bo ludzi niezrównoważonych jest w internecie mnóstwo. Myślę, że dorotka vel. jowita vel. mala już zakończyła tu karierę, bo sama myśl o możliwości ujawnienia jej prawdziwego, codziennego nicku jest wystrczająco przykra. Szkoda, że poprzedni administrator nie uzył tego argumentu twierdząc, że nie da się sprawdzić IP. Szkoda, bo wielu przykrych momentów byśmy tu nie przeżywali.
Zwrócę się jeszcze do dziewczyn. Jeżeli macie jakieś pretensje do kogoś, to wykażcie trochę cywilnej odwagi. Dużo osób ma ujawnione numery gg i jeżeli nie chcecie "kwasić" na forum to napiszcie bezpośrednio a forum niech zachowa formę miłej odpoczywalni i skarbnicy wiedzy dla mam i tatusiów. Zjawiamy się tu by oderwać sie od codzienności, by się poradzić w chwilach lęku i niepewności, by przedyskutować nasze metody wychowawcze i pochwalić się dzieckiem. Tym, którzy chcą odreagować polecam listy dyskusyjne pod artykułami w onecie. Chcecie wylać swój jad? Tam siedzi mnóstwo takich "sympatycznych" i jak już musicie to znajdziecie tam doskonałe miejsce do bardziej agresywnych wypowiedzi :)
I do Ciebie dorotko vel. jowito. Nie zamierzam rozpamiętywać różnych przykrych słów z Twojej strony. Niem uszę też wiedzieć,kim jesteś. Ale jeżeli masz faktycznie dziecko - pomóż sobie i jemu! Nie wierzę, że Twoje problemy osobowościowe nie niszczą życia maluszkowi. Dlaczego ma cierpieć mając niezrównoważoną matkę? Idź do jakiejś poradni zanim zaczniesz zachowywać się agresywnie wobec dziecka. Daj mu wspaniałe dzieciństwo bez lęku i obaw przed najbardziej ukochaną osobą w jego życiu - matką.
Magdalenka
2006-10-27
21:44:55
Email
ja mysle ze w takiej sytuacji mamy 2 wyjscia: albo pozostawic na razie w spokoju przeszle wybryki dorotki/jowity (bez sensu byloby grzebanie ktora wypowiedz pasuje do jakiego nika) i czekac na pnowne ujawnienie sie absztyfikantki aby kasowac jej wypowiedzi, albo tak ustawic forum zeby bylo widac IP. ja osobiscie jestem za drugim wyjsciem. pani administrator oszczedziloby to pracy (bo skutecznie powstrzymaloby potencjalna agresje slowna i koniecznosc kasowania wypowiedzi), a dla nas byloby jako swoisty stroz - jezeli masz cos do kogos, napisz na gg albo maila, albo kulturalnie zwroc uwage, bez miesa albo glupich uwag typu "jestes brzydka i glupia" bo to do niczego nie prowadzi. konstruktywna krytyka jest w cenie i na miejscu, ale na pewno nie obrzucanie sie blotem.
AdminSylwia
2006-10-30
15:02:33
Email
Monisiu- IP 'dorotki' z postu 'bandaże' nie pokrywa się z żadnym innym IP.
MoNiSiA
2006-10-30
16:41:28
Email
No wprost niesamowite! :-) Dziękuję Pani Sylwio. Pozdrawiam.
kyja
2006-10-30
22:26:50
Email
dziewczyny, ja sie za bardo na tym nie znam, ale słyszałam,że z tym Ip bywa różnie:np. gdy jest osiedlowa sieć, to jedno i to samo IP mają wszyscy użytkownicy tej sieci lub np. gdy korzysta sie z neostrady, to za każdym razem IP jest rózne.Czy tak jest naprawę?jeśłi tak, to nasza "dorotka" moze być nieuchwytna
MoNiSiA
2006-10-31
09:13:47
Email
Tak, Kyja to jest możliwe i BARDZO pewne. Niestety. Ale nie obchodzi mnie już ani ta osoba, ani jej komentarze. Pozdrawiam.
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum