szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - NOWA ADMINISTRACJA FORUM


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna
Napisano: Treść:
AdminSylwia
2006-09-15
Email
Witam serdecznie! Od dzisiaj nasze forum będzie administrowane. Aby uniknąć dalszych konfliktów pomiędzy niektórymi dziewczynami, wszystkie niemiłe wpisy będą na bierząco usuwane. Jeżeli będziecie miały jakieś problemy albo sugestie dotyczące naszego forum, to proszę je zgłaszać do mnie. Ja nazywam się Sylwia i wkrótce też zostanę mamą :) Myślę, że nasza współpraca będzie się pomyślnie układała. Pozdrawiam serdecznie-buziaki!
dodinga6
2006-10-23
15:34:05
Email
Adminko, witamy serdecznie; Dodinga i Michaś
MoNiSiA
2006-10-23
17:14:25
Email
Adminie Sylwio, mam prośbę, abyś ujawniła numer IP osoby, która podpisuje się nickiem "dorotka". Bez względu na to, czy IP jest zmienne, czy nie, pragnę abyś podała je tu oficjalnie, z racji wyzwisk jakie ta osoba kieruje do innych forumowiczek. Wiem, że znasz wszystkie adresy IP. Wiem, że Administratorzy mają prawo podać użytkownikom w takich przypadkach numery IP. Bardzo Cię o to proszę. Zrób porządek z tą osobą. Pozdrawiam.
Goga66
2006-10-23
17:51:20
Email
Witam serdecznie Adminko :)Popieram prośbę Monisi. Prosimy o ujawnienie IP lub zblokowanie tego numeru, jeżeli się da.
MoNiSiA
2006-10-23
20:00:49
Email
Acha, jeszcze bym prosiła o jedno. Czy mogłaby Pani sprawdzić, jaka inna użytkowniczka podpisuje się nickiem "dorotka"? To znaczy jakie IP jest zgodne i z dorotką, i z inną forumką? Pozdrawiam.
kyja
2006-10-23
21:13:07
Email
ja też jestem bardzo ciekawa kto to jest-popieram prośbę dziewczyn.Ta osoba przesadza w obrażaniu Monisi , Gogi i innych użytkowniczek forum
Magdalenka
2006-10-24
02:36:15
Email
ja rowniez popieram i goraco prosze o spelnienie naszej prosby. magda
MoNiSiA
2006-10-24
08:57:31
Email
No kochane, pozostaje nam tylko czekać. A wierzę, że ta sprawa zostanie wkońcu rozstrzygnięta raz na zawsze! Pozdrawiam.
pinkie
2006-10-24
10:11:49
Email
A ja nie wierzę, ze to się uda, ale lubię być zaskakiwana. Pozdrawiam
AdminSylwia
2006-10-24
15:47:21
Email
Witam serdecznie! Jeżeli chodzi o 'dorotkę' to o ile dobrze się zorientowałam, już każdy znał hasło do tego nicka i właśnie ten nick mógł i pewnie był wykorzystywany przez różne osoby do wyrażania mniej życzliwych uwag. Z tego powodu myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie zablokowanie tego nicka. Mam nadzieję, że to rozwiąże problem obrażania na naszym forum. Jeżeli ktoś jeszcze zauważył jakiś niemiły wpis, to bardzo proszę o kontakt-usunę go. Pozdrawiam serdecznie!
MoNiSiA
2006-10-24
17:19:54
Email
Pani Sylwio, zablokowanie nicku nic nie da. Ta osoba założy kolejny. Jeśli coś może pomóc, to zablokowanie IP tej osoby. Pani widzi te IP, więc mogłaby Pani powiedzieć jakie ono jest, bo osoba, która obraża użytkowniczki ( w tym mnie) jest jedna. Widziała Pani tamten obraźliwy wpis w dziale Alusia. Przecież zna Pani adres IP. Domagamy się, aby go tu ujawnić. Chodzi mi tylko o ten ostatni wpis tego człowieka.
Goga66
2006-10-24
17:54:57
Email
Monisiu, ale zablokowanie nicka też jest niezbedne ponieważ już wielokrotnie się zdarzało, że używały go inne osoby. Każdy może tu wylać dodatkowo żółć podając się za dorotkę. Więc IP owszem ale blokada nicka jest konieczna.
katka
2006-10-24
19:19:55
Email
a ja prosilabym o usunięciu jednego mojego wpisu z dzialu spis forumowiczek od nowa-raz mialam dola i z rozpedu napisałam nie tam gdzie trzeba i strasznie mi to razi oczy
katka
2006-10-24
19:21:52
Email
taki z 30 sierpnia-wstydze sie i jeszcze raz sorki ale czasem takie zle dni sie zdarzaja
AdminSylwia
2006-10-25
09:19:27
Email
Katka-już usunęłam ten wpis! Trzymaj się ciepło!
MoNiSiA
2006-10-25
10:54:50
Email
Pani Sylwio, co z naszą prośbą? Czuję się trochę zlekceważona. Nowa Administracja widzę wiele nie zmienia. ;-) Pozdrawiam.
MoNiSiA
2006-10-25
10:59:02
Email
Acha... Dziwne, że wykasowała Pani mój post z tym "fast fódem". Nie zależało mi na nim, ale zastanawiam się, czemu tak się stało. Nie było tam żadnego wulgaryzmu, ale mniejsza o to. No normalnie nowa Administracja jest the best! ;-) Pozdrawiamy.
Magdalenka
2006-10-25
16:13:59
Email
dla mnie zastanawiajace jest dlaczego tak ogromnym problemem jest ujawnienie skad pisze osoba obrazajaca wiele uczestniczek formu. dlaczego "wielki brat" tak broni tej pani badz pana. przez "broni" mam na mysli jej brak reakcji. was to nie zastanawia? bo raczej dobrem forum tego sie wytlumaczyc nie da...
MoNiSiA
2006-10-25
19:02:52
Email
Magda! Właśnie o to mi chodzi! Wiem, że Administrator ZAWSZE wie jaki jest numer IP osób. Wystarczyłoby napisać z jakim się innym IP pokrywa. Bo jestem pewna, że ta osoba podpisuje się innym nickiem. Skoro nie tylko ja to zauważyłam, to tym bardziej mam jakiś niedosyt. Sądziłam, że Administrator to osoba, która posiada wiedzę i kompetencję na temat swojego forum. No i liczyłam, że nowa Administracja przyniesie jakieś zmiany. Jedyne jakie teraz są - to usuwanie postów o które się prosi. I nie trzeba pisać do Pani na maila. ;-) Big zmiany zaszły. ;-))) Pozdrawiam.
AdminSylwia
2006-10-26
15:33:09
Email
Witam! Niestety, mimo usilnych próśb, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, nie mogę podać do ogólnej wiadomości wszystkich użytkowników naszego forum, IP ani żadnych innych danych. Nick "dorotka" (pod którym pojawiło się najwięcej obelg) został zablokowany, forum jest codziennie sprawdzane i na razie nie pojawił się żaden wpis ubliżający któremukolwiek użytkownikowi. Pozdrawiam!
Goga66
2006-10-26
17:12:55
Email
Pani Sylwio, dziękujemy za to, co Pani już zrobiła. Uważam jednak za zasadne zablokowanie IP tego użytkownika. Dorotka to jej kolejny nick. Osoba ta nie atakuje codziennie, tylko cyklicznie. Sądząc po jej wpisach i dość dogłebnej wiedzy o atakowanych osobach, jest stałą uczestniczką forum pod innym nickiem. Ponieważ prawdopodobnie ma jakieś zaburzenia natury psychicznej (cyklicznie pojawia się z obraźliwymi uwagami) jej ataki nie ustaną. Pojawią się za miesiąc, tydzień lub dwa miesiące. Robi to sporo fermentu na forum, bo jej uwagi są czasem wyjątkowo obraźliwe. Stałe forumowiczki już się przyzwyczaiły i nauczyły ignorować tę osobę. Zniechęca ona jednak nowych uczestników i sprawia przykrość mamom, których dzieci są bardzo brzydko obrażane. Pozdrawiam serdecznie
Magdalenka
2006-10-26
18:55:29
Email
Pani Sylwio, ja nie sadze aby osoba ta, po ujawnieniu jej nicka, chciala ciagac firme po sadach ze wzgledu na ochrone danych osobowych. Jej uwagi, bardzo obrazliwe zreszta, mozna by rowniez podciagnac pod jakas ustawe i zalozyc jej sprawe w sadzie. Uwazam, jak pewnie wiekszosc uczestniczek, ze zachowanie dorotki jest karygodne i po prostu podle. Zgodnie z tym, co pisze Goga, "dorotka" jest stala uczestnicza forum, doskonale orientuje sie w tutejszych sprawach. Jest przekonana ze jej nick doskonale ja chroni ale chyba trzeba ukrocic jej wybryki. Ujawnienie nika tej osoby to zadne ujawnianie danych typu adres, nazwisko itd, o to przeciez nie prosimy. Chcemy jedynie dowiedziec sie kto jest tak bezczelny i okrutny. Mysle takze ze to powstrzymaloby podobne wybryki w przyszlosci. Na dobrej atmosferze na forum chyba zalezy i nam (uczestniczkom) i firmie (Happymum), nieprawdaz? Byc moze jest wsrod nas jakas prawniczka, ktora wyjasni czy ujawnienie nika w jakos sposob naruszyloby ustawe (nie ujawniamy przeciez danych osobowych). Pozdrawiam, Magda
katka
2006-10-26
20:07:39
Email
popieram dziewczyny,sama pare razy dalam sie poniesc dorotce choć jej wpisy chyba nigdy nie byly o mnie. Ale pamietam moja pierwsza wizyte tutaj. Znalazłam fajne forum i w jednej chwili sie zniechecilam,stwierdzajac.że glupie pindy tu piszą. chodzio o teksty w stylu-polzyłas sie na ulicy,brzydkie dziecko jak ma taką matke tp.Potem przekonałam sie że jest to dzielo jednej,może 2 osób.A szkoda.Pokłócic sie można ale ze smakiem a nie dla samego faktu obrażnaia innych
Goga66
2006-10-26
21:04:44
Email
Dziewczyny, nie ma sensu ujawnianie IP czy nicka, wystarczy zblokowanie a to nie ma nic do ochrony danych osobowych. Ujawnianie osoby na forum byłaby to tylko zemsta i zaspokojenie ciekawości. Nie ma w sumie sensu zawstydzanie tej osoby, bo to nic nie da. Jeżeli nie zechce sama się leczyć z chorej osobowości, z agresji, depresji czy skłonności do stanów maniakalnych, to ujawnienie jej nic nie da... Ciekawość rzecz ludzka i sama chciałabym wiedzieć ale i bez tej wiedzy się obędę. Więc jeżeli można, należy zblokować IP i na tym zakończyć sprawę. Pozdrawiam Miłe Panie
Magdalenka
2006-10-26
22:26:58
Email
a mnie sie wydaje ze wstyd wlasnie jest najlepszym batem dla tej osoby. nie pomogly wczesniejsze reakcje - obrzucanie sie wzajemnie blotem, milczenie, ignorowanie itd, itp. pomijajac fakt zaspokojenia ciekawosci, wstyd jest chyba jedyna i skuteczna kara dla tej osobki, mysle ze tego sie ona boi najbardziej - obnazenia kim jest, ze byc moze jest jedna z nas, a jednoczesnie potrafi tak nikczemnie i po chamsku nawymyslac innym mamom lub ciezarnym. mysle ze nie spodziewa sie ze zostanie pozwana za swoje zachowanie i przed tym nie czuje strachu. ale poniewaz jest gleboko przekonana ze anonimowosc pozwala jej na wszystko, przez co czuje sie bezpieczna w swoich wybrykach, trzeba jej to poczucie bezpieczenstwa odebrac, ujawniajac wlasnie kim (ktora z nas) jest. takie jednostki piszace obrazliwe texty najbardziej boja sie "ze ktos sie dowie", tego ze zostana zdemaskowane. pozdrawiam i mam nadzieje ze kierownictwo i administratorka happymum przychyla sie do naszej prosby.
MoNiSiA
2006-10-27
07:41:38
Email
Witam z rana. Katka, Magda w 100% popieram. Wiele osób pisze tu swoje życiowe problemy, potyczki. Swoje marzenia. Ta osoba, w sposób ochydny naśmiewała się z jakiś punkcików z całej sprawy. Dokładała jakieś chore urojenia i niesamowicie obrażała. Dałam się ponieść nie jeden raz. Aż trzęsawek dostawałam widząc, że Administratorka nie zrobiła nic w tym kierunku, aby to zmienić. Nawet do nas nie odpisywała. A ta osoba siała mętlik nadal. I Magda, tak naprawdę to Ty mi uświadomiłaś coś co po dziś dzień zostało mi w pamięci. "Co mnie obchodzi, co myśli o mnie Polak z drugiego końca Polski?" I jeszcze dodam, że jest to Polak, którego nie znam. ;-) No i zaczęłam analizować. Przestałam się denerwować, kłócić, wdawać w realcje z tym psychicznym człowiekiem. Po prostu wyluzowałam - jedna mamusia z HM też mi tak doradziła. ;-) Przyszedł jej atak - ja wyluzowana. Kolejny - ja wyluzowana. Jeśli już coś odpisałam, to bez bluzgów. I tak naprawdę co mnie przerażało, to jej chore urojenia. Dopowiadanie scenariuszów do całej sytuacji. Pisanie coś, co nawet nie miało w połowie takiego biegu wydarzeń! Ale mnie już to nie obchodzi. :-) Kompletnie wyluzowałam, gdybym miała się tym przejmować, to pewnie siwa bym była do 20-stki. A przecież mam swoje zmartwienia, bo życie nie jest zawsze usłane różami. Tak, czy inaczej doszłam do jednego wniosku. Nie warto pisać publicznie o swoich problemach. Dotychczas to forum cieszyło się właśnie tym atutem, że większość z nas, do woli mogła się tu wygadać, licząc na słowa otuchy. A zamiast słów otuchy, coraz częściej pojawiały się szyderstwa, kpina. Wszystko co wyżej napisałam potwierdza ostatni wpis skierowany do mnie od dorotki. Pisałam o swoich życiowych marzeniach na temat lasera. Zostałam wyśmiana i jeszcze rozliczona z poprzednich przyjemności. ;-) Rozliczona z własnych pieniędzy, marzeń przez obcą osobę! Osoba ta nawet nie spytała, jak wygląda ta sytuacja! Nawet nie chciała wiedzieć. Stwierdziła, że wie wszystko najlepiej i podała gotową historię linczując mnie przy tym. No cóż. Śmiałam się, oj śmiałam tego dnia. :-) Popieram słowa i prośbę Magdy. Chcemy wiedzieć tylko kto to jest!? Nie chcemy wiedzieć żadnych innych danych. Ta osoba wyśmiewała się z nas, znając nasze historie życiowe. Jestem pewna, że gdy będzie wiadomo co to za osoba, nasza "koleżanka" forumowa ucichnie raz na zawsze, bo będzie jej wstyd. Bo będzie wiedziała, że w razie "W", może liczyć się z tym, że ktoś jej historię wykorzysta, tak samo, jak ona wykorzystała i naśmiewała się z innych. Powiem jeszcze jedno. Nie jest to moje pierwsze forum na którym uczestniczę. I powiem też, że jest to jedyne forum, które zasłania się paragrafami broniąc tej osoby. Dotychczas osoba obrażona, zwracała się z prośbą do Administratora i otrzymywała IP "tej" osoby. Powiem jeszcze jedno. Jeśli ta osoba, jeszcze raz powie coś na mój temat niemiłego, prywatnie zgłaszam się do Pani Sylwii po IP (chyba, że do tego czasu poznamy kim jest dorotka). Pani Sylwio, my tylko prosimy o ujawnienie kim jest ta osoba. Pozdrawiamy.
AdminSylwia
2006-10-27
08:46:15
Email
Dzisiaj porównamy IP 'dorotki' z IP wszystkich użytkowników i jeżeli powtórzy się ono przy jakimkolwiek nicku, podamy to do wiadomości osób zainteresowanych. Pozdrawiam!
MoNiSiA
2006-10-27
09:44:28
Email
A jednak jestem bardzo zadowolona, że jest Pani z nami! Wkońcu jakiś przełom! A wierzę, że już żadna obraza się nie powtórzy dzięki Pani wiadomości. Dziękuję!!! Pozdrawiam.
21Aneta
2006-10-27
10:10:48
Email
Adminko Sylwio... Wydaje mi się, że ujawnienie każdego nicku którego IP pokrywa się z Dorotką to trochę zły krok. Przecież wiele z nas pisało pod tym nickiem kiedy chciało się o coś zapytać lub czymś podzielić a nie miało odwagi przyznać się, że to właśnie ona. Przykładem jest chociażby studencka sprawa. Jedna z dziewczyn miała problem ale nie chciała się ujawniać. Często były też poruszane intymne sprawy, gdzie dziewczyny pod nickiem Dorotka pytały nie chcąc się ujawniać. Więc wydaje mi się, że ujawnienie wszystkich osób, które kiedykolwiek coś napisały pod nickiem Dorotka będzie błędne. Raczej chodzi tu o wpisy wulgarne, złośliwe bądź obraźliwe. I już napewno te w dziale dzieciaczków. Myślę, że dużo mam się ze mną zgodzi.
Goga66
2006-10-27
10:17:32
Email
Aneto, myślę, że Pani Sylwia weźmie pod uwagę ostatnie wpisy (najlepiej wpis przy Alusiu Migotki). Niestety, zawsze jest niebezpieczeństwo, że w końcu nie będzie to ta osoba. Dlatego zablokowanie nicku było zasadne i sensowne, bo wydaje mi się, że ostatecznie frustracje i niemiłe uwagi zaczęło umieszczać na forum więcej osób korzystając z faktu, że można to zrobić zwalając wszystko na Dorotkę. Mam nadzieję, że niemiły wpis u Migotki, to ta właściwa dorotka. A jeśli nawet nie, to i tak należy się tej osobie nagana
ciekawa
2006-10-27
10:46:52
Email
No włąśnie trzeba by sprawdzić kto używał niku dotorki do ataków. Tylko czy po wykasowaniu postów to się uda(?) Atak na mnie napewno nie był atakiem stałej dorotki tylko którejs z mam. Inny styl pisania, wypowiedzi...Tak mi sięprzynajmniej wydaje-choćoczywiscie mogę sie mylić.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum