szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Wakacje 2006 gdzie spędziłyśmy, jak minęły


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Adka1
2006-08-17
Email
Witajcie Dziewczyny! Podzielmy się informacjami, gdzie byłyśmy w tym roku na wakacjach, gdzie warto jechac a gdzie nie. Ja w tym roku byłam nad morzem w Dźwirzynie k/ Kołobrzegu. Miejscowość mała ale fajnie rozmieszczona, 1 główna ulica i dużo różnych sklepików. Plaża piękna, z czystym piaskiem, bez żadnych kamieni. Jest kilka wejść na plażę, głównie po kilku schodkach drewnianych. Ale są też w innym miejscach takie gdzie można zjechać wózkiem dla dzieci lub wózkiem inwalidzkim. Plaża strzeżona. Są przebieralnie. Byłam tam 7 lat temu i dużo się zmieniło na plus. Wyładniało, porobione są chodniki, drogi. Ceny, wiadomo. Różne, trzeba chodzić i patrzeć bo w jednej budce lody kosztują 4 zł a w innej te same 3 zł. Ale wakacje są raz w roku. Moim zdanie warto jechac 


Basia.26
2006-09-05
08:13:31
Email
Witam, Kamilo zamieszczam link do kwater, gdzie my spedzilismy wakacje:) http://www.ustka.nadmorzem.com/oferta.php?id=10463 dom był bardzo ładny, utrzymany w idealnej czystosci, pokoje wyposazone praktycznie, bardzo ładnie i wygodnie. łazienka czyściutka. wszystkie sprzęty w domu nowe, chyba w tym roku dopiero oddane do użytku. gospodarze bardzo serdeczni i nastawieni na gości z dziećmi:) w ogrodzie nie ma zbyt wiele miejsca. większa jego cześć zstała przeznaczona na parking dla przyjezdnych. ale znalazło się miejsce na huśtawkę i zjeżdzalnię oraz na kilka stolików i murowany grill. do morza mieliśmy spacerkiem jakies 20-30minut. jest krótsza droga, przez las, ale z wózkiem taka przeprawa była męcząca. dlatego wybraliśmy dłuższą drogę, ale wygodnym deptakiem. może juz zrobili trakt przez las, bo w lipcu już były przygotowania do kładzenia kostki brukowej-drzewa wyciete, wyrównany teren. jest w Ustce kilka takich przejść przez las już gotowych, sądze więc, że i to przejście będzie skończone najpóźniej do następnego sezonu letniego:) miejscowość bardzo, bardzo przyjemna, urokliwa. polecam spedzenie tam wakacji.
Basia.26
2006-09-05
08:18:50
Email
zapomniałam dodać, że w pokoju jest telewizor i aneks kuchenny. w tym aneksie jest: zlewozmywak, lodówka (nowiutka, whirpool), czajnik bezprzewodowy, zestaw sztućców, szklanki do herbaty i na sok, różne miseczki, tależyki, duża miska sałatkowa.
Kamila
2006-09-05
14:39:39
Email
Dzięki Basiu za odpowiedź :) pogoda jest paskudna... ale urlop mam nadzieję wypali!
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum